• Advertisement

Търся работа

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся работа

Мнениеот Ivo Georgiev » 17 Януари 2016, 20:24:04

Здравейте съфорумници, в скоро време със семейството ми ще се ориентираме към емигриране в Германия. Разбира се процеса ще е постепенен. И освен квартира ще ми е нужна и работа. Ако някой може да ми помогне и насочи нанякъде ще съм му повече от благодарен. Имам две средни образования - едно икономическо - Аграрна икономика, и едно Речно корабоводене. Имам следните познания стаж и умения, както и допълнителни правоспособности
Като моряк по Дунав - две три години стаж и правоспособност за такъв, единствено трябва да я подновя че изтече
Като мотокарист - вече пет години стаж като такъв в склад, съответно с правоспособност за такъв.
Разбирам от мебели - работил съм в малка мебелна фирма в БГ почти година и отделно от 8 години насам съм пак в този бранш но не в производството на мебели, а в търговията на материали за тях.
Покрай последната си работа, мога да работя и в склад.
Към конкретен град все още не сме се спряли. Езика го уча сега, за да го знам поне говоримо като отида там. Не съм претенциозен към първоначалната работа, но ако е в сверите които изброих ми се струва че ще съм по-полезен и за себе си и за работодателя. Заминаване планирам за след първи април 2016. Ако някой може да ми помогне, съдейства и насочи ще съм безкрайно задължен и благодарен!
....Трябва нещо да се счупи, нещо да се промени"....""
Ivo Georgiev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 1 път

Назад към Търся работа