• Advertisement

Автосервиз района Кьолн-Бон

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Автосервиз района Кьолн-Бон

Мнениеот alexandrovi » 20 Юли 2015, 21:05:45

Здравейте приятели. Бих желал да съм полезен на хората тук,така както и те са ми полезни. Аз и семейството ми живеем в Тройсдорф,това е между Бон и Кьолн и понеже с немския все още не сме ок проблема с намирането на сервиз в който да може да се комуникира на познат език беше голям. Разбира се колата се развали , приятелите ни нямаха възможност да помогнат в момента и двамката с Неволята тръгнахме да търсим. Намерих сервиз на 2 километра от вкъщи в който един от майсторите се оказа руснак а аз поназнайвам и връзката стана. Затова реших да споделя тази информация с вас и да ви предложа съдействие. Ако някой е изпаднал или изпадал в моето положение мога да дам телефон и адрес на момчето или да отидем заедно но само в събота защото тогава почивам ( по принцип). Сервиза освен 4-ри подемника си има и всичко друго за всякакви ремонти.За цените нищо не мога да кажа защото нямам база за сравнение,само за пример- опел астра н комби смяна на преден лагер-главина оригинален 300 евро с труда , не зная много ли е малко ли е но ще платя толкова в събота. Работят от 9 до 18 а в събота от 9 не зная до колко.За връзка с мен е-майл eleven5@mail.bg Поздрави на всички.
alexandrovi
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 27 пъти
Благодарено: 6 пъти

Назад към Общ форум