• Advertisement

Търся квартира във Фрайбург

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся квартира във Фрайбург

Мнениеот Глория » 14 Октомври 2015, 14:58:31

Здравейте, търся квартира във Фрайбург за мен и приятеля ми от началото на декември, но имаме кученце - мини пинчер. Ако някой знае за такава квартира където е възможно да има и домашен любимец, моля да ми пише. Благодаря ви предварително.
Глория
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся квартира във Фрайбург

Мнениеот baconsutan » 14 Октомври 2015, 22:44:12

Глория написа:Здравейте, търся квартира във Фрайбург за мен и приятеля ми от началото на декември, но имаме кученце - мини пинчер. Ако някой знае за такава квартира където е възможно да има и домашен любимец, моля да ми пише. Благодаря ви предварително.

Да не те отчайвам, ама въпросът с квартирите в Германия и без да притежаваш домашен любимец, е много сложен. Хеле пък във Фрайбург. Имам познат, който е студент там и още не си е намерил квартира, въпреки че търси от дълго време. Германците реагират негативно, когато разберат, че си българин и ако се стигне до преговори задават въпроса откъде са ти доходите за да плащаш наема. Щото ако си немец им е по - лесно да си приберат парите.
Моят съвет е, ако имаш възможност за заминеш по - отрано за Германия и да търсиш упорито квартира на място. Германците може да не ти отговорят на телефона, да ти отложат огледа и други подобни гадории. Трябва да свикнеш с това. Правят го, защото си имат достатъчно кандидат - наематели и могат да си изберат този, който най - много им харесва.
Късмет и успех!
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 128 пъти
Благодарено: 125 пъти

Re: Търся квартира във Фрайбург

Мнениеот kyky » 15 Октомври 2015, 10:19:34

Положението там е повече от отчайващо, а с куче забравете. Ако трябва да се преместите от декември т.г. изобщо не си губете времето във Фрайбург и търсете в радиус от над 30 км.
kyky
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 1 път
Благодарено: 67 пъти

Назад към Търся квартира