• Advertisement

Търся общежитие/ квартира във Вюрцбург

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся общежитие/ квартира във Вюрцбург

Мнениеот a.s.h.1996 » 2 Септември 2015, 20:14:56

Здравейте,
от тази година ще уча във Вюрцбург. Трябва да си намеря общежитие (със самостоятелна баня) или в краен случай ако не се предлагат такива квартира (до 300 евро макс.). Ще се радвам ако някой може да ми помогне с намирането :)
a.s.h.1996
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся общежитие/ квартира във Вюрцбург

Мнениеот Valentin Manchev » 5 Септември 2015, 20:34:40

До 300 евро няма да намериш,около 400 е варм(всичко),преди това трябва да платиш и т.н. Кауцион(предплата)-тя вкл.2,3 месечни наеми.Не напоследно място в Германия хазяин не можеш да намериш,говориш само с наемател,накрая наемателя те избира:),най-лошото е,че като чуят България,отговорът почти веднага е die Wohnung ist schon weg.Най-добрият вариант е да намериш фирма,да си платиш,и всичко ще си дойде на мястото,успех!
Valentin Manchev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Re: Търся общежитие/ квартира във Вюрцбург

Мнениеот zruckam » 8 Ноември 2015, 13:25:27

аз се изнасям от тази в Естенфелд това е квартал на Вюрзбург но апартамента е голям с 3 самостоятелни стаи голям хол и кухня има баня с тоалетна и вана,но е за 3 човека,трябва да си намерите още двама и я взимате.ако спешно ви трябва ,в момента може да живеете в една от стайте за по 10 евро на ден с всичко включено,когато намерите още 2 аз се изнасям и вие си оставате.ако нещо от това ви устройва ми се обадете има и интернет вкаран. 017667422483
zruckam
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Назад към Търся квартира