• Advertisement

Трудова борса "ЯНА" - Варна

Форумът, който касае всеки!

Трудова борса "ЯНА" - Варна

Мнениеот azazel833 » 19 Февруари 2009, 19:56:11

Побаднах на обява за работа в хотел в Норвегия. Посредник "ЯНА" - Варна, но ми се струва, че нещо не е наред. Езика, който се иска е само начален английски. Не ме попитаха за каква позиция искам да кандидатствам. Само след мое настояване ми казаха, че комисионната ще е около 700 евро. Като цяло никаква информация. Някой да знае нещо за тази фирма?
azazel833
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Re: Трудова борса "ЯНА" - Варна

Мнениеот velingrad » 19 Февруари 2009, 21:33:48

Не си играйте с огъня. Подобни "предложения", са се нацвъкали с хиляди през последните месеци.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот azazel833 » 19 Февруари 2009, 21:53:09

Ще си позволя да пиша тука, дано някой помогне. В България съм собственик на малък семеен ресторант /до края на месеца/. Имам много добра квалификация като готвач и сервитьор. Говоря много добър английки /работил съм на пасажери/, на 34г. съм. Кризата ме побърка. Останах с борчове, почти никакви пари и никаква мотивация да седя повече в България. Готов съм да мия чиний докато науча езика, легално или на черно. Повечето подобни запитвания по форумите са или без отговор, или от преди една година и повече. Знам че е криза и че няма работа, но все пак дайте ми надежда. Сърдечно благодаря за всяка оказана помощ.
azazel833
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad » 19 Февруари 2009, 22:01:08

Съжалявам за това което те е постигнало, но това ти 3-то мнение тук, се припокрива с 1-вото. Пак съжалявам, но така не става.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Работа, данъци и осигуровки