• Advertisement

Безработен намери 400 лева и ги върна

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Безработен намери 400 лева и ги върна

Мнениеот seli » 14 Декември 2011, 07:56:26

http://bnt.bg/bg/news/view/65991/bezrab ... i_gi_vyrna

Безработен мъж от Сливен намери портфейл с 400 лв. и ги върна на притежателката им. Когато се срещнал с нея, разбрал, че това е майката на убития в София студент Стоян Балтов, а парите били за помен.

Сашо Йорданов разказа, че както всеки ден излязъл да разходи кучето на приятеля си по обичайния маршрут. В района на поликлиниката видял на земята портмоне с пари и документи. През ума не му минало да ги вземе и не се поколебал какво да направи.

Сашо Йорданов:
"С тези 400 лв. аз няма да се оправя. Викам кой знае коя женичка е... И за какво й трябват тези пари."

Сашо и приятелят му отишли на адреса. Когато не намерили жената, оставили бележка, че портмонето е намерено и телефон за връзка. В същото време Зарка Балтова се притеснявала как ще направи помена за 3- годишнината от жестокото убийство на сина си.

Зарка Балтова:
"Искам да благодаря чрез вашия ефир на господин Сашо Йорданов и да му пожелая да си намери работа, да спечели парички и да не ги използва за такива цели, за които аз щях да ги използвам."

Сашо Йорданов:
"За Коледа си пожелавам да бъда щастлив, да съм със семейството си и да има такива хора повече като мен."

Сашо е на 57 години и е безработен заварчик. Казва, че ако до февруари не си намери работа, не знае как ще си смени дори личната карта.
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Re: Безработен намери 400 лева и ги върна

Мнениеот Boteva » 14 Декември 2011, 16:39:15

Браво на Сашо! Благодаря на Сели затова, че го сподели тук!
Boteva
Нов потребител
Нов потребител

Снимки: 0
Благодарил: 30 пъти
Благодарено: 5 пъти

Назад към Общ форум