• Advertisement

Кредит?

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Кредит?

Мнениеот katerinas » 22 Януари 2016, 23:32:02

Здравейте!
Искам да попитам някой има ли опит с кредитите в Германия?
На кратко- трябват ми 2 500 евро и реших,че кредита е най-доброто решение на този етап. Имам работа от почти 2 години ( за съжаление още не съм с фестфертраг ), клиент съм на сегашната си банка от година и половина, неомъжена съм, в общи линии май е това. Питането ми е дали имам някакви шансове за този скромен кредит? Тревожи ме,че не съм с фестфертраг...
Благодаря предварително!
katerinas
Нов потребител
Нов потребител

Снимки: 4
Благодарил: 1 път
Благодарено: 3 пъти

Re: Кредит?

Мнениеот veilet » 23 Януари 2016, 07:41:44

На твое място бих огледала банките с цел подбиране на тази с най нисък лихвен процент. Отиваш и поставяш въпросите си там. На място ще ти отговорят какви документи трябва да представиш. Ти искаш малка сума и договора ти не би трябвало да е проблем.
Аватар
veilet
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 44 пъти
Благодарено: 62 пъти

Мнениеот samsonabramowitz » 15 Март 2017, 17:35:24

Нуждаете се от пари? Елате и вижте и да видим как можем да ви помогнем.
http://www.creditwok.com/bg/
samsonabramowitz
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот db69 » 21 Март 2017, 00:30:55

Здравейте!
Реших да разкажа това , което имам аз като опит. В Германия съм от почти 2 години. От юни 2015 съм клиент на Фолксбанк. Имам договор , но е на прага на осигуровките - 700 евро нето. Получавам парите си в брой, но ги внасям винаги после по сметката си , макар по-голямата част да ги превеждам веднага в България.В началото на този месец се наложи да кандидатствам за кредит. Много учтиво ми насрочиха термин и ми казаха да си донеса фишовете за заплата 3 месеца назад , трудовия договор и лична карта.На срещата вкараха всичката информация в системата и ми казаха , че могат да ми отпуснат максимум 7500 евро за 60 месеца , като със застраховки и лихви ще трябва да върна 10100. Лихвеният процент е много висок 8,90% , а вноската е около 180 евро. Това е .Мисля , че за скромните 2500 евро няма да има проблем.
db69
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот чнг » 21 Март 2017, 01:29:48

db69 написа:Здравейте!
Реших да разкажа това , което имам аз като опит. В Германия съм от почти 2 години. От юни 2015 съм клиент на Фолксбанк. Имам договор , но е на прага на осигуровките - 700 евро нето. Получавам парите си в брой, но ги внасям винаги после по сметката си , макар по-голямата част да ги превеждам веднага в България.В началото на този месец се наложи да кандидатствам за кредит. Много учтиво ми насрочиха термин и ми казаха да си донеса фишовете за заплата 3 месеца назад , трудовия договор и лична карта.На срещата вкараха всичката информация в системата и ми казаха , че могат да ми отпуснат максимум 7500 евро за 60 месеца , като със застраховки и лихви ще трябва да върна 10100. Лихвеният процент е много висок 8,90% , а вноската е около 180 евро. Това е .Мисля , че за скромните 2500 евро няма да има проблем.

Добре дошъл в реалността !!!

Поздрави от международната банка :flower:
Имаш здраве, имаш всичко :)
Аватар
чнг
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 14 пъти
Благодарено: 6 пъти

Назад към Документи