• Advertisement

Шофьор ртарсия работа

Мястото за Вашите безплатни обяви

Шофьор ртарсия работа

Мнениеот динкодинко » 14 Октомври 2015, 08:54:48

Здравеите,от 20 дни сам в Германия,и така обещаната работа я ням;Шофьор на тежко-товарни камиони над 12тона и по-вече„Дампер-камион„Молия,ако имате информация за такава работа,Молия пишете на--dincho22@abv.bg Благодария за вниманието
динкодинко
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Шофьор тарсия работа

Мнениеот динкодинко » 14 Октомври 2015, 11:44:52

динкодинко
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Re: Шофьор ртарсия работа

Мнениеот Qwerty1086 » 15 Октомври 2015, 00:56:38

Където и да си в Германия - отвори местните вестници с обяви,и ще видиш поне десетина обяви за търсене на шофьори.

Регистрирай се в арбайтсамта и моментално ще ти дадат поне десет ангебота за шофьор

Ако имаш нет - още по лесно става - пиши в гугъл - stellenangebote LKW fahrer - цъкай на линковете, вкарай си постлайтцал-а и също ще видиш достатъчно много обяви за твоя регион.

Това са трите най лесни и бързи варианта за намиране на работа, и действат.
Направи си един хубав бевербунг и лебенслауф ,пращай ги навсякъде, и ти гарантирам че първият отговор ще е след по малко от 24 часа.

Българският вариант някой да те оправи да почнеш работа тук не действа особено.

Изобщо, търсенето на шофьори е с пъти повече от предлагането. Според мен даже може да си избираш доста придирчиво работата. Ако имаш професионалната и АДРите - смятам, че няма да имаш никакъв проблем

Вече за дампер - не знам. Специфично е,и е напълно възможно в твоя регион изобщо да няма такива тежковози.
Но ти би трябвало по добре от нас да знаеш в какъв тип предприятия се ползват, и да търсиш такива в нета.

Идеята за дампера ми се струва доста добра. Предполагам, че заплащането е доста по атрактивно, отколкото ако хвърляш по 600-700 км на ден с влекач. А и всяка вечер си си в къщи. Но пък е възможно по трудно да се намират свободни места.
Qwerty1086
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 13 пъти

Назад към Търся работа