• Advertisement

Български автомонтьори в Германия

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Препоръчайте ми автомонтьор за Мюнхен

Мнениеот El_Manuel » 30 Януари 2012, 21:42:58

Може ли някой да ми препоръча добър майстор за колата без да е скъпар? Има ли в Мюнхен бългаски автосервиз или поне автомонтьор? Имам нещо елементарно да се пипне по тока и някакво почукване по ходовата част.

Преди 3 седмици успях да си взема от интернет стартер за 78 Евро при положение, че в два нормални сервиза ми искаха по 300 Евро само за стартера без смяната. За това е най-добре да си имаш "твой" майстор, към когото винаги можеш да се обърнеш, за да получиш наистина добър практически съвет, от което да не те боли джоба половин година след това.

Благодаря предварително!
El_Manuel
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Български автомонтьори в Германия

Мнениеот Student_03 » 3 Май 2013, 06:47:39

Здравейте,

Отдавна исках да поставя тази тема, но сега имам спешна нужда. И търся български автомонтьор в района на Майнц/Вийсбаден.

Нека всеки, който познава такива хора, които са българи и се занимават дори и непрофесионално с ремонт на автомобили да пишат и оставят координати тук, без значение за кой град в Германия става въпрос.
Student_03
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Re: Българи авто-механици в Германия

Мнениеот silvia_del » 2 Юни 2014, 09:35:35

Здравейте отново,

Представител съм на няколко транспортни фирми в България. Търся контакти на колкото се може повече автомонтьори в Германия, понеже много от бусовете ни се чупят в там и плащаме ненормално много пари за ремонти по немските сервизи.

Моля за съдействие!
silvia_del
Нов потребител
Нов потребител

Re: Български автомонтьори в Германия

Мнениеот aleksandurgg » 2 Юни 2014, 14:50:32

Здр, аз се занимавам с поправка на автомобили, но не професионална, като хоби. По образование съм авто инженер, ще се радвам да се запозная с други хора с такива интереси :) Настоящият ми проект е ауди а4, ако трябва да го кръстя ще се казва ауди а4 нов тюф :mrgreen: Аз съм от Щутгарт
aleksandurgg
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот bknf » 2 Юни 2014, 17:23:13

Бизнес идея..

Представител съм на няколко транспортни фирми в България. Търся контакти на колкото се може повече автомонтьори в Германия, понеже много от бусовете ни се чупят в там и плащаме ненормално много пари за ремонти по немските сервизи. Моля за съдействие

А не можете ли да сложите някой български автомонтьор някъде по средата на Германия, да му плащате заплата и разходите за живеене и съответно да имате необходимото обслужване на бусовете?

Или направете застраховка.. тогава ще е безплатно..

Все пак, тоя човек има и разходи, и едва ли ще му е възможно да работи на български цени, но живеейки в Германия.
Работното време и другите разходи са със съвсем друга стойност.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот dertiger » 3 Юни 2014, 21:25:08

Здравейте,
Зачетох се по темата и разбирам,че има нужда от някой,който да помага в такива случаи... :-k
В България работих известно време в автосервиз и в сферата на обслужване на автомобили.
Тук работя във фирма,която се занимава с логистика в района на Бад Кисинген.
През седмицата съм на път из Германия,Австрия или Бенелюкс,но ам Вохенендето с удоволствие бих помогнал на някой нуждаещ се.Също и със съвети,те поне са безплатни :)
Номера ми в Германия е :00491756380275 Мони
dertiger
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот i_b_markov » 4 Юни 2014, 08:40:29

silvia_del написа:Здравейте,

Търся контакти на българи механици/ монтьори в цяла Германия.

Живея в Крефелд и работя "автомеханик" в немски сервиз!
Ако мога да съм ви полезен тел.ми е +4915739362862 Иван
i_b_markov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 6 пъти

Мнениеот Pipilota68 » 15 Юни 2014, 18:04:32

aleksandurgg написа:Здр, аз се занимавам с поправка на автомобили, но не професионална, като хоби. По образование съм авто инженер, ще се радвам да се запозная с други хора с такива интереси :) Настоящият ми проект е ауди а4, ако трябва да го кръстя ще се казва ауди а4 нов тюф :mrgreen: Аз съм от Щутгарт

Здравейте,може ли да се свържем с вас?Ние живеем на 80км от Щутгарт,но имаме нужда поне от съвет за Рено Трафик 1.9 дизел. Ето нашия имейл, за да ни пишете и си разменим телефони admin@tsvetno.com. Поздрави
Pipilota68
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот kanevtransport » 16 Юни 2014, 07:06:49

silvia_del написа:Здравейте отново,

Представител съм на няколко транспортни фирми в България. Търся контакти на колкото се може повече автомонтьори в Германия, понеже много от бусовете ни се чупят в там и плащаме ненормално много пари за ремонти по немските сервизи.

Моля за съдействие!

Здравейте,

Намира ме се в Бракел 33034 и предлагаме тази услуга, Ремонтира ли сме Камиони и Микробуси почти в цяла Германия изпратил съм ви лично съобщение за да не прозвучи като реклама.
В случай на интерес моля пишете

Благодаря и лек ден
kanevtransport
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 10 пъти

Мнениеот miro_ » 18 Юли 2014, 08:29:37

Добър ден на всички. Аз имам собствен сервиз в Дортмунд и помагам на доста българи от района. Не искам да прозвучи като реклама,но нали все пак за това става въпрос в тази тема '' Автомонтьори и евентуално БГ Автосервиз''. За контакти: http://www.auto-miro.vpweb.de
miro_
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот VaskoLeon » 14 Ноември 2014, 15:17:05

Имах изгнила от ръжда тръбичка по шасито на спирачната система, според Мерцедес ремонтът щеше да струва 600 евро и нагоре.
Успях да намеря сервиз, много добре оборудван в Щутгарт-Мюнстер, ремонтът ми излезе 50 Евро!

Собственикът се казва Сабри, адрес Stuttgart-Münster, Enzstraße 40, Tel.: 0711/ 94 571 932, Mobil: 0152/ 54070815.

http://prikachi.com/images.php?images/983/7721983A.jpg

Много професионално обслужване, препоръчвам го!

Потребители благодарили на автора VaskoLeon за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот xamsterdamm » 5 Декември 2014, 11:57:01

Определено немския подход в автосервизите е ... скъп. Случи се дребен проблем с ежедневната ми кола - и в немския сервиз след повърхностен оглед си поискаха 450 евро за нов алтернатор + отделно труда. Основния ми проблем с немските сервизи е да ми свършат работата която аз искам - винаги забиват в ненужни (и скъпи!) процедури. Примерно за смяна на крушка на фар са искали до 70 евро, свалят акумулатор, фар и т.н. Аз просто бръкнах и я смених за 5 минути.

Хобито ми е автомобили и гледам да си ги поправям сам, затова наех място в едно хале - достатъчно голямо за паркиране на кола + шкафче с инстументи и право да си ремонтирам. Прегледах си колата по-обстойно, смених регулатор за 9 евро и 30 минути труд и проблемът бе решен. Наемът ми там е по-малко от 400 годишно... сметките оставям на вас :)
Сега се кооперирахме с 2 колеги и си правим всичко по колите сами - освен когато иска сложно оборудване. Като хоби :)
xamsterdamm
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 23 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот VaskoLeon » 5 Декември 2014, 12:07:41

xamsterdamm написа: Наемът ми там е по-малко от 400 годишно... сметките оставям на вас :)
Сега се кооперирахме с 2 колеги и си правим всичко по колите сами - освен когато иска сложно оборудване. Като хоби :)

В кой регион на Германия е "там"? И дали разполагате с хебебюне?
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот xamsterdamm » 5 Декември 2014, 13:03:29

Реално разполагаме с портален кран поне 2т. хахаха, ама никой не го е използвал. Хебебюне-то (предполагам визираш двуколонен крик) го изтървахме тази седмица в Ибей, въпрос на време е да вземем едно :) Засега използваме стандартни стойки като се завираме под колите - поне имаме колички да лежим на тях де. Имаме си компресор.

Оснабрюк и региона 20-тина км, всичките сме пръснати там.
xamsterdamm
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 23 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот romeokv » 13 Март 2015, 01:29:06

Здравей miro_!
Може ли да дадеш някакъв мейл за връзка.
romeokv
Нов потребител
Нов потребител

Следваща

Назад към Общ форум