• Advertisement

Dating-Ratgeber

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: Dating-Ratgeber

Мнениеот ysmivka » 6 Февруари 2013, 12:40:09

Попадайки на това се сетих, че си имаме и подходяща тема:http://blast.blog.bg/tq-i-toi/2008/08/05/10-neshta-koito-mrazia-v-nemskite-jeni.219801?reply=782889
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот asenbg » 6 Февруари 2013, 13:06:17

има доста истина в темата, и за психическят шах и как си чузденец и с времето те залийубва - истини само.. много е слозен въпроса..

.. nqmam cyr.. Латиница->Български ne namira bukvata - jaba,zaba,vaba..
asenbg

Мнениеот pitcologne » 6 Февруари 2013, 15:47:12

Много интересна тема. Значи от моя скромен опит с жени от различни националности, мога да констатирам следните неща. Избягвай немкините. Гледай да излизаш с чужденки, родени или израснали в Германия. Това е, ако искаш сериозно приятелка или нещо доста по-голямо. Ако искаш жена,която буквално да умира за теб, то трябва да е католичка от Южна Европа.Наистина си залужава. Тя е нещо като българка, ама не точно :) Сега да ми простят доста от нашенките, това са субективни мнения и абсолютно не претендирам, че моите думи са меродавни. Та, при този тип жени липсва онази типична лукавост на източноевропейката ;-) доста от нашенците ще ме разберат :mrgreen: ( oще веднъж подчертавам лични наблюдения, да не се засегне някой) Внимавай също с рускините и полякините. Иначе за немкините може да чуеш хиляди истории, но повечето негативни. Но всичко зависи от личността. Няма универсални правила и техники. Важното е да слушаш сърцето и да знаеш какво искаш.
pitcologne
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 83 пъти

Мнениеот contraintuitive » 2 Юни 2013, 21:56:16

Джентълмени, бих се радвал да усъвършенствам техниките и знанията си това лято.
Затова ми трябва wingman. В моята ревиера има страхотни HB-а, но предимно двойни сетове.
Моля пишете ми на лична където можем да се разберем къде и как. Условието е да знаете за какво говоря /хаха/ и да сте и с добър германо-немски.

ci
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Предишна

Назад към Всичко е любов