• Advertisement

gay-ovete v DE?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот mambino » 28 Декември 2007, 21:21:44

Аз лично съм лесбийка и се чувствам в Германия като в свои води...всъщност това чувство далеч ми се губи на родна земя :santa: Честита Коледа!
mambino
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Bossy » 28 Декември 2007, 21:42:54

mambino написа:Аз лично съм лесбийка и се чувствам в Германия като в свои води...всъщност това чувство далеч ми се губи на родна земя :santa: Честита Коледа!

hah if u see me sweety you will be back on the straight way :wink: :lol:
Bossy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот elle » 29 Декември 2007, 00:52:19

Bossy написа:
mambino написа:Аз лично съм лесбийка и се чувствам в Германия като в свои води...всъщност това чувство далеч ми се губи на родна земя :santa: Честита Коледа!

hah if u see me sweety you will be back on the straight way :wink: :lol:

@шефче, ти си моят идол 8)
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот estira » 29 Декември 2007, 01:03:44

Да го пита човек защо се е наредил по всите dating-сайтове тогаваз?
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот elle » 29 Декември 2007, 01:05:34

estira написа:Да го пита човек защо се е наредил по всите dating-сайтове тогаваз?

'щото още не ме е срещнал 8) :D
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Bossy » 29 Декември 2007, 02:08:47

хехе в момента си имам най-прекрасната приятелка :) нека seth ви каже 8) а тва за сайтовете е защото съм гларусче :oops: 8)
Bossy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 2 пъти

Мнениеот elle » 29 Декември 2007, 02:11:56

Bossy написа:хехе в момента си имам най-прекрасната приятелка :) нека seth ви каже

:lol: :lol: :lol:

Ти ми взе деня и светлината,
ти ми взе нощта и тъмнината,
ти ми взе дъха и красотата,ти изтръгна ми душата!
Изгорях,изгорях,повярвай,изгорях!
Ти си грях,ти си грях,повярвай,моя грях!

Припев:
Моля те върви,моля те върви -
аз съм пепел вече остави ме,
моля те върви,моля те върви,
като куфар забрави ме!

Слънцето ми скри,
дори луната,ти донесе ад
и на земята,
ти излъга ме,че си дъгата,
ти погуби ми душата!
Изгорях,изгорях, повярвай,изгорях!
Ти си грях,ти си грях,повярвай,моя грях!
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот tonic » 29 Декември 2007, 12:05:44

Misti_girl написа:Здравейте!
Конкретно по темата за гейовете в Германия все още нищо не мога да кажа,по простата причина че съм съвсем отскоро тук.Но имам значителни наблюдения върху гейовете в БГ.Като цяло мисля,4е хората би трябвало да не осъждат не6то,което не разбират или с което не са запознати и да дават мнение по въпроса.Аз мога да говоря от личен опит,защото познавам и съм общувала с достатъчно подобни хора.Като цяло преди да придобия въпросния личен опит,бях толерантна и не можех да кажа нищо негативно. Вече след като ги опознах знам,че не искам да имам подобен род контакти!Както вече беше написано по-нагоре в едно др мнение,истина е че са интриганти,безкрупулни,нямат никакво чувство за срам и умишлено парадират със сексуалността си,което според мен адски много дразни хората.Всеки има право да избере какъв да бъде и ако ще да парадира с това,но що се отнася до нещо толкова интимно като сексуалността,смятам че е хубаво да си остане нещо лично,само за теб и за твоята половинка,няма значение дали си хетеро,хомо или би.
Гейовете постоянно се оплакват,че са дискриминирани,поради сексуалността си.А какво се случва в действителност!?-те дискриминират жените(няма значение дали хетеро жени или лесб).Това аз не намирам за нормално.Претендират,че искат да имат права,а те самите отнемат такива.

съжалявам, но няма да се съглася... хомосексуалните хора са около 10 % от всички... някой съзира някой агресивен и решава, че това е свързано с неговата сексуална ориентация...не...агресивни хора има и тук и там...просто те са видимата част от населението ...дори като се има предвид, че те мъжете хомосексуалисти са с по-изразени женски маниери и поведение, значи да заключим от горното, че жените са по-агресивни от мъжете...няма такова нещо, както е знайно...

проблемът с хомосексуалистите в България е, че те наистина са дискриминирани - не де юре а де факто - и всяка група, която се маргинализира в едно общество, независимо от сексуалната и принадлежност развива определен тип неадекватно поведение...тъй, че май проблемът е по-скоро у нас, хетеросексуалните, имам предвид по нашите географски ширини, от колкото у тях...а това с модата е част от същия проблем...

а що ли да не оставим хората да са такива, каквито най-добре се чувстват?
Аватар
tonic
Роден писач
Роден писач

Местоположение: nothing happens unless first a dream... yours truly: a nasty granny

Мнениеот gina » 29 Декември 2007, 22:56:31

Ако хората толерираха безрезервно факта, че има толкова много хомосексуални хора, нямаше да се стига до бракове, в които единият от партнöрите след много години се оuти и разбива семействата, много родители не биха толерирали хомосексуални деца, и затова децата не се оuтят и се лишават от толкова необходимата им морална подкрепа.
що се отнася ди хомосексуалността в Германия, мисля, че обществото е много по - толерантно, защото е по-добре запознато с това понятие и е наясно, че хомосексулността не е болест или прищявка, а божия даденост, която трябва да акцептираме. Тези хомосексуалисти, които се оплакват, че са дискриминирани, са по скоро изключения или такива, които искат да спечелят публичност. Повечето хомо- или бисексуалисти са най - обикновени хора от nebenan, които за съжаление не могат или не искат да се разкрият, страхувайки се от дискриминация, и ние, които се опитваме д гледаме през тях им причиняваме огромна несправедливост. :!:
"The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing."
Albert Einstein
]
Аватар
gina
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот mambino » 29 Декември 2007, 22:59:33

дискриминация...на каквото си постелеш,на такова ще легнеш,важи без изключение.Какъвто и да си,по дрехите посрещат,по ума изпращат.Най-съществено е да знаеш какво искаш от себе си,от света,какво не искаш да ти се случва и да не го причиняваш на другите. Аз съм хомо,както вече споделих по-горе.Въпреки това имам точно толкова горчив опит и уклончиво мнение за хомотечението,колкото и за хетеро ориентацията.Хората не се делят на ориентация,религия и пост в обществото. Материализъм, предрасъдъци,лакомия, бъркане в носа и незнание - ето това например неволно разделя човечеството. Не и с кого обичаме да си лягаме,как го правим. Единственото правило,което желязно и неразривно преследвам:Бъди достоен! Пази човека до себе си,дръж го в трезво знание! Не му причинявай грешките на собствения си живот!Противното е най-престъпно падение! А това дето обикаля , идвааа както се зове в една адска постановка от човек и отново за него...
mambino
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот gina » 30 Декември 2007, 00:41:36

mambino написа:дискриминация...на каквото си постелеш,на такова ще легнеш,важи без изключение.Какъвто и да си,по дрехите посрещат,по ума изпращат.Най-съществено е да знаеш какво искаш от себе си,от света,какво не искаш да ти се случва и да не го причиняваш на другите. Аз съм хомо,както вече споделих по-горе.Въпреки това имам точно толкова горчив опит и уклончиво мнение за хомотечението,колкото и за хетеро ориентацията.Хората не се делят на ориентация,религия и пост в обществото. Материализъм, предрасъдъци,лакомия, бъркане в носа и незнание - ето това например неволно разделя човечеството. Не и с кого обичаме да си лягаме,как го правим. Единственото правило,което желязно и неразривно преследвам:Бъди достоен! Пази човека до себе си,дръж го в трезво знание! Не му причинявай грешките на собствения си живот!Противното е най-престъпно падение! А това дето обикаля , идвааа както се зове в една адска постановка от човек и отново за него...

Напълно сам съгласна с теб. Аз лично ненавиждам хората с дребнаво мислене и ограничен светоглед, именно тези хора дискриминират. Имаш моето признание, че тук открито говориш за себе си. Права си, че в голям град хомосексуалистите биха се чувствали по-добре, просто защото вероятността да срещнат повече толерантност е по - голяма, а всеки е щастлив само там, където може да бъде напълно себе си. Ако успееш да се преместиш в Берлин а и generell ти желая много щастие...
:wink:
"The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing."
Albert Einstein
]
Аватар
gina
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот mambino » 30 Декември 2007, 11:33:16

Напълно сам съгласна с теб. Аз лично ненавиждам хората с дребнаво мислене и ограничен светоглед, именно тези хора дискриминират. Имаш моето признание, че тук открито говориш за себе си. Права си, че в голям град хомосексуалистите биха се чувствали по-добре, просто защото вероятността да срещнат повече толерантност е по - голяма, а всеки е щастлив само там, където може да бъде напълно себе си. Ако успееш да се преместиш в Берлин а и generell ти желая много щастие...
Wink
и аз ти благодаря, радва ме единомислието ни!Забележително за сънародник. Живееш навън(въпреки че и това невинаги е фактор;),а и виждам Франкфурт:)забележителен немски град,радвам се за теб:)
ех,Берлин!Натам дерзаем,лятото ще се реши всичко:)..толкова го бленувам тоя град,цялата мегаполисна субкултура под едно небе,берлинското :)велик град,решила съм да го изживея,дано стане от идната година!Здраве да е:)
Много здраве за теб и хората,които обичаш и всичко което осмисля живота ти!Другото ще си го купим и заслужим:))...
mambino
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот bknf » 4 Януари 2008, 23:41:33

хубаво бе хора, ама ако всички почнем да си падаме по ... откъде тогава ще идват децата :lol:
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот isisito » 5 Януари 2008, 00:15:34

Инвитро :D :D
ама не ми се вярва всички да обърнат резбата..... :lol:
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Мнениеот velingrad » 5 Януари 2008, 03:54:14

Понеже сте мнного "отворени":
gaystation
страшна сбирка....кой от тях е за "Инвитро"?
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Предишна

Назад към Всичко е любов