• Advertisement

Събуди се, НАРОДЕ Възродени ...

Мнениеот Delio_MaN » 9 Март 2007, 10:20:07

MapTu4ka написа:Здравейте мили хора!
Ромина,аз съм от Нюрнберг и за краткия си престой тук,разбрах че може би като се срещнем с българи,трябва човек да се замисли дали е за радост или за неволя.Тук доста от наще сънародници са хъшове,никакви българи не са тва!Как може да са такива интриганти,използвачи и т.н. Направо не е за вярване.Все да те прецака,да ти направи мръсно...ей тъй за личен кеф.
Не ми се коментира даже.А като се сетя как би се чувствал някой новодошъл,ако първите му контакти са с такива хора,чак ми се плаче!
Научих нещо тук: приятелите от България,с които си дошъл също може да се окаже,че не са истинси.А какво остава за придобитите тук?Така че мили хора,внимавайте на кого се доверявате.Боклуците са много,а аз сама не бих могла да ги прочистя...Това е добра идея-Акция "Прочистване от боклуци"...

Ами гледай сега - не е съвсем така. Аз например съм си изградил един приятелски кръг (който даже почна да се разширява доста) от хора, на които съм разчитал, не са ме прецаквали и следователно и те на мене могат да разчитат. Друг е въпроса, доколко е склонен човек да вярва, след като вече на няколко пъти е бил прецакван тъпо. Така де - помагах на няколко пъти на новодошли...в момента се правят на 2 и 1/2 като ги видя...ама вече хич не ме е*е. Да вървят по дяволите всички смотаняци и лицемери, защото както ти каза, много са..
...мога много още да пиша, но съм след нощна и в момента определено съм доста позабозил. :o
Аватар
Delio_MaN
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот AnGeLy » 9 Март 2007, 19:29:17

Delio_MaN написа: Аз например съм си изградил един приятелски кръг (който даже почна да се разширява доста)...

Един приятелски съвет от мен, спри да го разширяваш, само ще си патиш от това. Запази тези, които имаш, и гледай и те да не го разширяват техния пове4е :(
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Re: Събуди се, НАРОДЕ Възродени ...

Мнениеот mr4 » 11 Април 2007, 16:02:45

Здравейте,
от няколко месеца работя в Нюрнберг и до сега не съм намерил кръчма или кафе, където се събират българи.Чета този форум и си мисля, че такива може би не съществува.Ако има и други, които нямат нищо против да пият бира и лафат на български нека пишат..все ще намерим някоя бирария където да се събираме.
Аватар
mr4
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Предишна

Назад към Нюрнберг/Ерланген