• Advertisement

Алтернативна медицина

Кой каза "Наздраве"? :-)

Re: Алтернативна медицина

Мнениеот stefche67 » 9 Януари 2012, 23:51:24

не искам да налагам мнение,беше само една идея,
честно казано бих се радвала да чуя идеи от народната медицина,нямам предвид раковите заболявания,а изобщо.
Аватар
stefche67
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 5 пъти

Мнениеот stefche67 » 10 Януари 2012, 00:07:50

не искам да защитавам Неумивайкин,никакъв не ми е,но,за постигнатото бих казала само,това е една теза на здравоcловен начин на живот,стига някой да повярва в нея.
в подобие на неговата теза,само с допълване,лечение на тумор на млечната жлеза на моя много близка.туморат беше с големина на кокоше яйце.четохме много книжки,но най-вече приложихме диета и използвахме хума,много хума.след 40дни яйцето беше смалено до големината на лешник.
оттам е моето убеждение,начини има,елементарни са,но се иска много сила за живот.
Аватар
stefche67
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот velingrad » 10 Януари 2012, 00:47:02

stefche67 написа:не искам да защитавам Неумивайкин,никакъв не ми е,но,за постигнатото бих казала само,това е една теза на здравоcловен начин на живот,стига някой да повярва в нея.
в подобие на неговата теза,само с допълване,лечение на тумор на млечната жлеза на моя много близка.туморат беше с големина на кокоше яйце.четохме много книжки,но най-вече приложихме диета и използвахме хума,много хума.след 40дни яйцето беше смалено до големината на лешник.
оттам е моето убеждение,начини има,елементарни са,но се иска много сила за живот.

... както писах- вярвам ти. даже много ти вярвам, ама това с вярата е един такъв лек... Вярвай ми и ти, че опит в лекуването имам, само дето не вярвам в абсолютни лечители- съжалявам за което.

... РАКЪТ СЕ УБИВА С ГЛАД И ГАЗ! ](*,)
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот vessy72 » 24 Февруари 2013, 11:33:10

Попаднах на 2 материала за (потенциалното) благотворно влияние на канабиноидите върху някои видове рак. За съжаление и двата материала са на английски, но езикът е доста достъпен. Имал ли е някой опит в тази насока и какво мислите по въпроса?

1. Лекуват ли канабиноидите рак? от д-р Мигел Гузман
2. Интервю на д-р Уилиам Кортни относно лечението на мозъчен тумор при бебе с помощта на канабиноидно масло
• “On ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible pour les yeux.” Antoine de Saint-Exupéry
Не хранете форумните тролове
Истината за Антималигноцит
Аватар
vessy72
Роден писач
Роден писач

Снимки: 61
Статии: 2
Благодарил: 467 пъти
Благодарено: 329 пъти

Мнениеот rotkrank » 27 Май 2018, 15:12:51

Както може би вече повечето хора знаят, всичко е вибрация. Има много канали,които съм открил в youtube, с които можем да се лекуваме само с помоща на определени честоти. Наистина действа, практикувам го от доста време и се чувствам супер.

https://www.youtube.com/user/projectvampireTV - това е въпросния канал.

Трябва да отбележа, за да има максимален ефект е хубаво да имате хубави тонколони или слушалки,които да възпроизведат честотите!
здравейте!
rotkrank
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Мнениеот VasilkaRa » 12 Февруари 2021, 16:42:41

Супер информация!
VasilkaRa
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот ivaylo561 » 6 Април 2021, 10:28:13

... РАКЪТ СЕ УБИВА С ГЛАД И ГАЗ! ](*,)[/quote]

Аз пък вярвам че Бог изцелява. От нас се иска молитва, пост и ВЯРА. Пише го в Библията. Не става дума за някой си модерен човешки самозван изцелител а за вечния жив Триединен Бог.
ivaylo561
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Предишна

Назад към Здраве