• Advertisement

Ние и германците

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Допадат ли ви германците като хора?

Да, чудесни са
63
18%
Бива ги, общо взето
140
41%
Не особено
82
24%
Не мога да ги трая
32
9%
Нямам мнение - нямам познати
25
7%

Общо гласове : 342

Re: Ние и германците

Мнениеот bknf » 31 Август 2018, 23:06:26

itzo написа:Слюшай, бкнф-джан, я тебе Адин умный вещь скажу, но только ты не Абижайся. Досадно е да се отговаря за амнайсети път на едни и същи въпроси, виж там нещо гинко-билоба пий, що ли. Никой не е длъжен да търпи пристъпите ти на амнезия. Пред парламента бях, ако толкова държиш да го поамнайстя, където ме заведе фактът, че заплатата ми в размер двойно над средната за страната тогава в един момент се равняваше на около двадесет долара, мисля. Бели рейсове и африкански крале не видях, само мутрите на Косьо Самоковеца, които по него време го играеха авангард на демократичните сили и превземаха бялата колибка, в която пък другарите комунисти си бяха спретнали вечер на самодейността, пеейки "къде си вярна ти любов народна". Сал един Жорж Ганчев панически бягаше сгънат на две, без да знае накъде бяга, гОркият

Ми добре де, бил си - дето си бил. Или и ти имаш някакви проблеми с гендерната или сексуалната идентичност?
Тоя въпрос не беше с "негативен" подтекст. А aз 97 година бях в Германия, и немския още - не го знаех както трябва.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот topalhasan » 31 Август 2018, 23:17:37

bknf написа:
itzo написа:Слюшай, бкнф-джан, я тебе Адин умный вещь скажу, но только ты не Абижайся. Досадно е да се отговаря за амнайсети път на едни и същи въпроси, виж там нещо гинко-билоба пий, що ли. Никой не е длъжен да търпи пристъпите ти на амнезия. Пред парламента бях, ако толкова държиш да го поамнайстя, където ме заведе фактът, че заплатата ми в размер двойно над средната за страната тогава в един момент се равняваше на около двадесет долара, мисля. Бели рейсове и африкански крале не видях, само мутрите на Косьо Самоковеца, които по него време го играеха авангард на демократичните сили и превземаха бялата колибка, в която пък другарите комунисти си бяха спретнали вечер на самодейността, пеейки "къде си вярна ти любов народна". Сал един Жорж Ганчев панически бягаше сгънат на две, без да знае накъде бяга, гОркият

Ми добре де, бил си - дето си бил. Или и ти имаш някакви проблеми с гендерната или сексуалната идентичност?
Тоя въпрос не беше с "негативен" подтекст. А aз 97 година бях в Германия, и немския още - не го знаех както трябва.

Ийййбаммму....... тоя Косьо Самоковец бая народ е държал май. Направо за Премиер трябваше да се готви ...
Аватар
topalhasan
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 15 пъти
Благодарено: 14 пъти

Мнениеот itzo » 1 Септември 2018, 04:59:59

bknf написа:...Ми добре де, бил си - дето си бил. Или и ти имаш някакви проблеми с гендерната или сексуалната идентичност?

А почему за Германия си тръгнал още тогава, а не за мадър Раша или за КНДР?

И проблеми от такова естество нямам. Даже, видиш ли, не съм ходил "от любопитство" "на гости" на форумния гей чак в далечния Хамбург, като някои други, че и не каня мъже да им "продухам ауспуха". Не знам дали знаеш, ама активният ****** си е също ******, независимо какво са ти разправяли колегите в казармата и на тренировките по кикбокс :mrgreen:

П.С. Разочароваш, Хасанчо. Самоковеца беше дребно гущерче, от което след тези събития порасна голям крокодил. Щот ИванЪТ Костов му отпусна за награда Софийската митница...
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот topalhasan » 1 Септември 2018, 06:24:29

itzo написа:
П.С. Разочароваш, Хасанчо. Самоковеца беше дребно гущерче, от което след тези събития порасна голям крокодил. Щот ИванЪТ Костов му отпусна за награда Софийската митница...

Да бе, забравих че за всичко в България, включитерно и за 45-те години развит социализЪм е виновен единствено и само Иван Костов. Достоверно, колкото другия раннодемокатичен фейк, че дъртите пергиши Ж.Ж. и Барбарона били нападнали изневиделица и изнасилили госпожица Панд....а, докато кротко си подреждала сини картички и календарчета на Раковски 134 :laughing6:
Аватар
topalhasan
Тукашен
Тукашен

Мнениеот topalhasan » 1 Септември 2018, 07:11:29

ivo75 написа:
topalhasan написа:
itzo написа:

Да бе, забравих че за всичко в България, включитерно и за 45-те години развит социализЪм е виновен единствено и само Иван Костов. Достоверно, колкото другия раннодемокатичен фейк, че дъртите пергиши Ж.Ж. и Барбарона били нападнали изневиделица и изнасилили госпожица Панд....а, докато кротко си подреждала сини картички и календарчета на Раковски 134 :laughing6:

Нищо не си разбрал, но при теб не е трудно. И преди, и сега, и занапред са виновни Бай Ганьо и Андрешко. И колкото и да се правиш на първия, си същински втори. Беглец в тъмното, форумен революционер разтоварващ себе си, за да забавлява другите :mrgreen:

По-добре съм форумен революционер , отколкото всепризнатия форумен злобар. :mrgreen:
Аватар
topalhasan
Тукашен
Тукашен

Мнениеот topalhasan » 1 Септември 2018, 10:17:13

ivo75 написа:Това кОрнелия Ли ти каза, докато обсъждахте стратегията за продължаване на борбЪтЪ. А най-добре е да продължаваш да си същото виртуално борче, за бяла справедливост, че голяма скука в тук, някакъв неудачник на възраст средна и тайфуни с руски имена

Не бе, СерГей ми го каза. Търсеше те да си побъбрите насаме, относно нЕкои спорни положения залегнали в Истанбулската Конвенция. :mrgreen:
Аватар
topalhasan
Тукашен
Тукашен

Мнениеот topalhasan » 1 Септември 2018, 10:48:36

ivo75 написа:Но ти, никога не си бил скрит, просто се спотайваш в някаква дупка, където се бориш виртуално със страховете и изживяваш страстите си, защото явно в реалния живот ти е трудно....

Аз не само че не съм скрит, но е всеизвестно че ти си даже и покрит.

Но така или иначе не искам да падам до нивото ти и да ти пригласям в личните ти нападки, с което определено се характеризира всеки трой пост. От доста време не съм виждал от теб - нещо по темата. Само - единия несретник бил, другия в дупки се криел, третия пък неуспял ... Не чувстваш ли че си досаден и даже дразнещ за поне 99.9 % от съфорумниците ?
Аватар
topalhasan
Тукашен
Тукашен

Мнениеот topalhasan » 1 Септември 2018, 11:17:44

Айде чао от мен, че стана време да паля скарата. Аз отивам да се завирам в някаква дупка и да се боря виртуално със страховете си, а ти продължавай да благоденстваш и да красиш форума с лъчезарното си и благонравно пръсъствие. :munky2:
Аватар
topalhasan
Тукашен
Тукашен

Мнениеот bknf » 1 Септември 2018, 12:21:06

pitcologne написа:Ив е патологичен хейтър, уникално, как човек може да бъде изпълнен с толкова зло. Най-интересното е, че никога не отговаря кратко и ясно на поставените въпроси, а винаги напада

А как можем да помогнем, в случая?
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот ysmivka » 10 Юли 2019, 11:38:53

С приглушен, почти напевен глас пожела да я упъти. Не влизаше в служебните и задължения, беше мила по природа, както небето е синьо или полето зелено, така и тя не можеше да изневери на природата си.
Градът не беше голям, в старата му част, плетеница от малки улички, се помещаваха безброй административни сгради. Тя трябваше да намери Доминиканерплатц. Ако си представим старата част на града като раздут в различни посоки кръг, то това площадче се намираше в южната му страна
С няколко налучкващи въпроса се осведоми доколко нашата главна героиня познава града, след което и обясни да тръгне на север покрай резиденцията, като стигне до една търговска къща надясно и т.н. колкото се може по далеко от южната част на кръга, както казах служителката беше мила по природа, не можеше да и изневери. :)

Не се сещам за по-подходяща тема O:)
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот ysmivka » 11 Юли 2019, 10:11:45

За немските паркове и растителност ;-)

Уникалността е заложена буквално във всяко листенце и всяка клонка, също както и музиката.
Визията на парка е подчинена на виждането за красота на създателя си, симетрични геометрични пропорции, фигури овековечени в камък, алеи насипани с камъчета, лабиринти от жив плет, фонтани и много растения разбира се. Монолитните каменни стени на резиденцията към градината внушават респект и подканват към подчинение.
Това далеч не е всичко, разглеждайки градината неизбежно стигате и до пеещата горичка, още с навлизането си сред дърветата, те ви посрещат с музика. Сензор регистрира присъствието ви и звуковъзпроизвеждащо устройство ви посреща с музика или трели на птици. За неподготвените това е незабравимо преживяване.
И това далеч не е всичко...
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ysmivka » 12 Юли 2019, 09:50:00

Möchten Sie den Kassen Bon?
–Не благодаря.
– Желаете ли касова бележка?
–Също не.
И сега идва ред на издънката на опашката :).
–Желаете ли касова бележка?
–Разбира се, не искам да изглежда така, че съм откраднала нещо от магазина, а може и да се наложи да върна нещо.
По закона за скачените съдове, няма начин да не е така, ситуацията се повтаря на всяка опашка и във всеки магазин. Разтегля се във времето докогато издържат нервите на издънката, а тя е много търпелива. Опитва се да възрази или ако искате да им обясни (а те никак не са възприемчиви), че това е тяхно задължение, прилича на гавра с клиента, не иска да бъде питана повече.
И стигаме до същината на заниманието.
–Ако спорите със служители, не се придържате към реда и прочие глупости, не сте желана в нашия магазин.
С по-добре смазана репресивна машина издънката не се беше срещала.
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Общ форум