• Advertisement

За ревността

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: За ревността

Мнениеот drebosyk » 18 Декември 2016, 11:56:37

Извинявам се че разводнявам темата.

estira написа:Трето: Спри с това детско мислене, на 30 стана. Ако срещнеш "хейт" във форума и спреш да влизаш, няма на никого да му пука. А да очакваш всички да са мили, нежни и разбрани е леко глуповато. Ти също не си такава. Личи си.

Не ме познаваш estira. Да може да е глупаво да си мил,нежен,разбран и добър, но аз се стремя към това. Винаги съм се стремяла да бъда по добър човек. Смятам че всеки греши включително и аз,приемам критики, но не и лични обиди. Може би и аз не се изразявам понякога ясно така че хората да ме разберът. Извинявам се за което- свикнала съм да боравя повече с формули и числа. И да контактуването с хора може да ми куца, но това не ме прави глупак.Благодаря на всички за мненията. Хубав ден! :flower:

Дефиниция на :
критика:https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0
обида: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B8%D0%B4%D0%B0
Аватар
drebosyk
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 64 пъти
Благодарено: 18 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 18 Декември 2016, 23:28:07

Не е точно така. Аз не ревнувам и никога не съм ревнувала.

Сума познати следваха принципа, че не трябвало да се ревнува. Повечето съжалиха, че не са си обръщали внимание на партньора и са го давали много ларж. Впоследствие, но твърде късно, за да променят нещо. Така че много не се оставяйте на толернатността, понякога човек има нужда да му се напомня верния път, иначе кривва.

Потребители благодарили на автора Mr.Bombastic за мнението:
Mony60
Рейтинг: 4%

Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 459 пъти
Благодарено: 303 пъти

Мнениеот Mony60 » 19 Декември 2016, 17:53:31

100% на твое мнение, шефе. :)
Не вярвам някой да ми разправя, че си стои в 22ч. спокойно пред телевизора и няма хабер къде е половинката му.
Вярно, че на днешно време с модерните форми на комуникация се пуска смс-че, но ако вече е имало тлъста лъжа, която както обикновено става е излязла наяве случайно или множество кокошкарлъци на дребно, то как да му/ѝ повярваш? :-k
С две думи няма ли доверие, няма и смисъл. :(
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот drebosyk » 19 Декември 2016, 20:37:00

Mony60 написа:Но в твоя случай, drebosyk това не е ревност, а опит да те обсеби, да си само негова. Ако се оставиш да не смееш да разговаряш с близките си пред него, ще се стигне до там, че ще те изолира от останалия свят. Може би това е и причината за носталгията, която те мъчи.
Най-добре седнете и си поговорете на спокойствие по този проблем, преди да се е разрастнал и станал неуправляем.

Точно това си е. Обаче ще изчакам подходящ момент, че сега е под голямо напражение. :( Гледам да не го натоварвам, че милия и без това се прибира с главоболие всеки ден от работа :(
Аватар
drebosyk
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 64 пъти
Благодарено: 18 пъти

Мнениеот contraintuitive » 19 Декември 2016, 21:52:49

estira написа:
drebosyk написа:
Пето: Колко дълго ще продължи една връзка, зависи единствено и само oт жената (с редки изключения). Ако искаш да го запазиш, работи над това.

Хахаха, позволям си това твърдение да го поставя под много остра критика. Разкарал съм една маса мърли от живота си. Много мъжемразко и егоцентрично твърдение. Не си на кеф нещо май...

Ревността е част от играта в една връзка и естествено е добре, че я има. По този начин разбирам, че на партньорката ми и пука, за мене и не ме разглежда като финансова къща. В случая така описан имам чувството, че мъжа не се чувства в средата си по принцип и е издигнал на пиедестал жена си. Така едностранно описано е по-скоро за рубриката лична драма.
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот estira » 20 Декември 2016, 00:13:48

contraintuitive написа:Хахаха, позволям си това твърдение да го поставя под много остра критика. Разкарал съм една маса мърли от живота си. Много мъжемразко и егоцентрично твърдение. Не си на кеф нещо май...

Е, точно това е :) Ако искаха да не бъдат разкарани, нямаше да се държат като мърли :)

Мъже… какво? Аз? :lol: :lol: :lol:
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот bknf » 20 Декември 2016, 08:40:54

contraintuitive написа: Разкарал съм една маса мърли от живота си. Много мъжемразко и егоцентрично твърдени

Бих добавил, че щом една жена се държи така, това означава, че вътрешно тя вече ти е дала Кündigung. Иначе е щяла да се държи по съвсем друг начин. Другия вариант е, това да са били винаги някакви "идиотчета"..-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот Mony60 » 20 Декември 2016, 11:47:03

contraintuitive написа:Разкарал съм една маса мърли от живота си.

Много грозно изказване от мъж с претенции!
Тази работа малко ми прилича на приказката:„Хвалете ме уста“. :mrgreen:
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот contraintuitive » 20 Декември 2016, 12:01:12

Mony60 написа:
contraintuitive написа:Разкарал съм една маса мърли от живота си.

Много грозно изказване от мъж с претенции!
Тази работа малко ми прилича на приказката:„Хвалете ме уста“. :mrgreen:

Ама извинявай Мони, но защо трябва да се спестява и неглижира мъжката гледна точка. Сред вас има прекрасни същества, но са доста кът и изискват време и усилия да се открият. Срещал съм до сега абсолютно манипулативни жени, които са егоцентрични като Естира и правят от мъжете средство за цели те си и използват ресурсите /материални, психически и емоционални/ на мъжа за своя лична изгода. А би трябвало да го съпортват. Една жена никога не и отива да е доминантна. Може да е контролираща и манипулативна голям пиииийпс, но никога една жена, нe e в баланс, когато е доминатна. Доминантността идва от сила, достойнство и визия. Манипулативността и тираничността на жената идва от слабост.

С прентенции съм защо всичко в живота си съм изградил със собствени усилия и затова ресурсите ми са ми ценни и не съм наивен да ги поставя в ръцете на някоя мърла с цели или просто мърла.
Последна промяна contraintuitive на 20 Декември 2016, 12:47:44, променена общо 2 пъти
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот contraintuitive » 20 Декември 2016, 12:02:32

estira написа:
contraintuitive написа:Хахаха, позволям си това твърдение да го поставя под много остра критика. Разкарал съм една маса мърли от живота си. Много мъжемразко и егоцентрично твърдение. Не си на кеф нещо май...

ахаааа значи все пак може и мъжете да решават, кога приключва една връзка!?
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот estira » 20 Декември 2016, 13:24:55

contraintuitive написа: Срещал съм до сега абсолютно манипулативни жени, които са егоцентрични като Естира и правят от мъжете средство за цели те си и използват ресурсите /материални, психически и емоционални/ на мъжа за своя лична изгода.

Браво, как добре си ме описал :) За по-голяма яснота и допълване на профила ми, формулирай, моля те, също какви са ми целите? Или личната изгода? Че нещо не мога да ти следвам мисълта. :lol:
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Мнениеот contraintuitive » 20 Декември 2016, 14:16:38

estira написа:
contraintuitive написа: Срещал съм до сега абсолютно манипулативни жени, които са егоцентрични като Естира и правят от мъжете средство за цели те си и използват ресурсите /материални, психически и емоционални/ на мъжа за своя лична изгода.

Браво, как добре си ме описал :) За по-голяма яснота и допълване на профила ми, формулирай, моля те, също какви са ми целите? Или личната изгода? Че нещо не мога да ти следвам мисълта. :lol:

изказах си мнението принципно,познавам те само от постовете ти, които сигурно към 80 процента не отговарят на моето виждане и настройки, но селави...в случай, че се чувстваш описана...би май гест. подушвам "гнили ябълки" в резултат на дългогодишен горчив опит с жени от мноооого далече.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот estira » 20 Декември 2016, 16:03:07

contraintuitive написа: подушвам "гнили ябълки" в резултат на дългогодишен горчив опит с жени от мноооого далече.

За някои "гнила", за други Златна превъзходна… И неревнива. :mrgreen: ;-)
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Мнениеот rikiking » 20 Декември 2016, 19:52:01

contraintuitive написа:подушвам "гнили ябълки" в резултат на дългогодишен горчив опит с жени от мноооого далече.

Сори че ти го казвам,но ако имаше някакъв усет да ги подушваш както казваш отдалече, нямаше да имаш чак такъв горчив опит :mrgreen:

Моят трениран нюх в тази насока ми подсказва,че estira e стабилна мадама,умна и разумна и понякога остава недоразбрана от някои членове на форума, тъй като просто не е за всяка уста лъжица.... :-k
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот contraintuitive » 20 Декември 2016, 22:21:52

rikiking написа:
contraintuitive написа:подушвам "гнили ябълки" в резултат на дългогодишен горчив опит с жени от мноооого далече.

Сори че ти го казвам,но ако имаше някакъв усет да ги подушваш както казваш отдалече, нямаше да имаш чак такъв горчив опит :mrgreen:

Моят трениран нюх в тази насока ми подсказва,че estira e стабиляга мадама,умна и разумна и понякога остава недоразбрана от някои членове на форума, тъй като просто не е за всяка уста лъжица.... :-k

риксън, нямах предвид нея, а принципно...тя не знайно защо ми реагира на писанията. а, горчив опит имам да и съм в обърнал стрелките съвсем на скоро. гледах тайфуни с нежни имена за втори път, тогава имам едно на ум към всичко външно дето блести. и, да имам адски лош опит с жени.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов