• Advertisement

Млако мисли за работата на свободна практика по интернет др.

Изгодни тарифи и много съвети

Млако мисли за работата на свободна практика по интернет др.

Мнениеот freelancer_bg » 16 Ноември 2006, 18:59:41

От скоро се хванах да направя някой и друг долар по интернет като фрийлансър. Цялата идея е супер, имам знанията и времето, но гадните индийци подбиват супер много цените!!!! Айде разбирам че техния стандарт е по-нисък, но ми е много странно как могат да подбиват цените на неща като "линк булдинга" на сайтове, което си е едно и също в интернет и цените са почти изравнени.
И друго... като се замисля след 10 години хората които се занимават с високи технологии , сървари , мрежи и др подобни , няма да има значение къде се намират, всичко ще става отдалечено по интернет, единственото условие освен уменията ще е достъпа до интернет. Защо тогава да ходя да работя в чужбина ???
Живея си на село, правя си парите по интернет като <a href="http://freelance-job.blogspot.com/" target="_blank" title=" “> freelance job” > програмист и дизайн
Аватар
freelancer_bg
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 16 Ноември 2006, 21:48:05

Здравей,
Каква е идеята на линка в подписа ти? Надявам се целта не е хората да кликат на google adwords? Иначе ми е трудно да разбера въпроса ти, защото според мен си дал и отговора.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 460 пъти
Благодарено: 303 пъти

Назад към Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио