• Advertisement

Психологически анализ на Моника

Психологически анализ на Моника

Мнениеот Gybaria » 22 Март 2004, 05:14:33

Така...

Здрасти!

Сега както виждате дами и господа, и най-вече Моника, това е продължението на оная тема. Пиши тук и да оставим админа там на мира.

Изказвай се спокойно по въпросите/проблемите, повдигнати от мен в другата тема.

И се научи на 10топръстната! По-голяма заплата ще получаваш в службата :P

И кажи основните неща за себе си - градове, възрасти, може и мерки :wink:

Чау-Бау
Аватар
Gybaria
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот monika » 22 Март 2004, 12:35:31

Здравей Габар,
:wink: много си оптимистичен ако мислиш че ще пиша в тема с подобно заглавие.Явно че нищо не си разбрал от досегашните ми постинги, не мисли че ще искам да се запознавам с човек,които ще ми прави психологически анализ.С този постинг се сбогувам с тебе и ти пожелавам всичко добро.И както се пее в една велика песен:

You are the champinjon,my friend! =D> =D>
Аватар
monika
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Mr.Bombastic » 22 Март 2004, 15:00:23

Izduni se priateliu, koeto me nawejda na misulta - Monikaaaa - az moga li da si pozwolia da te zaprikazwam ili i men shte me otswirish kato Gybaria. :lol: :lol: :wink: .
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот monika » 22 Март 2004, 19:35:11

Здравей Mr.Bombastic,

може да се уреди. :)
Аватар
monika
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Gybaria » 22 Март 2004, 22:47:13

Mr.Bombastic написа:Izduni se priateliu, koeto me nawejda na misulta - Monikaaaa - az moga li da si pozwolia da te zaprikazwam ili i men shte me otswirish kato Gybaria. :lol: :lol: :wink: .

Можеш, действай!

Що да те отсвири, значи стана ясно какво не трябва да й правиш - никви психологически работи! Само физически! :lol: Друг е въпроса дали си заслужава - гледай как се отнася с мен :?
И внимавай със заглавията, Бомбастик! :wink:

Тя, btw., ме е отсвирила само за момента. Скоро всичко ще е наред, ще видиш! При жените няма нищо окончателно, всичко е предпоследно. Хайде няма да издавам, че Моника ще се сърди.

А иначе, Моника, аз съм непоправим оптимист. А също и Гъбар. Така че не мога да излагам прякора си. Прегледах отново твоите постинги, но не разбрах какво трябва да разбера от тях. Че ме мислиш за високомерен? По-скоро съм непукист. Форумно-скандален. Почивка за сетивата след тежък ден.
Не мога да разбера защо така реагираш по отношене на мен. През цялото време. При положение, че с нищо лично не съм те обидил. По-скоро админа трябва да ми е ядосан. Поведението ти е подчертано агресивно към мен.
Цитирам те:
"You are the champinjon" ;
"Zdravei Gabchize" ;
"poradi kakva prichina kisnesh postojanno v Internet" ;
"kade nauchi taka dobre desetoprastnata" (е така, свободно предположение)
"iskash da me omaesh s tvoite fermani" (обидното тук е, че ми наричаш писанията фермани. Ами някои хора, вероятно като теб, явно не пишат достатъчно бързо. И смяташ, че ще те омая, с други думи ПРЕЦАКАМ. Благодарно за което)

Е, аз вече те поанализирах. Искаш ли да ти кажа до какви изводи стигнах. Само един ще споделя сега - чувствителна си. Ша внимавам :D

Ама ти каза да, че ми казваш сбогом, така че май няма нужда.
За психологическия анализ, първо е така го измислих на базик, като всичко друго, което пиша във форума и второ, извинявам се, но явно не си толкова умна, колкото те мислих, щом не се сещаш, че всеки, винаги при контакт с теб, те анализира малко или много що за човек си, какво харесваш, как се държиш, защо си отишла в Германия (а не в Щатите), абе всяка дума говори нещо за теб. И трето, общо взето, по този начин исках да видя как ще реагираш. Да ти кажа честно, не очаквах такава реакция. Човек, който попада в моята контактна листа, не би реагирал така. Така че, искаш или не искаш, ти биваш анализирана. Както и аз бивам от тебе. Както и Бомбастик ще те анализира безмълвно и без да ти го обявява като мен. Засега доста погрешно си ме анализирала, щото във форума човек се държи малко по-различно отколкото всъщност. Ти го каза. А още повече, ако не му пука.
Сигурен съм, че и аз за някои неща погрешно съм те анализирал, за това аз гледам над думите това което си написала. Гледам емоциите и чувствата, с които го пишеш. Ма твоя си работа. Ти ми каза Сбогом вече.

Просто аз го казвам (каквото трябва да се каже) направо като немците, без да го увъртам. Жалко, че не го разбираш този елемент. Конкретно за това, че ще се анализираме.

Анализирай това! И онова!

Сигурно си максимум на 20-21г.
Аватар
Gybaria
Тукашен
Тукашен

Мнениеот Gybaria » 22 Март 2004, 22:48:37

Monique,

кефи ли те фермана?
Ако не те кефи, не го чети 8)