• Advertisement

Otkaz ot O2 za dogowor za Handy

Изгодни тарифи и много съвети

Otkaz ot O2 za dogowor za Handy

Мнениеот sharky » 15 Октомври 2004, 13:08:14

Zdaweite, otskoro sym w DE, obache weche se sblyskah s 1wiq problem:
ot O2 otkazaha da mi dadat handy s dogowor. Poluchoh standart Ablehnung, bez kakwito i da bilo obqsneniq...
student sym, sys maximalno wyzmojno dylgo razreshenie za prestoi. Imam pari w bankata, wyobshte statutyt mi e napylno legalen!
I wse pak ZASHTO ot o2 ne iskat da mi dadat dogowor za mobilen telefon. Razbrah, che imali praktika da otkazwat na bylgari ot regiona po ne znam kakwa si (qwno neoficialna) prichina...

E, ima li nachin da se sdobiq s handy s dogowor ot wyprosnata firma? Sled wreme li pak da probwam ili kakwo? PLZ daite sywet!
Аватар
sharky
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Ima i drugi...

Мнениеот elitsaid » 15 Октомври 2004, 14:11:12

Zdravej...

Pisah ti i v clubs.dir.bg-to...sega shte ti povtorja...Mojesh da si vzemesh Handy s O2 Vertrag prez Ebay....bez problem...ama cheti dobre vsichki uslovia i srokove...

Uspeh
Elitsa
Аватар
elitsaid
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот krumi4a » 15 Октомври 2004, 15:03:16

elitsaid.... e to moje da si vzeme6 prez internet ama nqma da moje da polzwa studentskoto namalenie... ina4e na mene 2 pyti mi otkazaha i na tretiqt pyt mi razre6iha duo direktno..... ama po moq precenka o2 pak po4naha da davat dogowori na bylgari, za posledniqt mesec znam 6ma nowodo5li koito si naprawiha..... ediniqt daje sys standartnata visa ot bylgariq za studenti i bez immatrikumattuinbescheinigung... tyi4e e mnogo otnositelna rabotata...
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

®Egal wo du bist, es gibt immer ein Arschloch®

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Аватар
krumi4a
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот sharky » 15 Октомври 2004, 17:25:56

elitsaid, mersi za infoto za ebay, obache shtom go nqma namalenieto, ne e oferta. W kraen sluchai she se prejalq de, ako towa ostane edinstweniq wariant. Makar che dosega ne sym pazaruwal ot ebay i mnogo ne sym naqsno sys sistemata na kupuwane, naddawane i t.n..:)

krumi4a, q kaji prez kolko wreme proibwa i na razlichni mesta li, w smisyl razlichni gradowe ili? I kyde ako ne e taina?

To ne e li ot centralata da izprashtat rezultata - t.e. dali she te odobrqt ne zawisi ot koi grad si?

Ako probwam prez Online-Shop-a na O2 na oficialniq im sait dali she ima razlika?
Аватар
sharky
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Lexia » 15 Октомври 2004, 19:51:30

Aha, poznat problem. Az li4no ne sum na nikakvi dogovori, a na prepaid karta na o2. Moq priqtelka oba4e probva pove4e ot 5 puti da si napravi dogovor i polu4i samo otkazi. Kato zapo4na ot vsi4ki ofisi v Bonn, Troisdorf, Köln, Düsseldorf i... mai o6te nqkude be6e. Ne, ne i ne! Nakraq i pisna i otide pri E-plus.
Strannoto e, 4e centralata e edna. Na nqkoi davat, na drugi ne. Nqma to4no obqsnenie. Kato cqlo oba4e e qsno, 4e tezi problemi vuzniknaha zaradi hora, koito idvat v De, pravqt smetki za nad 500 E i posle ili ne mogat da si gi izplatqt ili puk se pribirat zavinagi v Bg i hi4 ne im puka za o2.

no comment :evil:
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот estira » 15 Октомври 2004, 22:15:45

Taka e! Dori se u4udwam, 4e sled kato dwa pyti sa otkazali na edin i sy6ti 4ovek na tretiq pyt mu pozvolqvat, ama qwno mu e prowyrwqlo na mom4eto :) I tova zapo4naha da go prawqt o6te predi okolo dwe - tri godini...
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот GVP » 16 Октомври 2004, 12:31:20

На мен също бяха отказали, затова и аз си карам с предплатена карта на О2. Тогава къде ли не ходих и с кой ли не се карах, но резултат никакъв. Вярно че някои българи са правели както казва Lexia, но това в момента не е решение на проблема. Като компанията си няма свястна маркетингова политика ще ги лъжат по този начин.
Лично на мен ми трябваше с петима служители на О2 да говоря, за да разбера истинската причина, другите на какви се правят че не знаят :evil:
Аватар
GVP
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот galio » 16 Октомври 2004, 16:19:37

elitsaid,

Az sashto chuh predi izvestno vreme za kupuvaneto na dogovori prez EBAY, no kogato razgledah ofertite tam vatre pishe, che ne se dava garancia, che centralata na O2 shte aktivira dogovora. Koeto otnovo ni vrashta v pozicia 1.

Vazmojno li e az da ne sam razbral neshto kato horata ili i prodavachite v Ebay sa se usetili veche, veroiatno sled kato niakolko takiva kato nas sa se oplakali, che ne stavat neshtata i che im e prodadena "nechitava stoka"?

Pozdravi!
Аватар
galio
Модератор
Модератор

Мнениеот citizen » 16 Октомври 2004, 22:01:52

бре, преди има няма точно 2 дена си взех едно дуо (щото сигурно страдам от раздвоение на личността или пък от прекомерно увеличение на хоумзоната, хаха) ама отидох в първата будка дето пишеше О2 и казах само едно генион дуо, с мобилна опция и 10/10 тактунг на едното хенди, а на другото сити опция с нормално тактуване, без майо и кетчуп. той каза да хода изчакам пет минути, вместо тва отидох да ям в мензата и на лекция и след два часа си прибрах новите телефони и тн, абсолютно безпроблемно мина. будката е до кауфхоф на веерхан в дюселдорф. ако са се заяли с някого е шото сигурно в шуфа му няма оше данните, демек щото е отскоро тук, така че да си прави други сметки или да пробва на други места. успех!

п.с. за дуо трябват широки панталони, че са не мога да си въртя педалите на колелото от телефони, портмонета и сигаретки :D
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Mr.Bombastic » 16 Октомври 2004, 23:51:06

Ха ха. И аз си взех от тоя телефона. Макар че моя статут е друг, но пак съм българин де :). Ей тоя арабин е известен явно :)
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот Lexia » 17 Октомври 2004, 02:09:13

душици :lol:
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот citizen » 17 Октомври 2004, 04:58:13

бе много си е печен, квот го питаш ти го сервира, нема 6-5 така да се каже, много е ауслендерфройндлих :lol:
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот elitsaid » 17 Октомври 2004, 17:04:43

galio,

Da ti kaja ne sam chela skoro usloviata na predlagashtite Handyta s dogovoti firmi v EBay, no az kato si kupih moja njamashe nishto podobno...Edinstenata slabost beshe, che v moja sluchaj dostavkata beshe bezplatna i si poluchih telefona sled 10 dena(rabotni)..vkljuchih go, slojih si prilojenata Sim-karta i dosega sam bez problem...Pak i vsichki ekstri (po 125 Frei SMS na mesec, ili 3 Meseca bez Grundgebühr) si gi ima. User name-a na prodavacha, ot kogoto az kupih e "handystars". E, imat njakoj drug losh bewertung naposledak,ama njama idealni...

Tova e ot mene...
Elitsa
Аватар
elitsaid
Нов потребител
Нов потребител

Sledvashto pitane otnosno O2!

Мнениеот galio » 18 Октомври 2004, 10:35:49

elitsaid,

namerih choveka, ot koito si vzela tvoia dogovor. Za sajalenie kak to i pri drugite prodavachi ima edno kare, v koeto pishe, che triabva da im pratish e-mail, te da ti pratiat obratno dogovor, koito da popalnish sobstveno rachno, da prashtash kopia ot pasportta si i t.n. + SHUFA razbira se. Pri teb imashe li gi tezi neshta.

Pitam, parvo, zashtot mi se struva, che e super obstoiatelstveno i vtoro, zashoto taka ili inache veche sam opital 4 pati s absolutno izriadni dokumenti, bez da imam dalgove ili niakakvi provinenia v Germany i ne se e poluchilo.

Daje bih te pomolil, ako veche ne si spomniash kak e bilo pri teb da mi pratish po e-mail ili ICQ stranicata v Ebay s tvoiata pokupka.

Blagodaria predvaritelno,

Galio
Аватар
galio
Модератор
Модератор

Мнениеот copland » 24 Февруари 2005, 14:40:48

Хайде и аз да се оплача...
Пристигнах в Германия октомври 2003. До началото на декмври вече имах абсолютно всичко, което искаха от О2 като документи. И като се почна едно ходене по мъките. В Есен знам три техни магазина. Във всеки бях по 3 пъти. Никой не ми даде никакво обяснение! Просто отказваха! Пробвах какви ли не варианти. Даже хазяйката ми се нави и пробвахме договор на нейно име /с немския паспорт и т.н./ и пак го отказаха. Последния път /вече беше април 2004/ още преди да попълнят договора ми казаха, че ми имат данните в системата и е безмислено да се опитвам. Магзина на Е+ беше само на 20 метра. Казах го на продавача вместо "Приятен ден" и точно след половин час си имах телефон. А две приятелчета, които дойдоха от България октомври 2004 си взеха телефоните с временните визи от немското посолство в София...
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Следваща

Назад към Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио