Култови реплики в Заедно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Култови реплики в Заедно

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 12:28:03

schachmatter написа:Абе ти ми звънни да ти кажа две-три приказки, пък после ще те оставя да си плуваш в твоите си глупости. Страх ли те е или какво? :mrgreen: Не си мъж достатъчно или какво?
Дай си телефона на некой мАжки форОм, да те успокóят. Изотзадзе, че ти е припряло нещо май :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 167 пъти
Благодарено: 277 пъти

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 12:31:37

schachmatter написа:Абе ти ми звънни да ти кажа две-три приказки, пък после ще те оставя да си плуваш в твоите си глупости. Страх ли те е или какво? Не си мъж достатъчно или какво?

Никога няма да ти звънне, защото не иска да говори с никой. Нито по скайпа, нито по телефона, нито ще дойде да приказва с теб лично. Нито с мене, нито с мах, нито с рикикинг. Защото тогава тайното ще стане явно..;-)

То затова и някои булки се забулват.. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 428 пъти

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 12:33:39

onufriy написа:
schachmatter написа:Абе ти ми звънни да ти кажа две-три приказки, пък после ще те оставя да си плуваш в твоите си глупости. Страх ли те е или какво? :mrgreen: Не си мъж достатъчно или какво?
Дай си телефона на некой мАжки форОм, да те успокóят. Изотзадзе, че ти е припряло нещо май :mrgreen:

Селски, ти пък какво се бъркаш некаканен. Ей селската ти природа прозира от всякъде. Аз си говори с иво/ива, ти ми се включваш от страни. Не можеш ли да си траеш, както досега го правеше?
Последна промяна schachmatter на 12 Март 2019, 12:39:34, променена общо 1 път
Лустрация... това е страхотно!
http://desebg.com/
Ожени се непременно - или ще случиш на жена, или ще станеш философ
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 59 пъти

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 12:36:49

bknf написа:Никога няма да ти звънне, защото не иска да говори с никой. Нито по скайпа, нито по телефона, нито ще дойде да приказва с теб лично. Нито с мене, нито с мах, нито с рикикинг. Защото тогава тайното ще стане явно..)

Кое беше тайното, шведска тройка ли заформихте? И кой беше мъжът? :laughing6: :laughing6:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 13:00:23

schachmatter написа:
onufriy написа:

Селски, ти пък какво се бъркаш некаканен. Ей селската ти природа прозира от всякъде. Аз си говори с иво/ива, ти ми се включваш от страни. Не можеш ли да си траеш, както досега го правеше?

Говориш си духове ревльо. При теб дори и шизофрения не е. Трябва, някой специалист да се изкаже. Плачкаш, като някоя женка в цикъл, после се дръвчив, като разгонен нерез, един, втори, трети акаунт...На кой от всичките, които препускат в главата ти да се обадя? Или да изчакам следващата фаза в сбъркания ти живот/съзнание?

П.П. по повод, кой, откъде, ти се представяш, като селска пръчка. Може и в София да си роден, но вътре в теб, е долна селянка, която при първи крив поглед налита на бой. Погледни, къде си се заврял, "успелия", па тогава разправяй, кой е селски. Всеки селски бек се държи по-мъжки от теб. Понеже не знаеш, защо, да ти кажа, защото не циври публично....
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 211 пъти

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 13:19:27

ivo75 написа:
schachmatter написа:
onufriy написа:

Говориш си духове ревльо. При теб дори и шизофрения не е. Трябва, някой специалист да се изкаже. Плачкаш, като някоя женка в цикъл, после се дръвчив, като разгонен нерез, един, втори, трети акаунт...На кой от всичките, които препускат в главата ти да се обадя? Или да изчакам следващата фаза в сбъркания ти живот/съзнание?

П.П. по повод, кой, откъде, ти се представяш, като селска пръчка. Може и в София да си роден, но вътре в теб, е долна селянка, която при първи крив поглед налита на бой. Погледни, къде си се заврял, "успелия", па тогава разправяй, кой е селски. Всеки селски бек се държи по-мъжки от теб. Понеже не знаеш, защо, да ти кажа, защото не циври публично....

Първият крив поглед е добре. Мърльо казах ти прекачил си ми границата на толерантност...от тук насетне ще те гоня да ти набия канчето...така съм решил, така ще се направя. Искам просто да разбера дали имаш достатъчно топки да ме обиждаш мене и родителите ми, да ми слагаш диагнози и да ми казваш кое, как, защо и как да правя, лице в лице...Това ми е интересно. Целият форум междудругого разбира ти само каква страхлива мома си и не можеш да набереш един телефон от страх, да си получиш първо вербално, после и физически това, което си посял. Айде довиждане!
Последна промяна schachmatter на 12 Март 2019, 13:21:08, променена общо 1 път
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 13:21:00

ivo75 написа:Говориш си c духове. При теб дори и шизофрения не е. Трябва, някой специалист да се изкаже. Плачкаш, като някоя в цикъл, после се дръвчив, като разгонен.., един, втори, трети акаунт..На кой от всичките, които препускат в главата ти да се обадя? Или да изчакам следващата фаза в сбъркания ти живот/съзнание? П.П. по повод, кой, откъде, ти се представяш, като селска пръчка. Може и в София да си роден, но вътре в теб, е долна селянка, която при първи крив поглед налита на бой. Погледни, къде си се заврял, "успелия", па тогава разправяй, кой е селски. Всеки селски бек се държи по-мъжки от теб. Понеже не знаеш, защо, да ти кажа, защото не циври публично....

Ето пак прехвърляш топката, като в хандбала. После и други "играчи" ще се включат на игрището - а съдията може да изгони тоя или оня. Той ти предлага да приказвате в личен разговор - ти почваш да го обиждаш че бил ревльо и т.н.

Защото очакваш, че "противника" ще реагира неадекватно и ще забрави първоначалното предложение? ;-)

Та какво да разбираме сега? Че католическата църква била пълна с хомосексуални манияци, а твоите опоненти също били такива? какво си се хванал с тая педерастия като "последен довод на царя"? И защо постоянно наричаш несъгласните (или и съгласните) с твоя милост - я хомосексуалисти, я нещо друго?

Правиш скрита реклама, на католическата църква? ;-)

На кой да си се бил обадил, с кой да си бил приказвал. Ми с реалния човек.
Ти дух ли си - или си Светия дух? ;-)

Потребители благодарили на автора bknf за мнението:
schachmatter
Рейтинг: 4%

bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 13:47:01

bknf написа:
ivo75 написа:Говориш си c духове. При теб дори и шизофрения не е. Трябва, някой специалист да се изкаже. Плачкаш, като някоя в цикъл, после се дръвчив, като разгонен.., един, втори, трети акаунт..На кой от всичките, които препускат в главата ти да се обадя? Или да изчакам следващата фаза в сбъркания ти живот/съзнание? П.П. по повод, кой, откъде, ти се представяш, като селска пръчка. Може и в София да си роден, но вътре в теб, е долна селянка, която при първи крив поглед налита на бой. Погледни, къде си се заврял, "успелия", па тогава разправяй, кой е селски. Всеки селски бек се държи по-мъжки от теб. Понеже не знаеш, защо, да ти кажа, защото не циври публично....

Ето пак прехвърляш топката, като в хандбала. После и други "играчи" ще се включат на игрището - а съдията може да изгони тоя или оня. Той ти предлага да приказвате в личен разговор - ти почваш да го обиждаш че бил ревльо и т.н.

Защото очакваш, че "противника" ще реагира неадекватно и ще забрави първоначалното предложение? ;-)

Та какво да разбираме сега? Че католическата църква била пълна с хомосексуални манияци, а твоите опоненти също били такива? какво си се хванал с тая педерастия като "последен довод на царя"? И защо постоянно наричаш несъгласните (или и съгласните) с твоя милост - я хомосексуалисти, я нещо друго?

