• Advertisement

Счетоводител за фирма

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Счетоводител за фирма

Мнениеот fury » 23 Декември 2016, 13:19:32

Здравете, и благодаря за приема. Надявам се да намеря нови познанства тук. Прочетох доста теми, но не намерих информация за това което ме интересува. Искам да попитам дали някой има регистрирана фирма в Холандия и да ползава услугите на счетоводител(българин или холандец) ? Търся човек за водене на счетоводство на холандсак фирма. Весели празници на всички .Поздрави Калоян.
fury
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Счетоводител за фирма

Мнениеот boyko123 » 1 Януари 2017, 20:23:08

Здравей и добре дошъл!

Виж точка 7 от тази статия
kb.php?a=123

За по-конкретна информация трябва да знам за коя част на Холандия става дума и на какъв език можеш да комуникираш със счетоводителя.

Успешна 2017!
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот fury » 3 Януари 2017, 10:30:38

Честита 2017, пожелавам ви здраве късмет и любов. Благодаря Бойко, ще потърся в нета по име, защото не знаех как е на холандски. Иначе става въпрос за Айндховени и Амстердам. Точно това което си писал търся, добър счетоводител - консултант който знае тънкостите.
fury
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот boyko123 » 3 Януари 2017, 17:59:54

Честита и на теб, да ви върви и живота, и бизнеса :). За Enschede и околностите мога да дам конкретни препоръки, ама за Амстердам и Айндховен - не.

Някои общи съображения. Много данъчни консултанти предлагат стандартни услуги на фиксирана цена за малки фирми или за хора, работещи сами (zelfstandige zonder personeel - ZZP). Лично аз не ги препоръчвам - слагат всички в един кюп и гледат да минат по линията на "най-малкото съпротивление". По-добре е човек, на когото можете да се обадите при нужда и който би ви обяснил туй-онуй. Също е много важно да можете да говорите комфортно (и двамата) на избрания език.

Тук намерих една фирма, която твърди, че предлага подобни услуги на български предприемачи в Холандия. Сайтът обаче е само на холандски, което ме изпълва с доста подозрения, но все пак не пречи да се опита.

http://www.bgstart.nl/?page_id=22

Успех!
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот fury » 9 Януари 2017, 11:34:30

Още веднъж Благодяр. Имам още една молба. Понеже срещам затруднение и с намирането на помещение, дали някой е работил или работи с фирма за недвижими имоти която да ми препоръча. Фирмите с които говорих до сега или отказват или искат някакви неразумни, да не кажа безумни условия, сякаш умишлено не искат да ни поемат като клиенти, което е много странно.Благодаря предварително.
fury
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Новобранец