• Advertisement

Когато Тя те нервира с глупости

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: Когато Тя те нервира с глупости

Мнениеот jamiemirror » 26 Ноември 2012, 16:11:09

Усмив, искаш аз да работя за тебе - или какво? 8-[
Ако ти не можеш да мислиш/действаш по този начин, защо аз да ти давам наготово предимство? Не бих го дал на мъж, защо на теб? :-s

Трудна мисия като цяло, концентрирай се върху жени, които са наясно със себе си, другите и те не се разбират в повечето случаи.

Син ееех Синнннн - я посочи една такава тук например (хвърлям ръкавичката) :-k
jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 29 пъти

Мнениеот Sinn » 26 Ноември 2012, 16:19:58

Ти хубаво я хвърляш, но аз като не ги познавам тук все още, нима бих могла да посоча? :)

П.С. надявам се не очакваш да посоча себе си :))
Мога да отговарям само за това, което съм казала/ написала, не за това, как някой го е разбрал ...
Аватар
Sinn
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 10 пъти

Мнениеот jamiemirror » 26 Ноември 2012, 17:19:55

А, само питах :-"
jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот ysmivka » 26 Ноември 2012, 17:48:26

Е, не се справяш зле с чупките в кръстта, това обаче не променя факта, че не прочетохме в прав текст ясната ти позиция по въпроса, приемаш ли че сме равни (жени, мъже).
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот jamiemirror » 26 Ноември 2012, 17:54:51

Усмив, колко сте че "прочетохМЕ"? Аз говоря от 1 лице ед.ч.
За другото - топката е при теб, виж постинга ми от 16:11:09. Кристално ясен е.
jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот contraintuitive » 28 Ноември 2012, 22:08:22

aleksandrinka написа:
contraintuitive написа:Аз използвам този научен факт, когато някоя жена ме нервира - било то защото иска внимание, било то ей така само от гевезелък или е ревнива или от аления прилив.

Къде си тръгнал при жените, да те питам аз като жена, като теб те нервира основното, което искат жените (или поне повечето)- ВНИМАНИЕТО! Понякога губите час да ни се нервирате на глупостите, вместо да отбиете качествено номера с 3- минутно внимание. Че повечето от нас, дори и да знаят или усетят, че това е отбиване на номер , пак сме поласкани и стваме "ваши" за има- няма 3 минути внимание... Ама така е- като си тръгнал на поход срещу жените, не чакай и разбиране от наша страна... При все, че като жена са ми ясни нашите женски номера и прийоми...

Здравейте Александрина, намеренията ми са доста по-реалистични, това което описва те не е в стила ми и е момчешко поведение! Благодаря Ви за безплатния съвет.
Защо не задълбочите темата за прийомите и номерата...да прочетеме тук всичките момченца :mrgreen:
Последна промяна contraintuitive на 28 Ноември 2012, 22:33:26, променена общо 1 път
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот contraintuitive » 28 Ноември 2012, 22:20:20

Sinn написа:
contraintuitive написа:Темите са за тези, които искат да ги четат и които смятат, че може да им помогне с нещо.

...... през призмата на това, което съм прочел. .....

Теми се четат и разбират, само, когато са разбираемо написани. Мненията, които отнесе след публикацията си, са адекватни на начина, по който си я написал. Тотално не се разбира от поста ти най- отгоре за какво ВСЪЩНОСТ и ТОЧНО говориш. По причина, че вероятно не си систематизирал в главата си все още и не си изяснил сам на себе си това, което си прочел по книгите. Пиши теми тогава, когато мисълта ти тече гладко, а не подскача насам натам. Нищо против теб в случая, обяснявам гледната си точка.
Ако позволиш един съвет- поведение не се учи от книгите. Не можеш да разбереш жените, ако четеш нещо, което някой е написал, обикновено срещу определена сума пари. Най- добре можеш да разбереш жените просто като се потопиш в тяхната среда, да контактуваш с тях, да питаш тях, да си селектираш мнения и впечатления и да наблюдаваш. В природата всичко до голяма степен се научава със съзерцание.Съвета е персонално насочен към теб, не касае някого другиго, понеже се интересуваш от това да разбереш жените.
Трудна мисия като цяло, концентрирай се върху жени, които са наясно със себе си, другите и те не се разбират в повечето случаи.

contraintuitive написа:Мисля, че много мъже имат проблеми в комуникацията си с жените и си блъскат главите дни и нощи наред.

Проблема в случая се нарича едно нещо- неподходящата жена.
Като не ти тръгне комуникацията и отношенията с една жена, кво се пънеш още- тя просто не е за теб, ти не си за нея и айде толкова. То и за жените ъф корс важи.

contraintuitive написа:Да има и мъже, които по-начало имат успех и не трябва нищо да правят. Ако се един от тях - супер! Дай малко акъл ;-)

Те имат интуитивно поведение към различните жени, в това им е успеха.

Пардон, ако ти се струва, че тона ми е менторски, не е , но мисля, че излишно много се луташ да разбереш жените.
Все пак- успех ти пожелавам! :thumbleft:

Това ми се струва е първото женско мнение, което е конструктивно и ми харесва. Благодаря, за което! Накара ме да дишам по-леко. Поздрави!
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Предишна

Назад към Всичко е любов