Правиш скрита реклама, на католическата църква? ;-)

На кой да си се бил обадил, с кой да си бил приказвал. Ми с реалния човек.
Ти дух ли си - или си Светия дух? ;-)

А ти, що не си говориш с ботове? Усещаш, че приятелката ти има нужда от помощ? Какви сте ми калинки :mrgreen: И ти ли в интелектуалната си бедност ще ме скубеш и хапеш?
Реални хора, на които не им хлопа дъската, без никой да ги гони, не създават акаунт след акаунт според житейските си фази
:-({|=
П.П. Малко късно видях, поредните ти вербални полюции, седя и се страхувам :mrgreen:. Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш?
Последна промяна ivo75 на 12 Март 2019, 13:59:16, променена общо 1 път
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 13:57:05

ivo75 написа:А ти, що не си говориш с ботове? Усещаш, че приятелката ти има нужда от помощ? Какви сте ми калинки :mrgreen: И ти ли в интелектуалната си бедност ще ме скубеш и хапеш? Реални хора, на които не им хлопа дъската, без никой да ги гони, не създават акаунт след акаунт според житейските си фази

Нас ни интересуват реални координати, време, място на срещата.
Нали ще ходим на екскурзия.. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 14:03:34

bknf написа:
ivo75 написа:А ти, що не си говориш с ботове? Усещаш, че приятелката ти има нужда от помощ? Какви сте ми калинки :mrgreen: И ти ли в интелектуалната си бедност ще ме скубеш и хапеш? Реални хора, на които не им хлопа дъската, без никой да ги гони, не създават акаунт след акаунт според житейските си фази

Нас ни интересуват реални координати, време, място на срещата.
Нали ще ходим на екскурзия.. ;-)

Ама разбира се, за вас спИциално, спИритуално, бар "Синя стрида :mrgreen: 24 часа в денонощието
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 14:08:15

ivo75 написа: седя и се страхувам...Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш?

кой ще те скубе бе човек, че ти нали си Mаша.. ;-)
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 14:21:09

bknf написа:
ivo75 написа: седя и се страхувам...Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш?

кой ще те скубе бе човек, че ти нали си Mаша.. ;-)

Пък, като ти кажа, че самотата ти се отразява зле, се сърдиш :mrgreen: . Все на проверки те избива, групови срещи със твоя пол. Ако въобще това, което си е някакъв вид пол :mrgreen: По скоро недоразвито едноклетъчно ;-)

Адреса го имаш, отивай, там ще си сред себеподобни, мечоци, маши, всичко, каквото си пожелаеш. Бар "Синя стрида"
Има и негри, точно по каквито си падаш, мускулести :mrgreen:
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 16:17:18

ivo75 написа:
bknf написа:
ivo75 написа:П.П. Малко късно видях, поредните ти вербални полюции, седя и се страхувам :mrgreen:. Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш

Добре бе пич, хайде да видим дали съм женчо, хайде да видим, дали ще те оскубя или ще те пратя в болница за няколко месеца...ще те платя, няма се оправдавам с нищо!
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 16:31:38

schachmatter написа:
ivo75 написа:
bknf написа:
ivo75 написа:П.П. Малко късно видях, поредните ти вербални полюции, седя и се страхувам :mrgreen:. Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш

Добре бе пич, хайде да видим дали съм женчо, хайде да видим, дали ще те оскубя или ще те пратя в болница за няколко месеца...ще те платя, няма се оправдавам с нищо!

Добре бре, ревльо! Края на месеца летя от Франкфурт, ще те чакам на Терминал 1, гише 540-550, 11:00 ч. Добре ли ти е?
Знам, как изглеждаш, заповядай. Каквото искаш и можеш да ми кажеш...Ако ти е неудобно може някъде позакътано да си поговорим.30.03., Терминал 1, гише 540-550.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 16:48:46

Да го ева начи, аз летя на 29-ти, ще изпусна шоуто на терминала :laughing6:

Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум