• Advertisement

Безплатни разговори с Peterzahlt.de

Изгодни тарифи и много съвети

Безплатни разговори с Peterzahlt.de

Мнениеот grifin » 4 Август 2006, 11:27:47

Няма много да словословя-преди малко го открих и ви го пращам-при мен се чуваше много добре,не съм го тествал,така че моля пишете Feedback:
Kennen Sie Peter? Nun, einen Nachnamen können wir Ihnen nicht nennen aber wir wetten, dass Sie diesen Peter gerne kennen lernen wollen. Der Grund ist einleuchtend, denn Peter zahlt - und zwar Ihre Telefonkosten. Hinter dem Angebot mit dem seltsamen aber passenden Namen "Peter zahlt" verbirgt sich ein Angebot von GoYellow, mit dem Sie kostenlos in viele Länder Europas sowie in die USA und Kanada telefonieren können. Sie tragen einfach Ihre Telefonnummer ein, sowie eine Nummer die Sie anrufen wollen. Danach klingelt erst Ihr Telefon. Wenn sie den Hörer abnehmen wird automatisch eine Verbindung zur Zielnummer hergestellt. Bis zu 30 Minuten darf ein Gespräch dauern (von 6 bis 24 Uhr). Während der Telefonverbindung wird auf der Webseite Werbung angesagt, sie dürfen die Internet-Verbindung während dessen nicht abbrechen. All das lässt sich ohne Registrierung nutzen.
Аватар
grifin
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad » 24 Август 2006, 12:47:05

@grifin
Явно и аз изпускам някои Теми. :wink:
Peterzahl е о.к. ползвах го няколко пъти и работи без проблеми.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот jiji » 28 Октомври 2006, 09:45:58

Peterzahlt.de е супер, но вечерно време е явно много натоварен и много рядко функционира.
Аватар
jiji
Редовен писач
Редовен писач

Peterzahl

Мнениеот Dixy » 3 Януари 2007, 10:03:20

Аз пробвах Петързахл но само за Германия и то Феснец.Искам да попитам става ли до България на домашен номер или не ?Някои вече изпробвал ли го е ?Хайде пишете! :)

превел: vel...
Аватар
Dixy
Нов потребител
Нов потребител

Re: Peterzahl

Мнениеот velingrad » 3 Януари 2007, 13:54:15

Dixy написа:Аз пробвах Петързахл но само за Германия и то Феснец.Искам да попитам става ли до България на домашен номер или не ?Някои вече изпробвал ли го е ?Хайде пишете! :)

превел: vel...

За сега не става за България, но това всичко го има и на сайта - чети :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот grifin » 4 Януари 2007, 02:19:52

На този саит може да следите актуалната листа със страните, до които за момента има безплатни разговори:

http://www.peterzahlt.de/c2c-peterzahlt ... nierts.htm

А на този сайт препоръчвам на всеки, който иска Бълагариа да влезе скоро в гореспоменатиа списак, да пише по едно кратко текстче на този сайт, със натвърдянето, че е крайно време и наща родина да я направят безплатна дестинациа:

http://feedback.peterzahlt.de/feedback/ ... ostcomment

А ето и вече някой съобщениа на хората за нови дестинации:

http://www.peterzahlt.de/c2c-peterzahlt/feedback.htm

@jiji
любопитно ми е,ако почнеш разговор малко преди полънощ,дали в полънощ те прекъсват или си говориш 30мин и чак тогава?Към теб се обръщам,защото спомена,че вечер си го мъчила петарчо?
Аватар
grifin
Тукашен
Тукашен

Назад към Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио