• Advertisement

Ауф видерзеен, Булгариен!

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Ауф видерзеен, Булгариен!

Мнениеот seli » 12 Декември 2011, 19:35:33

Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Re: Ауф видерзеен, Булгариен!

Мнениеот bromma » 15 Декември 2011, 14:49:57

Тези кръвопийци от еон са недолюбвани и тук. Бях чул някъде (но не съм напълно сигурен), че те са извоювали преди години далаверата - такса електромер - и по-късно всички подобни фирми са я приложили. Тук (в Швеция), с всяка фактура ми прилагат една екселска графика, в която ми показват какъв дял е тяхната цена и какъв дял е цената "на едро" и данък ток. Демек виждаш ли колко сме евтини. Пропускат обаче тънката подробност за такса абонамент и такса мрежа, които са горе-долу колкото консумацията ни за един есенен месец.
И тук хората всяка седмица пишат, но го прикриват под формата на грижа за околната следа, а не за джоба - Абе защо след като си намалих потреблението пак ви плащам някви постоянни такси, какъв ми е стимула, къде отиват тези пари, и т.н.
Това е за инвестиция, отговарят паразитите от еон.
Аз им писах мейл, като си купуват от магазина мляко, плащат ли всеки път такса абонамент и такса пазарска чанта в магазина? Направиха се, че не разбират иронията ми и ме бомбардираха с алинеи и параграфи, които не ме интересуват, но им обещах, че ще приключа с тях догодина. :chain:
Не че другите са по-различни де, ама ей тъй да им създавам несигурност.
Аватар
bromma
Златен писач
Златен писач

Снимки: 270
Благодарил: 149 пъти
Благодарено: 254 пъти

Re: Ауф видерзеен, Булгариен!

Мнениеот seli » 15 Декември 2011, 17:35:27

http://epaper.mitti.se/edoris?tem=epaper_mijf# - na str.15

Изображение

Изглежда и други са ги "благословили", като теб, та са почувствали нужда да постнат статия в комуналният вестник- за Швеция става дума.
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Назад към Общ форум