• Advertisement

Работа за мъж за почистване на ресторант в Кьолн

Мястото за Вашите безплатни обяви

Работа за мъж за почистване на ресторант в Кьолн

Мнениеот 7777 » 20 Октомври 2016, 17:32:28

Работа за мъж за почистване на ресторант в Кьолн. Работата е 6 дена в седмицата (от понеделник до събота) по 3 часа на ден.
Работата е на договор, заплащането е 8,50 € на час бруто. Немски език НЕ е задължителен.
Ресторанта се намира в района на Media Park.
За повече информация: info@novatis.de
7777
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Работа за мъж за почистване на ресторант в Кьолн

Мнениеот Стефано Георгиев » 24 Октомври 2016, 16:59:57

Здравейте, казвам се Стефано Георгиев
На 21 години съм и имам огромно желание да започна развитието си в тази величествена държава "Германия". Заминах преди около месец, като сега живея в приятел, тук в Кьолн. Сблъсках се с куп неприятности по намирането ми на работа, защото нямам собствено жилище където мога да се регистрирам. Нямам и нужните инвестиции за такова. Ходих до общината, джоб центъра, но навсякъде ми казваха, че ми е нужна регистрация и така всичко започна да се върти в един затворен кръг.
Имам нужният опит да работя в екип, амбициозен съм и имам желание да дам всичко от себе си за постигането на мечтите си. Напуснах нашата родна държава, защото тя не ми предоставяше нужното. Работил съм като продавач в денонощен магазин, градинар и общ работник по строежи. Стремя се към върха, като не поставям граници пред себе си. Мечтата ми е да се реализирам като музикант. Имам група, с която се занимавам сериозно вече 2-ра година. Всички заминахме, защото виждахме, че няма "хляб" за нас там и решихме да посветим целият си живот в работа извън пределите на нашата родина.
(забравих да подчертая, че живея с единият китарист)
Бих желал да започнем съвместна работа, като може да очаквате пълна лоялност от моя страна !
Може да ме потърсите на този телефон : 0882552772 или на e-mail : stefanogeorgieff@gmail.com. Надявам се да си бъдем полезни взаимно !
Благодаря ви предварително!
Стефано Георгиев
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот bknf » 24 Октомври 2016, 22:15:50

Здравейте, казвам се Стефано Георгиев. На 21 години съм и имам огромно желание да започна развитието си в тази величествена държава "Германия". Заминах преди около месец, като сега живея в приятел, тук в Кьолн. Сблъсках се с куп неприятности по намирането ми на работа, защото нямам собствено жилище където мога да се регистрирам. Нямам и нужните инвестиции за такова. Ходих до общината, джоб центъра, но навсякъде ми казваха, че ми е нужна регистрация и така всичко започна да се върти в един затворен кръг.

Или както казват на немски - "без жилище няма работа, a без работа няма жилище". Един съвет от мен. Оправи си документи и т.н., и евтл. може да кандидатстваш някъде. Било то и в музикално Hochschule. Научи и немския. Дали Германия е "величествена" - може би е била, едно време. Но, може би - по-добре от днешна България.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот wilkosz » 25 Октомври 2016, 08:20:14

Беше някога величествена. Сега е див ориент, по-голям и от България. Вчера минах по Щайндам в Хамбург, където имаше улично меле между арабели... Не минавайте никога по тази улица -ужасно е там.
wilkosz
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 11 пъти
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот olga » 25 Октомври 2016, 09:36:00

Ta kaква е връзката на улица Щайндам в Хамбург с работа за почистване в Кьолн..
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот bknf » 25 Октомври 2016, 21:14:59

kaква е връзката на улица Щайндам в Хамбург с работа за почистване в Кьолн

Връзка директно с чистенето - няма. Но има връзка с нещо друго. Който знае - сам ще се досети. Думата "ислямски халифат", уж е била чужда за Европа. Но някои учат вече корана - може да им потрябва някой ден. Както и в Кьолн, имаше едно друго събитие. Някои жени са чували.

Но, както и да е. Бъдещето е пред нас-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот rikiking » 25 Октомври 2016, 21:38:08

bknf написа: Думата "ислямски халифат", уж е била чужда за Европа. Но някои учат вече корана - може да им потрябва някой ден. Както и в Кьолн, имаше едно друго събитие. Някои жени са чували.

След като баба иска и подопечните зомбита и позволяват да прави емигрантско-ислямска държава - да си я прави и след двайсет години диви арабски племена да препускат на магарета по Унтер ден лиден, щото коли вече няма да има кой да произвежда и да знае как става номера с раждането на железния кон във фабриката. :mrgreen:

Но никой не дава правото баба, оли и сие да се опитват да налагат на Вишеград и Източна Европа да приемем дори и един рязан арабин на наша територия. И никой няма да им го позволи. Усраха се тотално, ислямизираха си държавите и сега ги е яд , че не пробиват на изток.Ренци оня ден като го гледах щеше да изпадне в ступор от бяс , че никой не му ще гостенчетата дето ги вади от морето с европейски(наши) пари.
Сега да си ги гледат , немските дедици да не мислят за пенсия въобще а да бачкат ако докат са живи, щото една ханъма ражда по 1.1 чаавета на година и немците трябва да им изработват и предоставят солидарно издръжката. Остава само да им честитим придобивката :mrgreen:

тоя пост сам си го местя при темата за бежанците
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Назад към Предлагам работа