• Advertisement

Култови реплики в Заедно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Култови реплики в Заедно

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 00:20:10

schachmatter_ написа:абе Ивчо...сега ти пиша за последно понеже искам да приключа с тебе виртуално. Предложението ми да се разясним като мъже остава, но ти не си мъж нали те знам, а някъв комплексиран глупак, дето раздава много акъл и се бърка нито канен, нито желан в дневния ред на хората. И комплексите, които ми предписваш са твои...

контри, не се хващай на опитите на "иво", да предизвика определени емоции. Това е "агент провокатор" ;-), който/която има и умни мисли - понякога. Обаче и нерядко прилага особени методи в "дискусията". Няма нужда да следваш емоциите, които има у себе си - или които иска да предизвика у теб. Или дето има една приказка - "не стреляйте в пианиста, той така може".. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 07:56:11

ivo75 написа:ревльо, да не се изнервяш нещо? Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)

А ти защо не искаш да ти организираме едно посещение, с преспиване - за определено време? В някое католическо училище за монаси? В католически приют за бездомни (ако има такива)? В някой Конвент или Конвенцус? ;-) Там да останеш за известно време - седмица-две. След което да разкажеш за преживяното.)
Може да се научиш на смирение или директна връзка с религията. ;-)

Ето и по някоя католичка, за успокоение на миряните.))
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 09:50:02

bknf написа:...А ти защо не искаш да ти организираме едно посещение, с преспиване - за определено време? В някое католическо училище за монаси? В католически приют за бездомни (ако има такива)? В някой Конвент или Конвенцус? ;-) Там да останеш за известно време - седмица-две. След което да разкажеш за преживяното....

'звинявайте, че ви се бъркам в задушевната беседа...ама тоя мерак да организираш въпросното мероприятие означава ли, че имаш съответните връзки и опит в заведения от сорта на католически училища, приюти, конвенти и конвенциуси? Щото по- рано, докато предлагаше сбирки с макс останах с впечатлението, че от него вид експириънс определено имаш ;-)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 10:44:23

schachmatter написа:
ivo75 написа:ревльо, да не се изнервяш нещо? :mrgreen: Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)

Хайде звънни ме пиклю да видиш колко съм изневервен. Виж каква си шушумига бе. Човек гарантирам ти прехвърли една граница, от която ме мотивираш да те издиря и да ти покажа какъв нещастник си...обещавам ти. Ще тичаш да се криеш, но ще те гоня до дупка.

Чакай, да го запазя за поколенията...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 11:01:44

schachmatter написа:
onufriy написа:
schachmatter написа:
ivo75 написа:ревльо, да не се изнервяш нещо? :mrgreen: Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)

Хайде звънни ме пиклю да видиш колко съм изневервен. Виж каква си шушумига бе. Човек гарантирам ти прехвърли една граница, от която ме мотивираш да те издиря и да ти покажа какъв нещастник си...обещавам ти. Ще тичаш да се криеш, но ще те гоня до дупка.

Чакай, да го запазя за поколенията...

Абе селтак банскалийски, няма да те чакам за никъде бе!

Уф, то записваш, записваш, ма толкоз мъдрост можеш ли насмогна?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 11:09:44

schachmatter написа:виж по-горе, че много станаха цитатите
и допълни:
schachmatter написа:Пич нали знаеш колко ми дреме какво записваш, какво не. Ще си го преместя. Ти си ми през там дето женати само може да мине.

Koнтри, много зе да ни налиташ на жените. На тея, дето имаме де. Да ти кажем, как се казват, за вземеш да си го напишеш на дланите?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 11:23:46

schachmatter написа:
onufriy написа:
schachmatter написа:виж по-горе, че много станаха цитатите
и допълни:
schachmatter написа:Пич нали знаеш колко ми дреме какво записваш, какво не. Ще си го преместя. Ти си ми през там дето женати само може да мине.

Koнтри, много зе да ни налиташ на жените. На тея, дето имаме де. Да ти кажем, как се казват, за вземеш да си го напишеш на дланите?

Айде кажи бе селтак такъв. След това ще ти го напиша аз на челото. :mrgreen:

Бе знаех си аз, че Макси ви влияе заразително. Те поговорки от типа "мъжко дупе - печен гълъб" идват от славните ахейци, ма не, мерсим, ще си остана хетеросексуално-скучен. Да не си помислиш, че не оценява предложението ти де, ма откак Рики го отнесоха черните паламарки съм двойно предпазлив :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 11:55:34

ivo75 написа:Напиши го на бекенефето на челцето с червилце, докато го целуваш. Аз във вашите мАжки работи, грилове, гримове, ходене на гости и т.н. не се намесвам. Плачкай, някъде другаде! Щото един път се молиш, мажеш и се извиняваш, като насран пубер, от който никаква заплаха не произтичала, за никого. Благославяш, господ да ни пази. Като спреш хапчетата, пък се репчиш, като разгонил се нерез. К'во сега, като ти се обадя, ще ме ухапеш или оскубеш? Виж там, твоята приятелка, повелителката на ботове, дето с нея си гукате по скайп, се напиня, като глист на буца, да организира някакви колективни посещения на католически манастири, точно като за теб. Заедно с бекенефето, близостта на бога, уединението, ще подействат добре на разклатената ти нервна система. Пък, ако не ви стане, там винаги някой ще ви се притече на помощ: Като няма, млади ярета, и дърти пръчове, като вас ще им свършат работа ;-)

Контри, не виждаш ли, че като не може да отговори по същество (съответното лице) - и прехвърля разговора в друга област.
1) за да предизвика определена емоция, и
2) за да не отговори на това което искаш от него. ;-)

Постоянно отива в "хомосексуалната" област - за да твърди нещо. Затова и пише там в католическата тема, но не казва - защо не е започнато съдебно разследване, защо никой от потърпевшите (за които се пише адвокат) не отишъл в съда и т.н.

Отговори си сам на въпроса - реален човек от мъжки пол, би ли писал такива неща? И жена не би писала..

Така че "иво75", както и да е названието - кой го знае каквo е. Никой не го е видял, никой не го знае.
Пък и не иска да се покаже. Така че..;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 12:28:03

schachmatter написа:Абе ти ми звънни да ти кажа две-три приказки, пък после ще те оставя да си плуваш в твоите си глупости. Страх ли те е или какво? :mrgreen: Не си мъж достатъчно или какво?
Дай си телефона на некой мАжки форОм, да те успокóят. Изотзадзе, че ти е припряло нещо май :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 12:31:37

schachmatter написа:Абе ти ми звънни да ти кажа две-три приказки, пък после ще те оставя да си плуваш в твоите си глупости. Страх ли те е или какво? Не си мъж достатъчно или какво?

Никога няма да ти звънне, защото не иска да говори с никой. Нито по скайпа, нито по телефона, нито ще дойде да приказва с теб лично. Нито с мене, нито с мах, нито с рикикинг. Защото тогава тайното ще стане явно..;-)

То затова и някои булки се забулват.. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 12:36:49

bknf написа:Никога няма да ти звънне, защото не иска да говори с никой. Нито по скайпа, нито по телефона, нито ще дойде да приказва с теб лично. Нито с мене, нито с мах, нито с рикикинг. Защото тогава тайното ще стане явно..)

Кое беше тайното, шведска тройка ли заформихте? И кой беше мъжът? :laughing6: :laughing6:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 13:21:00

ivo75 написа:Говориш си c духове. При теб дори и шизофрения не е. Трябва, някой специалист да се изкаже. Плачкаш, като някоя в цикъл, после се дръвчив, като разгонен.., един, втори, трети акаунт..На кой от всичките, които препускат в главата ти да се обадя? Или да изчакам следващата фаза в сбъркания ти живот/съзнание? П.П. по повод, кой, откъде, ти се представяш, като селска пръчка. Може и в София да си роден, но вътре в теб, е долна селянка, която при първи крив поглед налита на бой. Погледни, къде си се заврял, "успелия", па тогава разправяй, кой е селски. Всеки селски бек се държи по-мъжки от теб. Понеже не знаеш, защо, да ти кажа, защото не циври публично....

Ето пак прехвърляш топката, като в хандбала. После и други "играчи" ще се включат на игрището - а съдията може да изгони тоя или оня. Той ти предлага да приказвате в личен разговор - ти почваш да го обиждаш че бил ревльо и т.н.

Защото очакваш, че "противника" ще реагира неадекватно и ще забрави първоначалното предложение? ;-)

Та какво да разбираме сега? Че католическата църква била пълна с хомосексуални манияци, а твоите опоненти също били такива? какво си се хванал с тая педерастия като "последен довод на царя"? И защо постоянно наричаш несъгласните (или и съгласните) с твоя милост - я хомосексуалисти, я нещо друго?

Правиш скрита реклама, на католическата църква? ;-)

На кой да си се бил обадил, с кой да си бил приказвал. Ми с реалния човек.
Ти дух ли си - или си Светия дух? ;-)

Потребители благодарили на автора bknf за мнението:
schachmatter
Рейтинг: 4%

bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 13:57:05

ivo75 написа:А ти, що не си говориш с ботове? Усещаш, че приятелката ти има нужда от помощ? Какви сте ми калинки :mrgreen: И ти ли в интелектуалната си бедност ще ме скубеш и хапеш? Реални хора, на които не им хлопа дъската, без никой да ги гони, не създават акаунт след акаунт според житейските си фази

Нас ни интересуват реални координати, време, място на срещата.
Нали ще ходим на екскурзия.. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 14:08:15

ivo75 написа: седя и се страхувам...Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш?

кой ще те скубе бе човек, че ти нали си Mаша.. ;-)
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 16:48:46

Да го ева начи, аз летя на 29-ти, ще изпусна шоуто на терминала :laughing6:

itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум