• Advertisement

bihte li mi razisnili za tel karti ,dogovori

Изгодни тарифи и много съвети

bihte li mi razisnili za tel karti ,dogovori

Мнениеот desito » 29 Октомври 2004, 13:20:14

az sam desi pr mi e ,
hi iskam da vi pitam 6toto az sega 6te zaminavam za germania,kak stoiat ne6ata s tel za studenti.dali e po dobre na dogovor ili na vau4er?kolko pari sa ,koe e nai izgodno,i kakvo 6te me posavetvate?
blagodaria predvaritelno :lol:
Аватар
desito
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот citizen » 29 Октомври 2004, 20:09:36

ми, първоначално, може да пробваш да си вземеш при О2 един генион (не забравяй намалението за студенти), само че първо трябва да си записана и да имаш адресна регистрация. към него има и така наречената хоумзона, от която телефонираш като от домашен телефон, само че по-добре ваште да ти звънят чрез някаква карта, защото няма такива опции като при телекома да звъниш с кодове по евтино. и след това може и да не ти дадат договор, поради еди какви си причини, така че не бързай с телефона. в телекома мисля няма да ти откажат, от него ще можеш евтино да въртиш към бг, за около 5 цента кажи го речи, и съответно ако си имаш апарат може да го вземеш със себе си и с една припейдна карта да си мобилна. друго важно няма. О2 е много добро решение, ако ваште ще ти звънят на теб, а не ти на тях, ама като токудошла може и да не ти дадат, но пробвай. ако ти трябва интернет ще ти трябва телекома, освен ако в общежитието, ако си в такова, няма интернет изгодно. виж на http://o2online.de страницата им и се информирай
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот keeliani » 29 Октомври 2004, 23:06:28

a eventualno dali 6te moje nqkakvi primerni .. ceni na tova kolko 6te struva .. polu4avaneto na doma6en nomer ?
Аватар
keeliani
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот citizen » 30 Октомври 2004, 02:05:22

Ми на уебстраниците на телекома/о2 най/добре може да си направиш справка. инсталационната такса за стационарен телефон е около 50 евро, месецхната такса мисля най-евтино излиза 15.66. при о2 без мобилен телефон да си вземеш от тях генион струва 4.95, а с мобилен 9.95 и 25 евро за включване на сим картата или нещо такова. 10/10 тактуване е допълнително 3 евро, иначе тактуването е 60/1.
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Malvina » 30 Октомври 2004, 15:13:42

Zdraveite :)
znachi , moq domashen telefon ne e kum telekom-a, a kum "Arcor". Za celta, kogato iskam da govorq s BG sum si kupila edna karta na "Call EastEurope" - 12€ s vremetraene 180 minuti. Tezi karti mogat da se izpolzvat i ot ulichni avtomati. Taka che srestu 12€ si bubrrq sus Sofia 3 chasa bez da mi otchita nikakva druga suma na telefona - namiram, che sa mnogo izgodni v sluchaq
Аватар
Malvina
Тукашен
Тукашен

Мнениеот desito » 2 Ноември 2004, 13:05:58

ei mersi mn za informatziata biahte mi mn polezni i ako ima kvo da pitam znam ve4e kade da se oburna :lol:
Аватар
desito
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот miro » 14 Януари 2005, 15:38:48

Малвина,
преди време когато ползвах подобни карти имах следните проблеми:
1)тези 180 минути примерно са само за стационарен телефон, за уличен или мобилен са доста по-малко (никаде не е указано колко)
2)като веднъж ползваш кода от картата, той за 1-2 седмици ставаше невалиден дори и да имаш неизползвани минути (тва беше при едни руски карти)
3)имах чуството, че като говориш много. но по кратки разгоевори. доста подозрително ми намаляваха минутите .. не съм засичал де..

При споментатите от тебе карти има ли ги тези проблеми, говорила ли си от мобилен?

Аз лично сега ползвам стационарен, а когато съм навън обществените Кол Шопове.
Аватар
miro
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио