Култови реплики в Заедно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Култови реплики в Заедно

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 07:36:43

ревльо, да не се изнервяш нещо? :mrgreen: Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 211 пъти

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 07:56:11

ivo75 написа:ревльо, да не се изнервяш нещо? Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)

А ти защо не искаш да ти организираме едно посещение, с преспиване - за определено време? В някое католическо училище за монаси? В католически приют за бездомни (ако има такива)? В някой Конвент или Конвенцус? ;-) Там да останеш за известно време - седмица-две. След което да разкажеш за преживяното.)
Може да се научиш на смирение или директна връзка с религията. ;-)

Ето и по някоя католичка, за успокоение на миряните.))
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 428 пъти

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 09:50:02

bknf написа:...А ти защо не искаш да ти организираме едно посещение, с преспиване - за определено време? В някое католическо училище за монаси? В католически приют за бездомни (ако има такива)? В някой Конвент или Конвенцус? ;-) Там да останеш за известно време - седмица-две. След което да разкажеш за преживяното....

'звинявайте, че ви се бъркам в задушевната беседа...ама тоя мерак да организираш въпросното мероприятие означава ли, че имаш съответните връзки и опит в заведения от сорта на католически училища, приюти, конвенти и конвенциуси? Щото по- рано, докато предлагаше сбирки с макс останах с впечатлението, че от него вид експириънс определено имаш ;-)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 10:43:21

ivo75 написа:ревльо, да не се изнервяш нещо? :mrgreen: Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)

Хайде звънни ме пиклю да видиш колко съм изневервен. Виж каква си шушумига бе. Човек гарантирам ти прехвърли една граница (мене ме остави, нещо каза за родителите ми и това е вече лично и няма да го оставя така), от която ме мотивираш да те издиря и да ти покажа какъв нещастник си...обещавам ти. Ще тичаш да се криеш, но ще те гоня до дупка.
Последна промяна schachmatter на 12 Март 2019, 10:46:10, променена общо 1 път
Лустрация... това е страхотно!
http://desebg.com/
Ожени се непременно - или ще случиш на жена, или ще станеш философ
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 167 пъти
Благодарено: 59 пъти

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 10:44:23

schachmatter написа:
ivo75 написа:ревльо, да не се изнервяш нещо? :mrgreen: Послушай твоята приятелка "бекенефето", него го провокирах да си говори с pan85cake, питай го, как е протекъл разговора и си пий хапчетата... :-)

Хайде звънни ме пиклю да видиш колко съм изневервен. Виж каква си шушумига бе. Човек гарантирам ти прехвърли една граница, от която ме мотивираш да те издиря и да ти покажа какъв нещастник си...обещавам ти. Ще тичаш да се криеш, но ще те гоня до дупка.

Чакай, да го запазя за поколенията...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 277 пъти

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 10:54:28

onufriy написа:
schachmatter написа:

Хайде звънни ме пиклю да видиш колко съм изневервен. Виж каква си шушумига бе. Човек гарантирам ти прехвърли една граница, от която ме мотивираш да те издиря и да ти покажа какъв нещастник си...обещавам ти. Ще тичаш да се криеш, но ще те гоня до дупка.

Абе селтак банскалийски, няма да те чакам за никъде бе!
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 11:01:44

schachmatter написа:
onufriy написа:
schachmatter написа:

Уф, то записваш, записваш, ма толкоз мъдрост можеш ли насмогна?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 11:03:56

onufriy написа:
schachmatter написа:
onufriy написа:
schachmatter написа:

Уф, то записваш, записваш, ма толкоз мъдрост можеш ли насмогна?

Пич нали знаеш колко ми дреме какво записваш, какво не. Ще си го преместя. Ти си ми през там дето женати само може да мине.
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 11:09:44

schachmatter написа:виж по-горе, че много станаха цитатите
и допълни:
schachmatter написа:Пич нали знаеш колко ми дреме какво записваш, какво не. Ще си го преместя. Ти си ми през там дето женати само може да мине.

Koнтри, много зе да ни налиташ на жените. На тея, дето имаме де. Да ти кажем, как се казват, за вземеш да си го напишеш на дланите?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 11:15:07

onufriy написа:
и допълни:
schachmatter написа:Пич нали знаеш колко ми дреме какво записваш, какво не. Ще си го преместя. Ти си ми през там дето женати само може да мине.

Koнтри, много зе да ни налиташ на жените. На тея, дето имаме де. Да ти кажем, как се казват, за вземеш да си го напишеш на дланите?

Айде кажи бе селтак такъв. След това ще ти го напиша аз на челото. :mrgreen:
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 11:23:46

schachmatter написа:
onufriy написа:
и допълни:

Бе знаех си аз, че Макси ви влияе заразително. Те поговорки от типа "мъжко дупе - печен гълъб" идват от славните ахейци, ма не, мерсим, ще си остана хетеросексуално-скучен. Да не си помислиш, че не оценява предложението ти де, ма откак Рики го отнесоха черните паламарки съм двойно предпазлив :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 11:33:17

schachmatter написа:
onufriy написа:
и допълни:

Напиши го на бекенефето на челцето с червилце, докато го целуваш :mrgreen: . Аз във вашите мАжки работи, грилове, гримове, ходене на гости и т.н. не се намесвам. Плачкай, някъде другаде! Щото един път се молиш, мажеш и се извиняваш, като насран пубер, от който никаква заплаха не произтичала, за никого. Благославяш, господ да ни пази. Като спреш хапчетата, пък се репчиш, като разгонил се нерез. К'во сега, като ти се обадя, ще ме ухапеш или оскубеш? :mrgreen:

Виж там, твоята приятелка, повелителката на ботове, дето с нея си гукате по скайп, се напиня, като глист на буца, да организира някакви колективни посещения на католически манастири, точно като за теб :mrgreen: Заедно с бекенефето, близостта на бога, уединението, ще подействат добре на разклатената ти нервна система. Пък, ако не ви стане, там винаги някой ще ви се притече на помощ :mrgreen: Като няма, млади ярета, и дърти пръчове, като вас ще им свършат работа ;-)
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 11:55:34

ivo75 написа:Напиши го на бекенефето на челцето с червилце, докато го целуваш. Аз във вашите мАжки работи, грилове, гримове, ходене на гости и т.н. не се намесвам. Плачкай, някъде другаде! Щото един път се молиш, мажеш и се извиняваш, като насран пубер, от който никаква заплаха не произтичала, за никого. Благославяш, господ да ни пази. Като спреш хапчетата, пък се репчиш, като разгонил се нерез. К'во сега, като ти се обадя, ще ме ухапеш или оскубеш? Виж там, твоята приятелка, повелителката на ботове, дето с нея си гукате по скайп, се напиня, като глист на буца, да организира някакви колективни посещения на католически манастири, точно като за теб. Заедно с бекенефето, близостта на бога, уединението, ще подействат добре на разклатената ти нервна система. Пък, ако не ви стане, там винаги някой ще ви се притече на помощ: Като няма, млади ярета, и дърти пръчове, като вас ще им свършат работа ;-)

Контри, не виждаш ли, че като не може да отговори по същество (съответното лице) - и прехвърля разговора в друга област.
1) за да предизвика определена емоция, и
2) за да не отговори на това което искаш от него. ;-)

Постоянно отива в "хомосексуалната" област - за да твърди нещо. Затова и пише там в католическата тема, но не казва - защо не е започнато съдебно разследване, защо никой от потърпевшите (за които се пише адвокат) не отишъл в съда и т.н.

Отговори си сам на въпроса - реален човек от мъжки пол, би ли писал такива неща? И жена не би писала..

Така че "иво75", както и да е названието - кой го знае каквo е. Никой не го е видял, никой не го знае.
Пък и не иска да се покаже. Така че..;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 428 пъти

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 12:05:38

schachmatter написа:

Хайде звънни ме пиклю да видиш колко съм изневервен. Виж каква си шушумига бе. Човек гарантирам ти прехвърли една граница (мене ме остави, нещо каза за родителите ми и това е вече лично и няма да го оставя така), от която ме мотивираш да те издиря и да ти покажа какъв нещастник си...обещавам ти. Ще тичаш да се криеш, но ще те гоня до дупка.

Нахъсваш се, а? Може да съм всякакъв, кой, както иска така да ме възприема, но държа особено, независимо, колко ме е гнус, да не ми се преписват неизречени, дори непомислени неща. Не съм казвал нищо за родителите, няма и да кажа. Единствено мога да им съчувствам, че не са те лекували навреме. Там, където си въобразяваш с болното си съзнание, че съм казал нещо, е цитат от теб, едно към едно. Но когато не знаеш, какви ги плещиш, полуУбразован, напомпан със самочУвство, в опит да скриеш комплексите, това е резултатът. Съвсем дружелюбно, пий си хапчета, ще ти е от полза. И вместо да се дръвчиш, на тоя или оня, попълвай дупките в калпавото си образование(там "бекенефето", независимо от дружбата ви, е грешният бот :mrgreen: )
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 12:22:14

Абе ти ми звънни да ти кажа две-три приказки, пък после ще те оставя да си плуваш в твоите си глупости. Страх ли те е или какво? :mrgreen: Не си мъж достатъчно или какво?
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум