• Advertisement

За ревността

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

За ревността

Мнениеот neznamka » 3 Юни 2006, 00:54:11

Как реагира един мъж, който си чати с други жени в нета, а любимата му приятелка за пореден път й става неприятно от този факт и ревнува??? :?:
Който има опит с интернет връзките, моля ако желае да отговори! :cry:
Мисля, че това с интернет задявките е някакъв вид зависимост :(
Уж, няма нищо, обикновени разговори... :cry:
Аватар
neznamka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот pi4 » 3 Юни 2006, 10:20:31

Абе то от разговор до разговор и туку виж ве4е пият кафе отсреща...
Това беше ШЕГА, не се впрягай толкова, мом4ето избива комплекси, ина4е щеше да си говори и..тлалала с колежките от унито,но той е с теб , така 4е спокойно...а защо не се вклю4иш и ти в 4ата?!
Усмихни се!
Аватар
pi4
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

Кафето

Мнениеот neznamka » 3 Юни 2006, 11:20:08

Благодаря за подкрепата пич! :)
:D То и това с кафето се е случвало, но за него това нищо не означавало, какво пък толкова - на чаша кафе... :D
Иначе за чатовете, да и аз се включвам, за да го дразня :cry: , не че имам нужда да си чатя, предпочитам контактите и разговорите наживо... 8)
Аватар
neznamka
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот azbuk » 3 Юни 2006, 11:40:36

ххх
Последна промяна azbuk на 1 Септември 2006, 01:35:51, променена общо 1 път
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот Ventzi » 3 Юни 2006, 15:25:36

само стационарни телефони и клетъчни irc/icq sux.
Аватар
Ventzi
Редовен писач
Редовен писач

За нета

Мнениеот neznamka » 3 Юни 2006, 18:12:27

Истината е, че ние сме на голямо разстояние един от друг / в различни държави!/ и нашият начин на комуникация е точно чрез мрежата! :( Така се и запознахме! :) Виждали сме се наживо, били сме заедно за дълго време и се харесахме, установихме сериозна връзка. Но той не може да спре да си комуникира и с други в мрежата... :( По някой път си казвам - какво толкова, но друг път избеснявам... :cry: А когато повдигна подобна тема на дневен ред, ми се казва че съм много ревнива, а не трябвало... Как да повярвам? Дали пък наистина съм болезнено ревнива?! :( Започвам да се чувствам леко психо!!! :shock:
Аватар
neznamka
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот megiza » 3 Юни 2006, 18:37:28

Ах, я виж ти..имало и други като мене. И аз бях преди на сьщото дьредже ;)
Значи, ти като силна жена, не трябва да показваш такива "емоции" пред него. Ти трябва да имаш самочувствие и да знаеш, че ти се харесваш, че си красива, интелигентна и умна, а ако той това нещо не го вижда и има нуждата от някакъв загубен чат, просто го остави да си блее на екрана. През това време излизай на вънка с приятелки..или също с други мъже. Щом той се среща на кафе с други жени, и ти можеш. Игнорирай го в такъв случай. Ти не си зависима от такъв мъж. Рано или късно след като усъзнае че ти не си в къщи и не го чакаш да се върне в хола от чата, ще се замисли също. Ще се пита къде си и с кой си. Тогава той ще почне да ревнува.
Ако моят приятел така седи по интернета по цял ден, веднага бих го шутнала. Един мъж който е наистина в любов с една жена, не се нуждае от каквато и да е друга "връзка"...виж тука: www.therulesbook.com
супер е и ме научи на много неща, макар и да ми беше в началото доста тежко да се смирисам и да следвам правилата (-за ревността).
Аватар
megiza
Тукашен
Тукашен

Мнениеот AnGeLy » 3 Юни 2006, 20:06:11

neznamka, каквото и да си говорим тези интернет срещи не са хубаво нещо. Щом с теб се е запознал така и щом продължава да го прави, съществува голяма опасност да срещне и някоя нова 4атерка. Тези безобидни срещи...щом е пожелал да се срещне с някоя от 4ата, зна4и е проявил интерес към нея, а това 4е е не било сериозно, просто още не го е омаяла някоя. Така 4е направи нещо преди да е станала белята. :( Защото Gelegenheit macht Diebe :(
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот Sonnenstrahl » 3 Юни 2006, 20:31:37

Тц.. тц.. значи ставаме 3 :wink:
И аз имам връзка с човек от друга държава, с когото също ни събра интернет преди година и половина и засега също поддържаме контакт чрез мрежата.. затова мога да кажа,че ревността не трябва да има място в тези отношения,пък и дори в каквито и да е било връзки.Или вярвяш в човека до теб или не!Ако се обичате наистина,то тогава нито един от двамата не би рискувал любовта на другия до себе си и не би имал очи за друг(а).В случаите,когато човек се влюби истински,подчертавам влюби,а не прехласне.. а аз смятям,че във вашия случай е така,трябва да намираш упора във вашата любов и да не се оставяш да те преследват и измъчват тези мисли!Ако ли пък човекът до теб не оправдае доверието ти,не съжелявай,а бъди щастлива ,че навреме си успяла да разбереш що за човек е и че не засужава нито теб,нито любовта ти! :!: Има един много хубав немски Spruch по този повод Eifersucht: unnötige Besorgnis um etwas, das man nur verlieren kann, wenn es sich sowieso nicht lohnt, es zu halten!
Затова горе главата и се радвай на живота с човека,когото обичаш! :)
Аватар
Sonnenstrahl
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот AnGeLy » 3 Юни 2006, 21:05:55

Sonnenstrahl, мом4ето на neznamka оба4е продължава да се среща с моми4ета от 4ата. Ако истински оби4аш някой, нямаш потребност да се стрещаш с други 4атерки. Пак ще го кажа Gelegenheit macht Diebe!
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот azbuk » 4 Юни 2006, 01:08:34

Einfersucht ist eine Leidenschaft, die mit Eifer sucht, was Leiden schafft.
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Оказах се права:(

Мнениеот neznamka » 6 Август 2006, 13:33:49

Оказах се права:(
Последна промяна neznamka на 29 Декември 2006, 10:53:24, променена общо 1 път
Аватар
neznamka
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот azbuk » 6 Август 2006, 13:51:50

отървала си се мила.

не всички интернет любови са така обаче. брат ми намери жена си така и от години са заедно. имат си и дете.

няма правила, просто си отваряйте очите на четири и не се отказвайте да започнете нещо ново. един господ знае пък дали нещо смислено няма да дойде точно по интернет след Х неуспешни опита.

аз по интернет имам няколко много добри приятелства, както бях споменала. от години. това не е нищо.
Последна промяна azbuk на 1 Септември 2006, 01:35:26, променена общо 1 път
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Мнениеот ppetrov » 6 Август 2006, 14:02:26

...зарибява българските жени по нета, пише си с тях по няколко месеца и си прави план-график за отпуската през август в БГ - Варна! За всеки ден с различна! И непремено гарнирано със секс!

Звучи прекалено добре, за да е истина!
Шегувам се! Голям гад е трябва да тоя тип, ама чак пък такава успеваемост!? :roll:
ppetrov
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 4 пъти

За успеваемостта...

Мнениеот neznamka » 6 Август 2006, 14:43:12

Относно това дали ще се срещна пак някой??? Със сигурност ще ми е много трудно да повярвам, в който и да било мъж! :evil:
Последна промяна neznamka на 29 Декември 2006, 11:07:32, променена общо 1 път
Аватар
neznamka
Нов потребител
Нов потребител

Следваща

Назад към Всичко е любов