• Advertisement

Фирми посредници

Форумът, който касае всеки!

Фирми посредници

Мнениеот cult_med » 24 Март 2016, 11:34:26

Здравейте на всички! Пиша ви, защото имам нужда от информация за фирмите посредници, които предлагат работа в Холандия. Ако се сещате това са онези работодатели, които предлагат работа, осигурена квартира, транспорт, т.н. и т.н. Има не малко хора, които са се опарили и са останали измамени, но това не означа, че всички такива агенции са един дол дренки. Въпросът е, че аз доста търсих в нета, намерих някакви имена, но това, което би ми било полезно е да чуя опита на хора, които са били вече в Холандия през такива фирми, чули са нещо, познават някой... Има някоя, която (не) бихте препоръчали?
cult_med
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Re: Фирми посредници

Мнениеот Dada-14 » 29 Март 2016, 09:45:18

Здравей,въпросът ти е много добър,но невярвам да получиш препоръки или отзиви.И аз доста съм търсила из интернет фирми и посредници и т.н. ,но за Холандия просто или са много малко или аз не откривам (специално за нискоквалифициран труд).Мое мнение е,че в момента намирането на работа е трудно,дори за хора с език. Най-добрият начин да търсиш е чрез познати,друг за който се сещам е -групи във facebook(например ''Българи в Холандия),или други социални мрежи. Моят съвет е-смени дестинацията и си бий шута към Англия,особено ако говориш английски...
Ще се радвам да прочета и други мнения....
Dada-14
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 12 пъти

Назад към Работа, данъци и осигуровки