• Advertisement

Интересно за Германия

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Интересно за Германия

Мнениеот rikiking » 7 Юли 2017, 21:30:00

ivo75 написа:Сигурно е купил чашите от офиса на обединените патриоти в Бургас....от
някой заместник-министър...

При положение , че в България навсякъде се продават свободно сувенири с петолъчки или сърпове и чукове , не виждам какво му е по-различното, ако са изографисани с пречупени кръстове или други нацистки символи.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот rikiking » 8 Юли 2017, 08:05:23

ivo75 написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:Сигурно е купил чашите от офиса на обединените патриоти в Бургас....от
някой заместник-министър...

posting.php?mode=quote&f=25&p=190417#
При положение , че в България навсякъде се продават свободно сувенири с петолъчки или сърпове и чукове , не виждам какво му е по-различното, ако са изографисани с пречупени кръстове или други нацистки символи.

Не съм и очаквал да видиш различното, вече е известно, че имаш твои си разбирания...
Да не задълбаваме, там масови гробове и т.н...

Наслаждавай се на любимия си континент и ни остави тук да се мъчим с Мути :mrgreen:

Пак не позна за n-ти път. Преди шест месеца ти писах вече нещо. ;-)

В края на седмицата летя директно към Щатите да си преподписвам договора и да си поживея в една хубава, нормална и свободна християно-юдейска държава,каквато е по Конституция и в която се говори на нормален език по централните части на големите градове, а не на турски и арабски.
Само да му взема в сряда визата на шоколадчето ( :obicham: ),че да ми подслажда дългия полет. :angel9:

Иначе нищо лошо не мога да кажа и за Африка,наслаждавам се ежедневно и пълноценно ... :occasion9:
Последна промяна rikiking на 8 Юли 2017, 08:26:56, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 8 Юли 2017, 08:26:21

rikiking написа:...Само да му взема в сряда визата на шоколадчето ( :obicham: ),че да ми подслажда дългия полет. :angel9: ...

Трафик на черни африкански бежанци към щатите? Лошо, Бвана, нали знаеш, че за такова нещо мистър Тръмп може да те банне трайно от форума Ю Ес Ей?
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот rikiking » 8 Юли 2017, 08:35:52

itzo написа:
rikiking написа:...Само да му взема в сряда визата на шоколадчето ( :obicham: ),че да ми подслажда дългия полет. :angel9: ...

Трафик на черни африкански бежанци към щатите? Лошо, Бвана, нали знаеш, че за такова нещо мистър Тръмп може да те банне трайно от форума Ю Ес Ей?

Недей да се пробваш да продаваш долните си инсинуации... :mrgreen: Президентът банна и то с право,населението на шест мюсюлмански държави, никога не е ставало дума за черни, бели или пембени...Само за тероризъм,ислям и ислямизация...

Който отговаря като националност,бекграунд и финансов статус на условията за достъп,винаги е бил добре дошъл в тази велика държава.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 8 Юли 2017, 08:44:34

Не е куул да плюеш Обонго и да внасяш обонговци в тази велика държава, па макар и от женски пол и добре платени специалистки в една определена област. Но те разбирам донякъде, пък и личният пример на настоящия американски президент явно е заразителен :mrgreen:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 8 Юли 2017, 08:51:18

Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот itzo » 8 Юли 2017, 09:05:24

По темата:

П.С. Но не мога да се въздържа, ще ме извинявате

rikiking написа:...да си поживея в една хубава, нормална и свободна християно-юдейска държава,каквато е по Конституция и в която се говори на нормален език по централните части на големите градове...

Ааа...латиноамериканският диалект на испанския език. Музика за ушите :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 8 Юли 2017, 10:50:58

rikiking написа:...нито ще го разбереш някого, щом можеш да сравняваш сомалиец мюсюлманин с добър образован и работещ християнин угандиец или руандиец...

Ако не си забелязал, сравнявам хората по делата, не по думите им, тъй е записано и в Бибиблията, бай дъ уей, ако си поглеждал в нея някога. Телесното обслужване срещу кинти на дебелеещи дърти чичковци си остава все същия занаят, независимо от вероизповеданието :mrgreen: Но стига за фалшивите християни, дай нещо интересно за Германия.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 8 Юли 2017, 11:39:58

itzo написа:
rikiking написа:Телесното обслужване срещу кинти на дебелеещи дърти чичковци си остава все същия занаят, независимо от вероизповеданието :mrgreen: Но стига за фалшивите християни, дай нещо интересно за Германия.

Хъ хъ хъ , моЕ и да ме видиш нЕкой ден дали съм чичко и дали съм дебелеещ и кой и кого обслужва и кви мангизи за кво и защо ...Много фантазираш напоследък, изхождайки от някакви заучени житейски аксиоми и недостатъчна информираност, както и в конкретния случай. На светлинни години си от реалността по въпроса. :mrgreen:

Що се отнася до Германия , оставям на тебе и няколкото ти себеподобни да продължите одата във възхвала на мултикултурализма, немският евроислям и ислямо-либерална демокрация и нейната единствена пророчица - самата Тя. Добре, че отвъд океана пипнаха здравите сили, че иначе да бяхме загубени и заличени вече...

Айде бай,събота следобед - отново е време за бира с братовчедите на Уини... :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот pinco » 8 Юли 2017, 14:44:34

"моЕ и да ме видиш нЕкой ден дали съм чичко и дали съм дебелеещ "

искаме снимка
pinco
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот rikiking » 8 Юли 2017, 20:19:45

pinco написа:"моЕ и да ме видиш нЕкой ден дали съм чичко и дали съм дебелеещ "

искаме снимка

Първо твоята и ти пускам веднага моя в комбинация с чокълита. :mrgreen: Може и с братовчедите даже . :mrgreen:
asl искаш ли ?

itzo написа:Извънредно малко ме интересува колко още шоколадови братовчеда издържаш, ама вземи поне си консолидирай мнението за себе си, щото уж ми беше почти набор и 120 оки тежък, демек отдавна прехвърлил четиридесетака kiboko, пък сега рязко сменяш коловоза

Именно - ако на 40 и няколко год. и 120 оки кантар се считаш за кибоко или ндову,значи си свършил курса преждевременно... но в Германия меките китки ви обърнаха рязко представите,за това какво представлява един мъж и като се има предвид, че доскоро на мода бяха хърбавите пигмеи дето зобат само биотрева и пият само биобоза, е почти разбираемо, ти що се имаш за.... :mrgreen:

Тука под 190 см и поне под 120 кг не ги броят за съвсем за пълноценни...не че на другите им има нещо лошо, ама ...местна култура, ко да прайш....не ми импонира напълно, но е факт.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 9 Юли 2017, 06:40:34

rikiking написа:...Именно - ако на 40 и няколко год. и 120 оки кантар се считаш за кибоко или ндову,значи си свършил курса преждевременно... но в Германия меките китки ви обърнаха рязко представите,за това какво представлява един мъж...

Аз съм реалист. Давам си сметка, че на 45 и с телосложението на Фред Флинтстоун бих могъл да бъда оперативно интересен за малките котенца(по Божинов) предимно в ролята на ходещ портфейл. БТВ, и на техните "братовчеди", учудващо е колко "братовчеди" или направо "братя"може да придобие изведнъж котенцето на един шугър деди :laughing6: Чувам в Африка да си дебел е престижно, имал си какво да ядеш, един вид, нооо... това изобщо не променя нещата през погледа на реалиста :laughing6: Няма ли да пишем нещо за Германия, все пак?
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Юли 2017, 06:55:28

itzo написа:
rikiking написа:...Именно - ако на 40 и няколко год. и 120 оки кантар се считаш за кибоко или ндову,значи си свършил курса преждевременно... но в Германия меките китки ви обърнаха рязко представите,за това какво представлява един мъж...

Аз съм реалист. Давам си сметка, че на 45 и с телосложението на Фред Флинтстоун бих могъл да бъда оперативно интересен за малките котенца(по Божинов) предимно в ролята на ходещ портфейл. БТВ, и на техните "братовчеди", учудващо е колко "братовчеди" или направо "братя"може да придобие изведнъж котенцето на един шугър деди :laughing6: Чувам в Африка да си дебел е престижно, имал си какво да ядеш, един вид, нооо... това изобщо не променя нещата през погледа на реалиста :laughing6: Няма ли да пишем нещо за Германия, все пак?

Eх , написах ти преди , че се изхождаш без да имаш необходимата информация по въпроса, ама ти пак - шугър дедита, дебелаци, братЧеди итн. Айде за да приключим, само да те светна че котето е на 29 , а не на 18 или 19.Винаги съм се подигравал и никога не бих се докарал до положението на 60 - 70 годишните английски,белгийски, немски и френски дъртаци, които идват тук за да си отмъкнат по някое матово агне в прокурорска възраст. Освен това позицията и възможностите на семейството на писето са такива, че по-скоро тя би била за мен от оперативно значение , отколкото аз за нея. За братЧедите естествено се майтапя - ти беше споменал преди за такива по някакви италиански плажове и прочие продукции... :mrgreen: А и забравих - тук е престижно не да си дебел, а едър- поне кинта и деветдесет и нагоре. Половината правителство са по два метра и кусур.Шофьорът ми е 2.15 см и навсякъде го гледат с огромно уважение и прави кво си иска и къде си иска и с когото си поиска.Аз примерно винаги минавам границата като победител по същите причини, докато един дребен очилат колега счети го спукват от проверки и заяждания всеки път.
Това само за общ knowledge ти го казвам. :) Точка от мен .

Сега по темата - тъжно, но факт.Мечтаната за някои източноевропейски жени Германия...

Sklavinnen, die uns pflegen

Beleidigt, geschlagen, keine Freizeit: Hunderttausende Osteuropäerinnen versorgen in deutschen Haushalten Menschen. Das ist meist verboten, wird aber selten verfolgt.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Юли 2017, 13:25:56

ivo75 написа: Ей , тъй като поле за размисъл, Мути обещава да намали данъците с новото правителство....

Тя Мути доста неща обещаваше навремето и доста пъти се извъртя на 180 градуса... както и да е ... знаем го това и за данъците - но дали ще ги огрее всички или пак само определени подкрепящи я прослойки , абсолютно в неин стил ?
От това ,за което се говори облекченията са частични и доста избирателни.

Да видим какво ще се получи,не остана много време, а и все пак ако успее да сформира правителство,че стават понякога и изненади. Все пак недей да делиш баницата, преди да е опечена ... :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 9 Юли 2017, 17:02:30

Нали тия дни в Хамбург имаше среща на Г20, много запалени МПС, изтърбушени магазини и т.н.
Та ето какви разни хорица, отиваха там на среща с полицейските части. Основния език на които - не беше немски.
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум