• Advertisement

10 основни грешки които правиш с жени

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: 10 основни грешки които правиш с жени

Мнениеот BG_Baj_Ganjo » 21 Ноември 2012, 19:16:27

Като чета и аз всичко дето се е изписало всеки пише за нещо различно.
Та темата почва какво да не правим, че да ни върже някоя жена. После женската половина отвръща на удара с това какъв е идеалния мъж. Е да ама замислете се, че всички женски постове по-горе са за момента когато те - жените са си харесали някой или по-скоро съответният индивид вече е успял да пусне мрежата и нашата героиня вече е вътре.
А как се пуска мрежата contraintuitive го е казал:
1,2,3....10,
и 11. Не правете НИКАКВИ услуги на жена от която искате нещо повече от "просто приятелство".

Това колко е красив, грозен, богат или беден, няма никакво значение. Имам доста примери дето момичето си харесва високи, слаби, синеоки, образовани с добре платена работа и т.н. и т.н. и месец по късно я виждаш в дискотеката с някой по-нисък от нея, мургав, дебел с очила и на всичкото отгоре тя му плаща входа, защото той е беден разносвач на пица.
Keiner bleibt Jungfrau - das Leben fickt jeden

Потребители благодарили на автора BG_Baj_Ganjo за мнението (общо 2):
contraintuitivebromma
Рейтинг: 8%

Аватар
BG_Baj_Ganjo
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 26 пъти

Мнениеот asenbg » 21 Ноември 2012, 19:28:30

админа да разчисти темата, моля( и да сложи FRAUENSPERRE :mrgreen: )
Нашениките моля да се въздържат от коментари, темата е само за мъже. Може да четете информативно :)
А нашенците, които имат опит с Германките да не си жалят клавиатурите.
Поздрави!

п.с.
@contraintuitive моля добави 11.

asenbg

Мнениеот jamiemirror » 21 Ноември 2012, 19:39:11

След ШПЕРЕ-то ще стане грозно, сакън недей ! :-({|=

Потребители благодарили на автора jamiemirror за мнението:
ysmivka
Рейтинг: 4%

jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 29 пъти

Мнениеот aleksandrinka » 21 Ноември 2012, 21:08:08

Като е само за мъже- ей ви на книга- четете:

"Мнението на хората зависи от времето, мястото и обстоятелствата." Франсоа Волтер
Аватар
aleksandrinka
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 82 пъти
Благодарено: 177 пъти

Мнениеот jamiemirror » 21 Ноември 2012, 21:35:52

Том първи...
да четат новобранците, аз ще си избера нещо интересно от менюто. Пардон - съдържанието исках да кажа :thumbleft:
jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот Sinn » 22 Ноември 2012, 12:03:50

BG_Baj_Ganjo написа:какъв е идеалния мъж.

:) Такова животно нЕма :-k

Иначе темата си е чисто майтапчийска, лафа си върви по нея :)

jamiemirror написа:Том първи...
да четат новобранците, аз ще си избера нещо интересно от менюто. Пардон - съдържанието исках да кажа

:thumbleft:
Мога да отговарям само за това, което съм казала/ написала, не за това, как някой го е разбрал ...
Аватар
Sinn
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 10 пъти

Мнениеот contraintuitive » 24 Ноември 2012, 15:13:24

Благодаря за коментарите, от всеки от тях можах да извлека нещо за себе си и се надявам същото да са го сторили и други!
Тук там има някой интересни забележки, които ще коментирам малко по-късно.
За сега от мене приятен уикеенд!

пс- женските коментари са особено ценни и въпреки, че разводняват темата са добре дошли...

сi

пс-между другото, едно от най-добрите думи, които можете да кажете на една дама е НЕ!
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот jamiemirror » 27 Ноември 2012, 01:27:20

Sinn написа:
BG_Baj_Ganjo написа:какъв е идеалния мъж.

:) Такова животно нЕма :-k

А какво стана с
beauty is in the eye of the beholder
?
Или само за жените важи :-s
jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот contraintuitive » 20 Юли 2016, 09:58:40

Лятно ми е и въпреки, че сърцето ми е хвърлено някъде си, се възхищам на женските прелести, които ме заобикалят на всякъде.
Ходя си и си гледам мацките по улиците и си мисля, добре че ги има, защото щяхме мъжете от нямане какво да се прави да си избиваме зъбите и пукаме главите по форуми и паланки :mrgreen:
Абе да се гушкаш с жена за мене е по-върховно постижение от всичката власт и пари на този малоумен свят.
Затова е едно дебело мерси на женската част и бъдете такива каквито сте! :-({|=

https://www.youtube.com/watch?v=d2XdmyBtCRQ
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот amatama » 20 Юли 2016, 12:04:06

между българка и жена има огромна разлика! при българката винаги го има ориенталския привкус съчетан с напъни за модерно мислене и се получава едно дървено желязо...при българката ако нямаш силно развита телепатия не се занимавай! тя още чака принца с бялото Х6 да и разчете мислите : "Забелязвам и в двата си коментара водещата нишка - активност и от женска страна вместо цупене и мусене докато си мълчи и чака някой да отгатва. Какво мислиш за това?" Германките и въобще жените от западна европа са прями и директни,никога с жена от западния свят не ми се е налагало да мисля какво следва,ама никога! и нещата винаги са предвидими! докато при българката всичко е наoбратно-непредвидимо,и никога не знаеш какво следва! :mrgreen: то не случайно най проблемното семейство в света е българското! то не са разводи,аборти,припознавания,изневери,убийства за изневери...семейни саги от сложни по сложни... :mrgreen:
amatama
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 48 пъти
Благодарено: 37 пъти

Мнениеот onufriy » 20 Юли 2016, 12:28:36

Като видя негативна генерализация (българките, немкините, циганките) ми светват едни червени лампички в черепната кутия, дали пък изказващия мнението не просто изхожда от собствен кофти опит, а не търси някаква форма на реваншизъм: Каква е тая уфсъ, че няма да ми пуска, сега ше види тя кой съм аз...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот contraintuitive » 20 Юли 2016, 12:48:13

хаха, Онуфри ти си прав, защотото и на мене ми светват същите лампи в моята кутия, но ми трябваше време и хиляди часове на фрустрация и безсънни нощи, за да достигна до там, че проблема е в мен.
Жената е огледало на мъжа, както се изказва моята настояща партньорка и отразява недостатъците и предимствата ти като мъж. Недостатъците повече болят понеже се стоварват върху мъжкото ни его и се почва един ролеркостер в главата ти. По-сетивните мъже знаят какво имам в предвид.
Няма само изкофтени българки и само изкофтени немкини и рускини или конгоанки. Има си хора и хора, и върху характера на всеки оказват влияния различни фактори. Въпросът е да отсееш тези, които ти пасват от тези, които не ти пасват като характер.
Аз примерно имам естествената необходимостта да доминирим в повечето случаи над партньорката си и имам затруднения с жени, които искат да доминират в повечето случаи над мене. За други мъже може да е по-лесно да се оставят партньорката им в повечето случаи да решават вместо тях, което наблюдавам в повечето немците около мене примерно.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот contraintuitive » 20 Юли 2016, 13:06:00

amatama написа:между българка и жена има огромна разлика! при българката винаги го има ориенталския привкус съчетан с напъни за модерно мислене и се получава едно дървено желязо...при българката ако нямаш силно развита телепатия не се занимавай! тя още чака принца с бялото Х6 да и разчете мислите : "Забелязвам и в двата си коментара водещата нишка - активност и от женска страна вместо цупене и мусене докато си мълчи и чака някой да отгатва. Какво мислиш за това?"

този проблем и аз наскоро го имах, но като слушаш/четеш малко междуредовете на това (знам, че e напрягащо :) ), което иска да ти каже една жена, ,разбираш в същност, че всяка знае какво иска, при положение, че въобще знае какво иска :mrgreen: /виж по-горе коментарите на Sinn/ :mrgreen:
Принципно липсата на X6 и да си принц се компенсира с внимание (слушаш и разбираш какво тя казва) и джентълменско поведение, преведено на женски...да си помислил и да си се погрижил за нея....
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот contraintuitive » 20 Юли 2016, 13:14:39

contraintuitive написа:
amatama написа:между българка и жена има огромна разлика! при българката винаги го има ориенталския привкус съчетан с напъни за модерно мислене и се получава едно дървено желязо...при българката ако нямаш силно развита телепатия не се занимавай! тя още чака принца с бялото Х6 да и разчете мислите : "Забелязвам и в двата си коментара водещата нишка - активност и от женска страна вместо цупене и мусене докато си мълчи и чака някой да отгатва. Какво мислиш за това?"

този проблем и аз наскоро го имах, но като слушаш/четеш малко междуредовете на това (знам, че e напрягащо :) ), което иска да ти каже една жена, ,разбираш в същност, че всяка знае какво иска, при положение, че въобще знае какво иска :mrgreen: /виж по-горе коментарите на Sinn/ :mrgreen:
Принципно липсата на X6 и да си принц се компенсира с внимание (слушаш и разбираш какво тя казва) и джентълменско поведение, преведено от женски...да си помислил и да си се погрижил за нея....
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот amatama » 20 Юли 2016, 13:54:42

"Като видя негативна генерализация (българките, немкините, циганките) ми светват едни червени лампички в черепната кутия" класификацията в всичките и форими не съм я измислил аз имало е много пртеди мен и ще я има и много след мен!ако аз греша ПРИРОДАТА не греши! българия е страна с най високата смъртност и най ниска раждаемос! а до колкото ми е известно все още масово раждат само жените ! защо е така ? защот първото нещо което прави българката когато започе да губи "Мъжа си" е да му направи магия за да си го "върне" или в най безобидня случаи да иде на врачка...резултата е - конфронтация тотална с законите на природата,разрушаване на хармонията и живота-вследствие на това са обширните гробища в българия и най високата смъртност в света! българката отказва да приеме свободната воля на другия...това вече опира до еволюцията на съзнанието...до чипа както казваше един цар :mrgreen:
amatama
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 48 пъти
Благодарено: 37 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов