• Advertisement

доста ниски цени

Изгодни тарифи и много съвети

доста ниски цени

Мнениеот Mr.Bombastic » 29 Март 2004, 17:26:57

Тел. са:
01013
01015
01051
Тези номера могат да се ползват от нормален (стационарен) телефон. Набирате кода(един от гореизброените) и след него си избирате вашия номер с кода на България и всичко останало. Цените варират от 5,7 цента до към 15 цента. Е естествено качеството не е супер, но се чува съвсем прилично - все пак цената е трепач. Има промени в тарифите в зависимост от часа и деня. Направи ми впечатление, че качеството със София е много на ниво, докато със Шумен например е под всякаква критика. Но мисля, че това всеки може да си го обясни. Някак си София е по близо до по читавите връзки :lol: . а и още нещо - ценат ви я казват веднага след като наберете телефонния номер - така че ако не ви харесва, прекъснете.

P.S. за справки вижте във "Връзки" или billigertelefonieren.de
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот haho » 30 Март 2004, 14:12:05

i trite telefona sa mnogo izgodni no v momenta nai-evtina e tarifata na 01015 no vnimavaite prez mesez gi smeniat taka4e kato promeniat tarifata proverete na drugite telefoni tam moje da e po-evtino
Аватар
haho
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Orange » 1 Април 2004, 15:01:21

Da ,no ne ot vsichki stacionarni mogat da se polzvat tezi kodove,da znaete:)Naprimer tezi ,koito sa abonati na firmata Isis né mogat da se vuzpolzvat ...
Аватар
Orange
Нов потребител
Нов потребител

Otgovor!

Мнениеот jessybg » 1 Април 2004, 21:32:57

Ami v momenta na 01051 e 7 centa na minuta,predi be6e 5 centa
jessybg
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Мнениеот citizen » 12 Април 2004, 06:18:38

az polzvam ot krai vreme 0190031 cenite ne nadvishavat 6 centa, kolkoto sa kartite v reisebank (samo deto ne trqbvat pinove i bura bura). no za suvsem pestelivite da poseshtavat naj-dobre predi da zvunqt http://www.billiger-telefonieren.de/
P.S. sushto cenite im do USA, razli4nite mobilni mreji i mnogo drugi strani sa ot naj-izgodnite
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rincewind » 12 Април 2004, 17:57:33

Ами това отдавна го има, но аз съм към АРКОР, а те са големи хитряги и не позволяват набирането на такива номера. Иначе става и с припеъд карта(имаше едни GoBananas) и като прайс-лайстунг хич не е зле. А пък най евтино е през MSN-Messenger и тем подобни, стига вашите хора в БГ да имат интернет.
Аватар
rincewind
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот arekusu » 9 Юни 2004, 19:44:46

Nai dobrijat adress e : www.tarif4you.de
Probvaite !!! :D :D :D
Аватар
arekusu
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Lexia » 10 Юни 2004, 11:51:23

rincewind написа:А пък най евтино е през MSN-Messenger и тем подобни, стига вашите хора в БГ да имат интернет.

yeah! internet connecting people ! (e, i nokia su6to ama zu teuer :lol: )
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот Mr.Bombastic » 10 Юни 2004, 16:32:33

Vsushtnost naj-gotinia klient za takiva razgowori se kazwa SKYPE. Otivate na www.skype.com i si teglite programkata - mnogo e lesna za polzwane i intuitivna. Veche sum goworil s dwama priateli kato edinia razgowor behse super - pri drugoto momche beshe po problematichno zashtoto beshe improwoziral s neobhodimata tehnika - a imenno sludhalki/kolonki i mikrofon. Opredeleno triabva da opitate! :D
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот citizen » 11 Юни 2004, 04:00:48

айде стига Mr.Bombastic, голям си спамаджия :P никакви такива "Skype, created by the people who brought you KaZaA" или пък Paltalk, всичките съдърват някакви spy/adware боклуци и тинтириминтири. Има една програма, която е безплатна и минава през всякакви рутери и т.н., понеже ползва UDP протокол, казва се Picophone и не и е нужна инсталация, тоест е само един .exe файл от 57КБ.
Както казва създателя: "PicoPhone is a simple Internet phone application with chat.
I made it, because all the Internet phones around are quite heavy and use complicated protocols, such as H.323, which has problems with NAPT routers. PicoPhone uses a simple UDP-based protocol, which works very well with NAPT."
Аз лично имам firewall от университета и съм се свързвал с друг потребител, който пък е зад рутър, тоест общо взето минава отвсякъде. Може да се настроят много ваьни неща като използваният компресор на звука и силата на звука на микрофона и колоните/слушалките и така нататъка, дори най-скапаната връзка може да издържи без да се разпадне (от опит го казвам:)
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Mr.Bombastic » 11 Юни 2004, 09:41:59

Виж citizen май е крайно време да си поговорим на публично място за култура и отношения. От известно време си позволяваш да пускаш забележки и квалификации по мой адрес, които аз намирам за напълно неоснователни. Пример от тази тема следва:
айде стига Mr.Bombastic, голям си спамаджия никакви такива "Skype, created by the people who brought you KaZaA" или пък Paltalk, всичките съдърват някакви spy/adware боклуци и тинтириминтири
Това че не си съгласен го разбирам - проблемът е, че добрият тон между хора, които се познават лично е нещо много различно от това, което демонстрираш. Когато смяташ, че имаш информация, която ще е полезна на някого, публикувай я, но без подобни квалификации. Загубих си доста време да ти напиша това разяснение, защото вече за втори или трети път си позволяваш да пишеш в подобен стил по мой адрес. А аз вервай ми имам наистина много за правене и ти пиша защото вече наистина ме издразни! А и още нещо - това че някаква световно неизвестна програмка работи за теб, не значи че ще е толкова лесна за работа и толкова ефикасна при други хора. Практиката показва че моето предложение SKYPE е доста широко възприето и единственият съперник е MSN Messenger-a, но той се налага по други причини. О, да и не на последно място - моля отиди на сайта на SKYPE и прочети за какво става дума, че хич не си наясно кой, как и защо е създал програмката и с каква цел - просто си прочел заглаванта страница и си спрял - после предразсъдъците ти са свършили останалата работа. За да ти е по лесно последвай линка http://skype.com/skype.html

P.S. Тъй като и двамата сме модератори на форумите, чувствай се спокоен да изтриеш тоя пост след като го прочетеш.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот citizen » 11 Юни 2004, 16:51:47

Мистър Бомбастик с **** фантастик, не го взимай толкова насериозно, пошегувах се, обаче забравих смайлито :) Много съмнителен ми се стружа тоя SKYPE, а тея неща с които се фукат на мисля, че само в тяхната програма ги има. Както и да е. Ето извинявам ти се най-публично, че да няма недоразумения. И да дойдеш другият път да ритаме :D
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот skorpion » 18 Юли 2004, 11:10:47

Moi sqvet, ne se obajdaite s kodove, koito ne kazvat zena na minuta. Taka se obadih do BG i mi struvashe 26 €. Zenite mogat da se vidjat sqshto na www.teltarif.de. Za men, nai-dobrijat kod e 01015. Vrazkata saschto e dobra.
Аватар
skorpion
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот rincewind » 11 Август 2004, 00:24:51

Аватар
rincewind
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот GLOBUL » 24 Август 2004, 19:00:39

V momenta 01071 e nai evtiniq kod. 1 cent na minuta.Po evtino edva li 6te stane taka 4e grabvaite telefonite i zvanete na poznati dokato e vreme :) :wink: :lol:
Аватар
GLOBUL
Нов потребител
Нов потребител

Следваща

Назад към Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио