• Advertisement

на прощаване / с един PUA/

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: на прощаване / с един PUA/

Мнениеот itzo » 25 Януари 2019, 06:57:55

Момчета(и момиче), аз ще ви напускам темата. Хапане, анцайгета...надига се сянката на маркиз дьо Сад и ми идва възхард :mrgreen: Един последен акъл: ако ще търсиш такава, дето ще я биеш за да те обича дръж все пак мерника на бившия СССР, там го имат горното записано в генетичния код.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот zlateto » 25 Януари 2019, 07:29:36

itzo написа:Момчета(и момиче), аз ще ви напускам темата.

Няма, тука ще стоиш. ;-)

Добре, че съм в скоби. Ако беше бкнф директно в кавички да ме е турнал. :rr:

Акъли не трябват, темата е с развлекателно-увесeлителен характер. :toothy7:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот bknf » 25 Януари 2019, 09:08:26

itzo написа:Момчета(и момиче), аз ще ви напускам темата. Хапане, анцайгета...надига се сянката на маркиз дьо Сад и ми идва възхард. Един последен акъл: ако ще търсиш такава, дето ще я биеш за да те обича дръж все пак мерника на бившия СССР, там го имат горното записано в генетичния код

Е че то тва е живота)
То не е като да ходиш до Луната, но в Холивуд ;-)

На много жени и им харесва, между другото) И не само да ги бият, но и те да бият))
В зависимост от предпочитанията.

Че той си беше намерил отнякъде някаква узбечка, ама не знам те към бившия СССР ли са, или към Афганистан.
Където казват, че едно време живеели и българите.

А афганистанките, има различни. Случайно се бях заприказвал с една, собственичка на (не голям) хотел. В Германия, между другото..

И не, генетичния код е за всеки - поотделно.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот itzo » 25 Януари 2019, 09:58:01

schachmatter написа:абе аз не съм от биещата фракция, но пък като ми викат "bite me", аз какво да направя ся...добър човек съм :mrgreen:

Е за какво те е анцайгнала дважди, тогава?

bknf написа:...На много жени и им харесва, между другото) И не само да ги бият, но и те да бият))
В зависимост от предпочитанията...

Такива дет да харесват да ги бият не познавам. Ама щом казваш :mrgreen:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 25 Януари 2019, 10:03:43

itzo написа:Е за какво те е анцайгнала дважди, тогава?

Искала е и Schmerzensgeld да намаже :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 25 Януари 2019, 10:29:43

О, Майна Готт. Ей с тая мадама ще си паснете кат дупе и гащи, ако искаш да питам за телефона и? :cowboy:

Изображение
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 25 Януари 2019, 13:02:18

schachmatter написа:e това е сега сложно за обяснение...в кратко понеже хантирах с приятелките и /до всичките хубавички, русички и малоумнички рускинчета, дамата реши да ми показва къде виси чука и почна да прави глупости...

А любовта къде я забрави, контра ?-)
Тая същата сила, която ще ви движи и занапред.
Щото усещам някакво такова, странно отношение, към бъдещата любима.)

Дали ще е българка, немкиня, китайка, украiнка.. Aко това го няма, ще ти избяга - да знаеш.

Била е така спрямо тебе, щото е усетила "несериозно" отношение. Или и нещо друго. Вероятно.
Жените се ръководят от емоции, предимно. Но и усещат много повече, отколкото може да си представиш.)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот zlateto » 26 Януари 2019, 11:09:50

Ci, все още чакаме снимков маTриал. За да си в крак с модата може да направиш колаж 10 years challenge :mrgreen:

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 28 Януари 2019, 01:05:17

... може би, оти нищо леонско не сме видяли :mrgreen: най-малкото трябваше да размяташ грива от аватара ;-)
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 28 Януари 2019, 15:17:44

Ci, с тоз аватар Руфинка ще остане още дълго болна легнала ... :mrgreen: ;-)

... но пък Cordula Grün ist frei ... :-" https://www.youtube.com/watch?v=uSbxCX2LVps :-"
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот onufriy » 31 Януари 2019, 15:07:39

schachmatter написа:Мир на душата ти, амин :)

Руфинки могат да останат дълго време болни, аз искам да ме познаят по словата и заради това, зад което стоя, а не по аватарите.
Ти сигурно за първичен, норвежки блек метъл по твоите изконни географски ширини не си и чувала или ?

Добре де, младежо, то и на гаргите им стана ясно, че не си никакъв pick up artist. По-ското WA (сещай се сам за коя дейност стои "w"-то)...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот itzo » 31 Януари 2019, 18:55:33

onufriy написа:...Добре де, младежо, то и на гаргите им стана ясно, че не си никакъв pick up artist. По-ското WA (сещай се сам за коя дейност стои "w"-то)...

Да не е един глагол, свързан със специфично движение на горен крайник? :mrgreen:

П.С. Свалки и скандиметъл- наистина дървено желязо. Зависи и от обектната ориентация де :)
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Всичко е любов