• Advertisement

мъжки, женски и 3-ти пол

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: мъжки, женски и 3-ти пол

Мнениеот bknf » 14 Юни 2018, 18:38:45

ivo75 написа:..внасят мюслита, да ни пазят от обратните и третите...Чакам включване от конспиративните конспиратори, за да вземат да ни изяснят очеизвадното, как то ще се види, не е това, което е, искат да ни затрият семката, подменят сексуалните желания на децата и т.н....

Едва ли. "Мюслитата" няма да пазят нито теб, нито мен. Hе е и необходимо. ;-) Но каква е била целта все пак, на внасянето на х- хиляди "мюсюлмани" в ЕС ? Или те сами са тръгнали, на път - бягайки от родните места в търсене на по-добри условия за живот ?
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот bknf » 14 Юни 2018, 20:18:36

ivo75 написа: Аууу, какво светотатство само, сами са тръгнали.. Туй противоречи на правилната доктрина, че ни ги внасят, за да ни затрият, не ли? Страхувам се за теб, то така се започва, с малки изключения и току виж си стигнал до разумни изводи, пардон, големи извращения в правилната логика..

Не съм много сигурен, че когато беше "голямата вълна", всичко е било случайно. Тръгнали хората към ЕС пеша, отделно през Либия със специални кораби до Италия + политическа поддръжка на най-високо ниво.И не разбира се, те тръгнали ей-така от скука. И щото по родните им места е война. Което сигурно е и така.

Но да не задълбаваме и тоя велик въпрос към 3-ия пол, че няма да ни стигне мястото за писане и сравняване. ;-)

ivo75 написа:откакто краля се скатава под прикритието на неизвестни криминали, и неговите фенове го играят Убидени, само ти ни остана....

Кралят е - и си беше - любимец на публиката. Според допитване по онова време. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 14 Юни 2018, 21:44:12

Зарежете ги джендърите. Мутер Дойчланд и третият пол в лицето на някоя си госпожа Вайдел от някоя си партия АФД си имат вече други грижи, ако не сте чули... още:

Туй заглавие подхожда и на темата за циганите и срама, ама нейсе.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот zlateto » 15 Юни 2018, 20:07:17

Уфф искам и аз да съм любимка :(

Да пробва с нещо спиртно :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот bknf » 15 Юни 2018, 20:16:01

zlateto написа:Уфф искам и аз да съм любимка :(

Да ама ти не си забранена ;-)
Значи си любимка.-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот zlateto » 16 Юни 2018, 11:14:09

bknf написа:Да ама ти не си забранена ;-)
Значи си любимка.-)

Така е, не съм забранена, малко съм недостъпна. Ама карай, важното е да съм любимка хаха ;-)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот bknf » 16 Юни 2018, 18:48:27

zlateto написа: Така е, не съм забранена, малко съм недостъпна. Ама карай, важното е да съм любимка..

Може би, за една жена е по-лесно да бъде любима само на един мъж. Ако те са повече, ще и е по-трудно да ги контролира всичките. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Предишна

Назад към Общ форум