• Advertisement

Реализация в САЩ

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Реализация в САЩ

Мнениеот rozka56 » 20 Февруари 2017, 09:07:22

Здравейте! O:) Аз съм тийнейджърка и е нормално като такава, да се замислям за своето бъдеще. Имам няколко въпроса, на които ще се радвам да получа отговор. Всички ми казват, че съм момиче с много големи възможности, контактна съм, хубава съм и мога да постигна всичко, което поискам. Съветват ме да не оставам в България.
Аз нямам нищо против на живея в чужбина, но със сигурност искам да е англоговоряща страна, защото дори и да уча немски, езикът не ми е приятен, а английският ми е доста добър. :thumbleft:
Мислех си за Сиатъл, САЩ. Казват, че реализацията там е голяма, а градът като цяло е хубав. Бихте ли ми казали нещо повече за него? Например кои професии там са високоплатени, трудно ли ще бъде да си намеря апартамент и работа и дали имате по-добри предложения. Според мен големият град няма да ми бъде затруднение, но може би си мисля така, защото съм млада и амбициозна. Ще се радвам да прочета Вашите коментари. Лек и спокоен ден! :flower:
rozka56
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Реализация в САЩ

Мнениеот Ali Baba » 20 Февруари 2017, 09:12:42

За САЩ ти трябва Виза момичето с много големите възможности . Имаш ли Виза ?
Аватар
Ali Baba
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Мнениеот olga » 20 Февруари 2017, 11:33:27

Ali Baba написа:За САЩ ти трябва Виза момичето с много големите възможности . Имаш ли Виза ?

Ще отиде в Американското посолство и ще й издадат.
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот bknf » 20 Февруари 2017, 12:52:53

..Мислех си за Сиатъл, САЩ. Казват, че реализацията там е голяма, а градът като цяло е хубав. Бихте ли ми казали нещо повече за него? Например кои професии там са високоплатени, трудно ли ще бъде да си намеря апартамент и работа и дали имате по-добри предложения..

А има ли тук хора, живеещи в САЩ?
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 20 Февруари 2017, 13:41:42

Свържи се с Мишо Шамара - Биг Ша....! Той ще те отвори на Америката... ;-) :)

Шегата на страна- не се нахвърляйте така на момичето! Още е неопитна в живота, но иска да има бъдеще...
Навсякъде, всичко е възможно-само е важно, колко и какво си готов да дадеш от себе си, за да постигнеш своята мечта...!
Освен достатъчно, а и доста умствен багаж, ти трябва и малко късмет...!

Давай смело и умната-животът е пред теб! :thumbleft:
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот rikiking » 20 Февруари 2017, 14:05:31

ivo75 написа:Ако не е някоя шега в стил mirela82, момичето си пита доста конкретно, чак на ниво град.
Така,че се чудя, защо остроумие на кубици?

@ivo75
Не е mirella82. :mrgreen: Тя сега има много работа,да купува куфари,да попълва разни формуляри и регистрации, да сканира supporting doc-s итн. Иначе те поздравява и каза да не хулиш повече католиците, че ще се върне тук да те скастри ако продължаваш. :)

@olga
Що се отнася до младата девойка - не съм сигурен, че толкова лесно ще дадат виза на тинейджърка, ако не е студентка или не разполага с добри доходи и имоти извън US.....Е, винаги има варианта брак или нещо от този род, но пак се иска сериозно кОпане и търсене.....

@rozka56 ако си толкоз хубава, колкото казваш и ти дадат виза, пусни ми едно лично съобщение,да те водя на алкохолно-музикално-опознавателен тур по баровете на Бийл стрийт в Мемефис. :devilinme:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот bknf » 20 Февруари 2017, 14:33:44

Та значи - дотук нямаме нито един, живял в САЩ или Сиатъл.
Прикачени файлове

Потребители благодарили на автора bknf за мнението:
Митака ФУ
Рейтинг: 4%

bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Назад към Общ форум