• Advertisement

Българска среща в Копенхаген!!

Място за обявяване на партита

Българска среща в Копенхаген!!

Мнениеот gotvacha » 3 Декември 2009, 23:52:09

БГ среща в Копенхаген на 5.12 от 22.00 до 5.00 на 6.12.2009 на адрес
2300, Aamager,Oresundvej 3
Входа е само 50 крони всеки който желае да заповяда !!!
Да се повеселим само, както ние си можем Българите !!
Заповядайте!!!
Аватар
gotvacha
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Българска среща в Копенхаген!!

Мнениеот pigito68 » 6 Декември 2009, 15:10:32

Здравеите ,надявам се че добре сте си прекарали снощи на събирането.Аз доста се чудих дали да доида ,но късния час и това че не познавам никого и съм сама ме спряха .А и още съм в процес на търсене на работа и когато намеря почасова за чистене ,излиза ,че не са ми достатъчни за да ми дадат СПР номер ,а пък още не знам къде да търся фабрики за работа ,които да предлагат повече от 20 часа на седмиса .Бих била щастлива /меко казано /ако можете да ми помогнете да си намеря работа [-o< .Вече от месец съм в Копенхаген и виждам какво е положението ,но как да се здобия с номер като не ми стигат часовете ](*,) ,Както се казва ,надеждата умирала последна ,а аз съм и още фенка :) .От което следва ,че проверявам за отговор.Всичко добро. :thumbleft:
pigito68
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот azazel833 » 7 Декември 2009, 16:34:59

pigito68 написа:Здравеите ,надявам се че добре сте си прекарали снощи на събирането.Аз доста се чудих дали да доида ,но късния час и това че не познавам никого и съм сама ме спряха .А и още съм в процес на търсене на работа и когато намеря почасова за чистене ,излиза ,че не са ми достатъчни за да ми дадат СПР номер ,а пък още не знам къде да търся фабрики за работа ,които да предлагат повече от 20 часа на седмиса .Бих била щастлива /меко казано /ако можете да ми помогнете да си намеря работа [-o< .Вече от месец съм в Копенхаген и виждам какво е положението ,но как да се здобия с номер като не ми стигат часовете ](*,) ,Както се казва ,надеждата умирала последна ,а аз съм и още фенка :) .От което следва ,че проверявам за отговор.Всичко добро. :thumbleft:

Не се притеснявай чак толкова. Имаш три месеца през които можеш да стоиш като турист и още три ако си търсиш работа, така че до лятото все ще излезе нещо
azazel833
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път

Мнениеот gotvacha » 7 Декември 2009, 21:58:01

Здравейте от мен !Да прекарахме си чудесно добре се получи ,но заведението се оказа тясно :( другият път ще тр по голямо,защото ще вихрим едни дълги хора....еди хубави вина и хубави мезенца....
Ето два линка за две бг групи в фейс бук
http://www.facebook.com/home.php?ref=ho ... 4516143921
http://www.facebook.com/home.php?filter ... 046&ref=nf
Чао засега и честит празник на студентите!!!
Аватар
gotvacha
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Парти