• Advertisement

Смесен брак бременност съвет

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Re: Смесен брак бременност съвет

Мнениеот rikiking » 30 Май 2017, 15:35:59

Митака ФУ написа: Моля, вземете ме и мен на тръстиката...! Шъ работь кът Изаура здраво...!

Ти много не си го пожелавай това , че тука след като ги разменят за кравите, Изаурите друго ги правят ..... :mrgreen:

бонджорно'принчипеса написа:Но не знам що, като разбрах, че ще е момченце и се успокоих.

Тъй е то , щом е мъжка рожба, грижа няма. И дано, като порасне малко не се научи да влиза тука във форума, че да види какви сме ги бистрили преди раждането му......... :-k
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот rikiking » 30 Май 2017, 15:56:46

Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 30 Май 2017, 18:30:16

rikiking написа:...Моля ??? Документна измама представлява когато се ползва умишлено документ с невярно съдържание.

Тя никакъв фалшив документ не ползва в случая.Това че не е попълнила графата за баща при регистрацията не е престъпление.Винаги може да каже, че не счита че той е бащата (или не знае кой точно е бащата :mrgreen: ) ...

Актът за раждане на детето с баща неизвестен представлява документ с невярно съдържание. Използването му пред съда с цел да се пресекат мераците за бащинство на лицето Ханс представлява умишлено деяние. Или ще доказваме дето майката не е знаела, че е омъжена? Що се правиш на недоразбрал? От правна гледна точка бащата на дете, родено в законен брак е законният съпруг, та ако ще и Доналд Тръмп по Фокснюз да декларира, че сам той го е правил. Незнанието на закона не оправдава нарушаването му, смЕтам знаеш къде го пише това.
П.С. Бутнал си цената на Мис Зулуленд от 250 на 80 крави? Да няма някой скрит дефект, започващ със С,П и Ин?
Последна промяна itzo на 30 Май 2017, 19:16:03, променена общо 1 път
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот olga » 30 Май 2017, 19:15:03

Ако авторката на темата не беше написала толкова глупости в началото, нямаше да се излеят и толкова много колосални глупости след това като коментари.

Потребители благодарили на автора olga за мнението (общо 2):
rikikingМитака ФУ
Рейтинг: 8%

Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот rikiking » 30 Май 2017, 20:24:00

itzo написа:П.С. Бутнал си цената на Мис Зулуленд от 250 на 80 крави? Да няма някой скрит дефект, започващ със С,П и Ин?

За дефектите на африканките не се притеснявай, отдавна ги научихме да си правят блъдтестове преди да се съединяват по приятелски :mrgreen: Стара ти е информацията за разпространението на гореспоменатия дефект.

А и със зулуси нито съм имал,нито смятам да имам нещо общо-днешен ЮАР е една от първите рожби на мултикултурализма и един от най-големите провали в историята на великите държави. От четвърта световна ядрена сила при белите правителства,създали тази държава,след неграмотното властване на Мандела и Зума паднаха до нивото на средностатистическа държава от третия свят .Не са актуални в момента даже в Африка.
Една немултикултурна консервативна чисто черна Нигерия ги задмина отдавна по всички показатели. :mrgreen:

Ти по-скоро гледай кривокраките немски попъления,да го не пренесат тоя дефект на някоя твоя близка роднина, по почина на Мути за мултикултурното разнообразие и напътствията в съответния правителствен уебсайт.... zanzu....:mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 30 Май 2017, 21:54:29

rikiking написа:...За дефектите на африканките не се притеснявай, отдавна ги научихме да си правят блъдтестове преди да се съединяват по приятелски :mrgreen: .......

Ако си третият "приятел" за деня, тоя блъдтест можеш да си го закачиш нали знаеш къде? ;-)

П.С. В темата наистина се изписаха доста глупости. Но пък, честно казано позицията на авторката....пу-пу-пу, такава маневра не бих очаквал даже от някоя ледена арийска куч...ааа...феминистка, да не дава Господ.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 31 Май 2017, 05:29:30

itzo написа:
rikiking написа:...За дефектите на африканките не се притеснявай, отдавна ги научихме да си правят блъдтестове преди да се съединяват по приятелски :mrgreen: .......

Ако си третият "приятел" за деня, тоя блъдтест можеш да си го закачиш нали знаеш къде? ;-)

П.С. В темата наистина се изписаха доста глупости. Но пък, честно казано позицията на авторката....пу-пу-пу, такава маневра не бих очаквал даже от някоя ледена арийска куч...ааа...феминистка, да не дава Господ.

Тука няма скрито покрито - всичко е пито-платено- навсякъде камери,портиери,камериери,слуги,охрани,лични шофьори, 24-7 списъци кой влязъл,кой излязъл, следене,джипиеси, филмиране и докладване.Не моЕ да мръдне и на сантим без да се разбере.Дори и въпросните приятелки, ако са се закачили за някой експат и си получават месечната издръжка ,нямат никакво желание да мърдат, че може набързо да ги суапнат и тогава-лошо. Па и за правата на някоя държанка никой не се е засилил да плаче,както в Германия, така че всичко е под пълен контрол - но какво да ти обяснявам - трябва да го видиш, за да разбереш за какво иде реч. :mrgreen:

И гледай по-скоро ти да не се наденеш не на третия, а на тринадесетия за деня, като вършееш по морето или около Сандански и Петрич, че там не се знае дали другият приятел е турски тираджия или гръцки бензинджия...

Авторката не е к...а. Просто е уплашено и объркано момичето, но мисля че доста бързо ще се вземе в ръце и ще стъпи на врата на господин арийският адвокатин...Пък и както тя каза, май е доста по-дъртичък от нея, така че след някоя друга годинка, като му се разтреперят съвсем пищялките, не мога го мисля ...... :-k
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 31 Май 2017, 07:30:59

О, неразумний, щом си доживял кажи- речи моя възраст и още вярваш, че с камери, шофьори и портиери можеш да спреш жена да кръшка, когато си е наумила, то ти си по- могъщ (или по- наивен :mrgreen: ) от турския султан, който не е успявал да го постигне даже с хареми, евнуси и нощно къпане в Босфора в зашит чувал на мераклийките . Пак затънахме в офтопик.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 31 Май 2017, 07:35:29

А да вземем верно да спрем да се изхождаме по тази тема.

Ако толкоз ти е мерак, пусни нова тема за харемите, кръшкането съответните местни нрави и обичаи по света и там може вече пак да си премерим.......познанията. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 31 Май 2017, 08:37:42

ivo75 написа:
Попитай нещо в български форум, за да разбереш, колко си тъп и, колко умни, праведни и хитри са всички останали.

Туй тука се води нещо като германски форум, оти домейнът е регистриран у немско. :laughing6:
:wav:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 31 Май 2017, 09:08:38

ivo75 написа:
rikiking написа:.

Кой по католик от папата, африкански опит, горкия папа...

Попитай нещо в български форум, за да разбереш, колко си тъп и, колко умни, праведни и хитри са
всички останали.

За папата голяма опашка беше, отказах се

Изображениеcaricare immagini

А да се дават онлайн съвети за извършване на престъпление не е куул. Особено на бременни.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот olga » 31 Май 2017, 09:13:31

rikiking написа:
itzo написа:
rikiking написа:...Пък и както тя каза, май е доста по-дъртичък от нея

Къде го пише това ?
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 31 Май 2017, 09:28:24

itzo написа:

еми, ето, явно съм приела немските ценности. нали някой се притесняваше по темата. :mrgreen:
бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 92 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 31 Май 2017, 09:29:27

olga написа:
rikiking написа:
itzo написа:
rikiking написа:...Пък и както тя каза, май е доста по-дъртичък от нея

Къде го пише това ?

няма как да го пише това, защото просто не е вярно, мъжът ми е с 2 години по-млад от мен. просто звуча инфантилно, но определено не съм някоя онеправдана и подтисната в неравен брак, просто съм онеправдана и подтисната от немското общество и техните нагласи. успокоих се, че детето ще е момченце,защото си му трябва баща, аз не съм мъжествена майка, която да на ти с футбол и прочее. пък и мъжът ми мъничко се разочарова според мен ... :mrgreen: .
Последна промяна бонджорно'принчипеса на 31 Май 2017, 09:39:03, променена общо 1 път
бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 31 Май 2017, 09:43:47

какво значи престъпление? аз ако съм тук и ме лишат от родителски права това не е престъпление, а да проуча как би трябвало да подам за развод и организирам нещата, така,ч е аз да имам максимален шанс за родителски права е престъпление? ясна ми е мъжката солидарност в случая, но престпления няма, законите са различни в различни държави, и Германия уважава съдебни решения взети в други държави.

Например, жена развеждаща се в Арабския свят няма никакъв шанс с децата, особено ако не е мюсулманка, но Германия ще уважи това решение, дори жената да е германка а детето с двойно гражданство. По същия начин и в България, там ако се развеждам биха взели по-друго решение от това в Германия, и Германия би го уважила, стига на този период постоянното жителство на детето да е в България. Нищо престъпно и незаконно няма в това, Германия не е единствената държава под слънцето, нейните закони не са единствените на света. Нормално е за мен, след като ще имам дете, да видя как биха стояли тези неща при евентуална раздяла с баща му, не мислиш ли? Особено ако около мен са безброй случаи с този или онзи родител ощетен при раздяла. Аз това дете не го раждам, за да ми се разпорежда сульо и пульо с него.
бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

ПредишнаСледваща

Назад към Документи