• Advertisement

Тренинг за мъже: ,,Сила и увереност при общуването с жените“

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: Тренинг за мъже: ,,Сила и увереност при общуването с жените“

Мнениеот Mr.Bombastic » 23 Март 2014, 14:15:19

Съдейки по снимката по-горе Бърни определено има златен характер. :mrgreen:

contraintuitive написа:Извод: не Ви трябва абсолютни никакви техники за да сте атрактивни за една жена. Характерът /аз разбирам под това мъжка полярност/ е базата и е това, на което реагира всяка жена.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 459 пъти
Благодарено: 303 пъти

Мнениеот ysmivka » 23 Март 2014, 16:11:58

contraintuitive написа:Жените не са толкова елементарни, за каквито ги мислиме понякога!

1. Заглавието на темата е леко смехотворно.
2. Жените са елементарни защото се правите на пичове и не общувате с тях. Престанете да мислите и се запознайте с тях.
3. Инстукциите за експлоатация дали са полезни? viewtopic.php?f=55&t=1902&p=14399&hilit=sex+mit+m%C3%A4nner&sid=a9a11a943bd4bbbfee12db4944855e6a#p14399
4. Във ваша защита ще кажа, че има емоционално небалансирани жени, които и аз трудно понасям.
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот ScheissMann » 23 Март 2014, 18:40:48

Жените между 30 и 50 най добре ме разбират .Разговорът е винаги плавен .
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот seli » 23 Март 2014, 21:01:52

Желание за любов нека има, все ще намерим способ да разрушим бариерите на общуване.
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот contraintuitive » 23 Март 2014, 21:07:41

estira написа:
contraintuitive написа:Жените не са толкова елементарни, за каквито ги мислиме понякога!

Какво брилянтно прозрение! Колко опит и мъдрост струи от него! И то от в тема "Сила и увереност при общуването с жените". И то от типичен представител на елементарния пол :mrgreen:

Колко брилянтно е да извадиш една фраза от контекста на написано! Сори, елементарния не съм аз :mrgreen:
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот estira » 23 Март 2014, 21:47:18

Много жалко, че опитът ти с жените, който бива надъхано описан в голословни монолози, не си проличава нито в маниер на писане, нито във водене на дискусии. Тъпи коментари не подхождат на самочуствието ти на разбирач. Жените обичат мъже с чуство за хумор, който умело насочват разговор в посоката, в която желаят и не се поддават на провокации.

Или както се казваше във Вилна зона - "Аз може и да не съм прав, ама кюфтетата без лук не ги одобрявам" :mrgreen:
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот contraintuitive » 23 Март 2014, 21:59:09

estira написа:Много жалко, че опитът ти с жените, който бива надъхано описан в голословни монолози, не си проличава нито в маниер на писане, нито във водене на дискусии. Тъпи коментари не подхождат на самочуствието ти на разбирач. Жените обичат мъже с чуство за хумор, който умело насочват разговор в посоката, в която желаят и не се поддават на провокации.

Или както се казваше във Вилна зона - "Аз може и да не съм прав, ама кюфтетата без лук не ги одобрявам" :mrgreen:

Виж, готов съм на всякаква дискусия на теми дейтинг и връзки, понеже ми е интересно и самия полагам усилия да стана по-добър по отношение на жените т.е. по-привлекателен за другия пол. Това го правя съзнателно от години затова ясно мога да кажа, че съм малко по-напред от мъже около моята възраст, които не полагат такива усилия и се чудят от къде им е дошло, когато гаджето им "внезапно" ги напусне или пък като ги отрежат 2-3 пъти за една вечер.
Като вадиш обаче изречения от контекст на написаното от мен и извърташ смисъла на това, което съм написал, просто няма как да стане дискусия. Затова и реакцията ми е такава...каквото повикало, такова се и обадило, нали така беше?!
Без силни чувства :) Лека!
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот seli » 27 Март 2014, 12:24:06

Стига сте общували, предпримете действия! :)
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот makeno » 27 Март 2014, 13:24:52

Обръщате две водки и ще ви дойде силата. Още две уискита и ще дойде и увереността. :)
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.

Потребители благодарили на автора makeno за мнението:
estira
Рейтинг: 4%

Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

Мнениеот onufriy » 27 Март 2014, 14:29:51

contraintuitive написа:
estira написа:Много жалко, че опитът ти с жените, който бива надъхано описан в голословни монолози, не си проличава нито в маниер на писане, нито във водене на дискусии. Тъпи коментари не подхождат на самочуствието ти на разбирач. Жените обичат мъже с чуство за хумор, който умело насочват разговор в посоката, в която желаят и не се поддават на провокации.

Виж, готов съм на всякаква дискусия на теми дейтинг и връзки, понеже ми е интересно и самия полагам усилия да стана по-добър по отношение на жените т.е. по-привлекателен за другия пол. Това го правя съзнателно от години затова ясно мога да кажа, че съм малко по-напред от мъже около моята възраст, които не полагат такива усилия и се чудят от къде им е дошло, когато гаджето им "внезапно" ги напусне или пък като ги отрежат 2-3 пъти за една вечер.
Като вадиш обаче изречения от контекст на написаното от мен и извърташ смисъла на това, което съм написал, просто няма как да стане дискусия. Затова и реакцията ми е такава...каквото повикало, такова се и обадило, нали така беше?!

Аз пък си мисля, че един мъж трябва да знае кога да си замълчи.

Потребители благодарили на автора onufriy за мнението:
estira
Рейтинг: 4%

onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот contraintuitive » 28 Март 2014, 00:46:52

onufriy написа:
contraintuitive написа:

Аз пък си мисля, че един мъж трябва да знае кога да си замълчи.

](*,) приятел, така си оплел в стереотипи, политически и социално коректни щампи, че незнаеш къде си тръгнал
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Предишна

Назад към Всичко е любов