• Advertisement

Смесен брак бременност съвет

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Re: Смесен брак бременност съвет

Мнениеот rikiking » 31 Май 2017, 09:55:55

olga написа:
rikiking написа:
itzo написа:
rikiking написа:...Пък и както тя каза, май е доста по-дъртичък от нея

Къде го пише това ?

Беше писала,че е бременна от Олд Скуул Боса :mrgreen:

Но явно тя е посещавала още по-олд скуул....
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот itzo » 31 Май 2017, 10:37:49

бонджорно'принчипеса написа:какво значи престъпление? аз ако съм тук и ме лишат от родителски права това не е престъпление, а да проуча как би трябвало да подам за развод и организирам нещата...

Ами ето, закононарушение е да си вдигнеш детето от Германия против волята на бащата. Тоест гледай да имаш писмено негово волеизявление. А пък да се поведеш по акъла на великия Бвана М'зунгу и да организираш на детето акт за раждане с вписан само един родител (да зная, че не възнамеряваш, но той си мели във фонов режим) :cheers: си е чиста лесно доказуема документна измама, която един печен адвокат лесно би използвал, за да ти лепне присъда и да попита риторично съда с кой акъл ще даде детето на осъждан престъпник. Моралната страна на въпроса виждаш, избягвам да коментирам.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.

Потребители благодарили на автора itzo за мнението:
schachmatter
Рейтинг: 4%

itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот rikiking » 31 Май 2017, 13:58:07

itzo написа:
бонджорно'принчипеса написа:какво значи престъпление? аз ако съм тук и ме лишат от родителски права това не е престъпление, а да проуча как би трябвало да подам за развод и организирам нещата...

Ами ето, закононарушение е да си вдигнеш детето от Германия против волята на бащата. Тоест гледай да имаш писмено негово волеизявление. А пък да се поведеш по акъла на великия Бвана М'зунгу и да организираш на детето акт за раждане с вписан само един родител (да зная, че не възнамеряваш, но той си мели във фонов режим) :cheers: си е чиста лесно доказуема документна измама, която един печен адвокат лесно би използвал, за да ти лепне присъда и да попита риторично съда с кой акъл ще даде детето на осъждан престъпник. Моралната страна на въпроса виждаш, избягвам да коментирам.

Що не ми беше под ръка, па да те цАлуна по челцето . Да не би тя да издава сама акта за раждане, бе умнико ? #-o
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот onufriy » 31 Май 2017, 14:26:38

rikiking написа:
itzo написа:

Що не ми беше под ръка, па да те цАлуна по челцето . Да не би тя да издава сама акта за раждане, бе умнико ? #-o

Не, тя попълва данните за него... Гледай с тая настройка да не попаднеш в некой африкански затвор, че М'Бвана Кубва казва става много, много лошо, като наизвадят чернита паламарки :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот rikiking » 31 Май 2017, 14:36:29

onufriy написа:Що не ми беше под ръка, па да те цАлуна по челцето . Да не би тя да издава сама акта за раждане, бе умнико ? #-o

Не, тя попълва данните за него... Гледай с тая настройка да не попаднеш в некой африкански затвор, че М'Бвана Кубва казва става много, много лошо, като наизвадят чернита паламарки :mrgreen:[/quote]

Ти за мене не се притеснявай, гледай по-скоро рязаната на съседа ти от първя етаж да не те огрее. :mrgreen:
Щерка му още ли забулена ходи?
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот onufriy » 31 Май 2017, 14:41:24

rikiking написа:
onufriy написа:
rikiking написа:Що не ми беше под ръка, па да те цАлуна по челцето . Да не би тя да издава сама акта за раждане, бе умнико ? #-o

Не, тя попълва данните за него... Гледай с тая настройка да не попаднеш в некой африкански затвор, че М'Бвана Кубва казва става много, много лошо, като наизвадят чернита паламарки :mrgreen:

Ти за мене не се притеснявай, гледай по-скоро рязаната на съседа ти от първя етаж да не те огрее. :mrgreen:
Щерка му още ли забулена ходи?

Не 'нам, изнесох се преди две години и половина. Ма ше ида да питам, щом като толкова живо те интересуват рязаните карабини.
Пооправих форматирането, нъл не ми се сърдиш?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 31 Май 2017, 15:11:30

itzo написа:

изобщо не съм имала намерение да вдигам детето за България ПРОТИВ желанието на бащата. Просто ако реша да се разделяме първо ще се преместим там, но изобщо обмислям, за период в който да си живеем в България. Просто ще се погрижа при евентуални проблеми нещата да стават на моя територия в България, като това естествено би било някакво по-дългосрочно нещо. За вписване само на себе си като родител никога не бих си и помисляла, освен ако нещата в момента не са пред развод или конфликтни, тоест ако изобщо възнамерявам да го раждам и отглеждам сама това дете, в такъв случай бих го направила, но ние сега сме си в брак, в много хубави отношения и не бих обидила съпруга си по такъв начин. Просто в момента няма за какво. Но ако реша да го напускам, естествено, че ще направя всичко възможно да не съм някаква овца, на която й взимат детето и й казват в коя държава да го гледа. Ако на някой това му е неморално, той да прави със своите си деца, каквото му харесва. Доколкото зависи от мен, аз ще се постарая да не се случва това с мен.
като за начало детето ще има САМО българско гражданство плюс регистрация и в двете държави и ще прекарва време и в двете държави учи и двата езика и тн., ако нещо стане се местим в България със съгласието на мъжа ми.

моралната страна на нещата е много субективна. така, че няма нужда. за един мюсулманин той трябва да има всички родителски права, за германия децата трябва непременно да се отглеждат в немска култура, и негерманският родител или негерманската култура не са в интерес на детето и тн и тн. морални гледни точки колкото искаш.

Мен ме интересува какви са законовите опции в случай на раздяла с мъжа ми, да имам максимални гаранции за родителски права и прочее. не ме интересува как да нарушавам закони, а в рамките на закона, но с оглед на това, че в България аз бих имала привилегия над Н..

Потребители благодарили на автора бонджорно'принчипеса за мнението:
rikiking
Рейтинг: 4%

бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 92 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот itzo » 2 Юни 2017, 08:51:25

rikiking написа:...Що не ми беше под ръка, па да те цАлуна по челцето . Да не би тя да издава сама акта за раждане, бе умнико ? #-o

Ходи цункай Джиджи, не проявявам интерес към мъже :mrgreen: И прегледай НК на РБ, недей да съдиш за всичко от висотата на танганайското правораздаване.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 2 Юни 2017, 12:24:23

itzo написа:
rikiking написа:...Що не ми беше под ръка, па да те цАлуна по челцето . Да не би тя да издава сама акта за раждане, бе умнико ? #-o

Ходи цункай Джиджи, не проявявам интерес към мъже :mrgreen: И прегледай НК на РБ, недей да съдиш за всичко от висотата на танганайското правораздаване.

Не позна,не се казва Джижи,а Сандра-Уини :laughing6:

НК на НРБ съм го чел още в трети клас, даже преди да се запозная с другите ми две любими четива - Тримата Мускетари и Патоанатомията на Абрамов. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 2 Юни 2017, 14:02:38

rikiking написа:

НК на НРБ съм го чел още в трети клас

Няма лошо, стига да знае как се пуска водата в тоалетната :mrgreen: А НРБ няма от кажи- речи две африкански поколения, можеш да си свериш часовника по Чл. 314 и 316 от настоящия НК.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 2 Юни 2017, 14:34:14

itzo написа:
rikiking написа:

НК на НРБ съм го чел още в трети клас

Няма лошо, стига да знае как се пуска водата в тоалетната :mrgreen: А НРБ няма от кажи- речи две африкански поколения, можеш да си свериш часовника по Чл. 314 и 316 от настоящия НК.

Като се има предвид,че е свикнала да пуска доскоро водата в тоалетните на един елитен щатски университет, по-скоро би се затруднила с твоя бадецимер, останал на двора от дЕдо ти. :mrgreen:

А и все пак няма нищо общо с новите ви кривокраки и забрадени съседи. За тях със сигурност знаем, че не могат да оперират с бутони и казнчета и трябва да положите големи усилия,вкл. и нагледно обучение и пак ще се измъкват и ще си придърпват накрая ибрика. :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 2 Юни 2017, 15:00:19

Само преди пет минути беше писал, че е свикнала да пуска водата в новопостроени петзвездни хотели та тъкмо щях да те питам ходиш ли да и светиш там, а ти си преправи хотелите в мнението на университет. Не е коректно тъй, бвана :mrgreen: Айде да спираме с глупостите, викам. Към авторката на темата: като немска гражданка, майка на немски гражданин в немски съд ще имаш по- добра позиция при развод, отколкото това, което си намислила. Но всеки е свободен да се учи от собствените си грешки :)
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот pinco » 2 Юни 2017, 18:02:27

Ваше Величество Кралю на туземците,

толкова ли си комплексиран, че всяка тема се превръща в това, колко съм умен, всезнаещ, богат и красив, имам всички жени в Африка и прочие глупости. Че кой го интересува това колко си велик? Или си мислиш, че ни впечатляваш много и мнението ти има по-голяма тежест? Там може да върви, ама тук си оставаш комплексиран балканджия.
pinco
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот rikiking » 2 Юни 2017, 20:38:20

pinco написа:Ваше Величество Кралю на туземците,

толкова ли си комплексиран, че всяка тема се превръща в това, колко съм умен, всезнаещ, богат и красив, имам всички жени в Африка и прочие глупости. Че кой го интересува това колко си велик? Или си мислиш, че ни впечатляваш много и мнението ти има по-голяма тежест? Там може да върви, ама тук си оставаш комплексиран балканджия.

@pinco Не мисля,че в тази тема съм писал нещо по зесегнатите от теб въпроси. Като пишеш, дай конкретни примери, но не мисля че ти стига дотам капацитета . Пази боже сляпо да прогледа.
Иначе впечатлението ми за теб е ,че винаги си била и си си останала комплексирано балканско провинциално девойче, постигнало мечтата на живота си - женитба в НЕМСКО, разплод и АЙНбюргерУнг.:laughing6:

@ itzo - в немски съд ще я отсвирят като кисела краставица, само щото е българка по рождение- виж ако им се яви с фередже може и да се загрижат за нея.
Последна промяна rikiking на 2 Юни 2017, 20:57:48, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот pinco » 2 Юни 2017, 20:57:03

ха ха, разсмя ме тотално, много си забавен, само, че и на теб не ти стига май капацитета, защото не съм женена за баварски селянин. Все още не са се осъществили провинциалните ми мечти, не всеки има този късмет като твоя =D>
pinco
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 65 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Документи