• Advertisement

Немска банкова карта за ползване в България?

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Немска банкова карта за ползване в България?

Мнениеот Mishle » 4 Септември 2015, 16:00:24

Хора, вие май не прочетохте, сега има ново 20
nikib1979 написа:Аз от една година си получавам..никой не ме е търсил или питал къде съм в същност е вярно не е същия вид помощ но получвам..през 6 месеца само се подновява

т.е. човекът явно е Aufstocker. Което прави планът му още по-невъзможен.
Ако напусне работа и си замине веднага, може и да мине месец-два докато се усетят и да му превеждат там 100-200-та евро. Той ще си ги изтегли и изхарчи с кеф. После най-късно като изтече периода ще видят, че няма работа, че сам е напуснал и ще му ги поискат обратно, страндартна практика.
Обаче как един сегашен Aufstocker да обоснове, че иска от дата ХХ.ХХ и жилището да му поемат и така сумата на помощта, която той принципно не иска
nikib1979 написа:аз не искам никакви помощи ..

да набъбне до квартира плюс 399евро на месец?
Ами как, трябва да каже, че от дата ХХ.ХХ няма работа и после защо няма, а и иска в БГ да ходи.. и тогава вече няма шанс ;-) (попвил, ако ти пратят нещо, сподели и с нас :) )

Тука някой или се бъзика и нарочно провокира форума с противоречиви твърдения или наистина няма капка идея къде се намира, какво може и какво не. Я бързо в темата за морала и достойството :mrgreen:
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Мнениеот nikib1979 » 4 Септември 2015, 16:28:35

Хахххах разкрихте ме :mrgreen:
nikib1979
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот nikib1979 » 4 Септември 2015, 16:32:16

Благодаря на всички за вниманието ..не се мъчете повече кой къде и как се намирал ;-)
nikib1979
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 4 пъти

Предишна

Назад към Общ форум