• Advertisement

Очите на мъжа (затворено за мъже)

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Очите на мъжа (затворено за мъже)

Мнениеот contraintuitive » 9 Февруари 2013, 14:58:28

От известно време използвам очите си като средство за флиртуване. Използам ги навсякъде, където се намирам.

Различни жени, реагират на погледа ми по различен начин, да речем по един от тези трите -

1. тя улавя погледа ми и задържа очите си за около 1 до 5 секунди върху него, след което го отмества в страни, или надолу или гледа в права посока, но и не в очите ми.
2. тя улавя погледа ми и аз се усмихвам /и ако случая е удобен, казвам едно здравей/, след което настъпва т. 1 или тя отвръща с усмивка /поздрав/ и точка 1
3. прави се, че не ме забелязва и не ме поглежда въпреки, че усеща погледа ми върху себе си

СКЪПИ ДАМИ!
Какво усещате когато погледа ви срещне погледа на друг мъж?
Къде го усещате?
Струва ли си усилието и времето да продължа да флиртувам /да започна разговор примерно/ в случай на 1 и/или 2.
:)

Моля само жени да коментират.

ci

ps-един съвет от мене към мъжката част, НИКОГА ама НИКОГА!!! не отмествай очите си от женските очите, когато те те гледат.
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Re: Очите на мъжа (затворено за мъже)

Мнениеот naselo » 9 Февруари 2013, 15:23:35

Техническо допълнение - не си казал за къде говориш. В България, Германия/Австрия или Гърция си?
В Норвегия ще ти блокира теста поради данни извън обхвата му.
Друго ще се въздържа да кажа, нали само жените трябва да коментират.

Потребители благодарили на автора naselo за мнението:
contraintuitive
Рейтинг: 4%

naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Назад към Всичко е любов