• Advertisement

Ново начало, град, квартира, работа

Форумът, който касае всеки!

Ново начало, град, квартира, работа

Мнениеот gdb » 12 Юни 2015, 20:57:12

Здравейте!
Реших и аз да се регистрирам във форум и да се допитвам за нещата,които ме терзаят, а и да помогна с каквото мога, ако някой се нуждае.
Животът ми до момента е хаус. Не съм си хванала посоката и се лутам ( завърших бакалавър през 2012 г. , а още нямам постоянна работа, защото все напускам). Сега пак трябва да започна отначало, но нямам представа как. Бях сгодена, но момчето реши да си дадем почивка и ме върна в родния ми град. Не мога да стоя тук. На 27 години съм и родителите ми с пълно право не желаят да ми помагат. Какво да правя? Нямам спестени пари, а искам да се установя в друг град с нова квартира и нова работа.
gdb
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Ново начало, град, квартира, работа

Мнениеот bknf » 12 Юни 2015, 21:03:18

А за коя държава става дума - за Геpмания ли? Запиши си кои са според теб силните ти страни и желания, после потърси и намери обяви, че се търсят хора в тая сфера - кандидатствай там, и т.н.
И всичко ще се бъде наред.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот gdb » 12 Юни 2015, 23:47:49

bknf написа:А за коя държава става дума - за Геpмания ли? Запиши си кои са според теб силните ти страни и желания, после потърси и намери обяви, че се търсят хора в тая сфера - кандидатствай там, и т.н.
И всичко ще се бъде наред.

Здравей и благодаря,че се включи в темата. Става въпрос за България. Положението е критично...човек на когото имах пълно доверие и е свещеник, го предаде. Отделно родителите ми...с тях не вървят нещата... Майка ми казва, че съм си опропъстила живота,защото с това момче се разделяме...,а той и свщеникът настояват,че имам хистерия и трябва да се лекувам. В същото време той се отказа от мен.
Не знам какво да правя,но и вкъщи е ад за мен.
Качествата ми..., не знам вече, но съм много схватлива...
Хора, не се предоверявайте на никого, да не си изпатите.
gdb
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот bknf » 13 Юни 2015, 08:00:12

Ти си се доверила, защото така е било необходимо. Случва се понякога - не си единствената.
Въпроса сега е, как да върви занапред.
Майка ти не мисли правилно, но явно не знае за това. Както и нищо не си си опропастила..,)

Не знам обаче, как е там положението за работата и къде точно би могла да отидеш..
но мисля че решение винаги може да се намери.

Относно доверяването - да, там наистина човек трябва да си има на едно наум.
Другата страна постъва така, не защото иска да ти навреди на теб лично.
Такова и е моментното състояние, личностното развитие и т.н.

Първата ти цел би могла да бъде, да се се махнеш от родителите и да живееш на друго място.
bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот Mishle » 15 Юни 2015, 15:02:30

Момиче, я се стегни :) мисля си, че за подобни проблеми един друг бг форум е по-подходящ, но чети там само първата страница и после спри, че ще те нахранят :)
А сега сериозно - сядаш и почваш да пишеш какво мога най-добре, какво добре, какво не мога, но искам да мога, какво искам сега, до края на годината, до 2 години, до колкото искаш години и после почваш да правиш нещо, дали е успешно за теб или не ще си проличи, от нищо идва нищо. И пробваш някакаъв друг метод да разбереш какво искаш.

p.s. ето ти един симпатяга за мотивация ;-)
p.s.2 И стой далеч от свещеници и църкви, че докато се усетиш ще те прилапат :)
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Назад към Работа, данъци и осигуровки