• Advertisement

gay-ovete v DE?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

hamburg

Мнениеот bknf » 2 Март 2005, 22:17:19

daa, tuka ima mnogo mnogo takiva ... mene dosega dwa pyti same zaprikazvali takiva ;-) sys predlojenija da sme bili vielleicht otishli da piem po edno kafe ;-))

ima i syotvetnite mu tam klubove i t.n. pyk v internet kwo li stava... ne mi se misli.

na ja, jedem das seine ;-)

sluchajno se zaprikazvah edin pyt s 1 plovdivchanin, besche se hvanal
s edin dyrtak - da ne bi tova da e ojenenija ? toj mislesche da pravi svatbeno pyteschestvie do venezija ;-)

BK
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот bknf » 22 Май 2005, 13:19:36

ne znam az, ama gejovete sa si gotini, kato hora.
povecheto, ne che i az mnogo poznavam - ama tija malkoto, deto sym gi sreschtal. e, onja drugija vypros, mi e malko nejasen, ama ima i toolkova jeni, deto ne "puskat". taka che, obshto vzeto, neshtata sa uravnopostaveni ;-))
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот Venera » 17 Ноември 2006, 04:42:06

кукла написа:Може ли и аз да се изкажа...Смятам, че има обаче една категория мъже, дето са педали по душа. Е, тия са ми направо отврат, колкото и жени да са ощастливили през живота си. Пазете се от тях.

Може. :P А може ли сега и да обясниш какви са точно тия педали по душа, и как да ги разпозаеме?? Явно за същински гайове не става дума, след като си имат вземане-даване с жени..Много ми е интересно!

И един въпрос към детко- колко си годишен we, детко? Че нещо тоя nick ме смущава...

Венера

превел: vel
Аватар
Venera
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Мнениеот detko » 17 Ноември 2006, 06:48:15

Venera написа:
I edin vupros kum detko- kolko si godishen ve, detko? Che neshto toq nick me smushtava...

Venera

На 25 години съм Venera. Какво те смущава в моя ник?
detko
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот stereo_girl » 17 Ноември 2006, 11:36:37

Смятам, че всеки има право да се определя такъв какъвто се чувства и освен това гейове са много готини хора. В крайна сметка, човек ни избира какъв да е- той просто си се ражда такъв. Както се казва- Tous différents - tous égaux!
Аватар
stereo_girl
Роден писач
Роден писач

Мнениеот estira » 18 Ноември 2006, 01:22:47

Здравей, detko,
Моето мнение по въпроса го знаеш. Ти си готин, мил, имаш нещо в главата си и си един от най-добрите ми приятели! И мисля, че не трябва много да ти пука от това, какво мислят хората в Bg или De. Einfach Augen zu und durch! И както казва моят приятел Паулу Куелю в Петата планина - Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. :wink:

P.S. Кога ще пием Desperados и ще играем табла по цели нощи?
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот dess » 18 Ноември 2006, 02:51:47

Ми толерантни са хората в германия, навсякаде можеш да видиш мьже хванати за рьце и така да не се притесняват от това и да си ходят сьвсем свободно....
Аватар
dess
Тукашен
Тукашен

Мнениеот mammamia » 18 Ноември 2006, 16:19:04

Радвам се,4е juramann,Tally засегнаха и правната,административната страна на една такава връзка(др. бяха широко коментирани в тази и една подобна тема). На времето като студентка имах един колега лудо влубен в един бразилианец и не можа да намери на4ин да му осигури виза.Намирам добре,4е пове4ето проблеми са решение сега 4рез брак,или както се нари4а в Швейцария PAX (има го само в 3 кантона),но оставам твърдо нетолерантна по въпроса за осиновяване на дете,и то спец. при гейовете.При4ините са следните:ако една мъжка двойка осинови едно моми4енце то няма да се развие пълноценно,особено в пубертета ще има нужда от доверена жена,4ети майка.Ако осиновят мом4е рисковете за злоупотреба са доста високи,няма какво да си кривим душите-вси4ки 4етем вестници.При лесбийките нямам резерви,но там и въпроса не се поставя,има изкуствено осеменяване.
Аватар
mammamia
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Venera » 24 Ноември 2006, 14:46:28

detko написа:
Venera написа:
I edin vupros kum detko- kolko si godishen ve, detko? Che neshto toq nick me smushtava...

Venera

На 25 години съм Venera. Какво те смущава в моя ник?

А, вече нищо. Помислих,че си някакъв 14-годишен..примерно. :)

Поздрави ;) Венера
Аватар
Venera
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот kukla » 7 Декември 2006, 16:32:55

Венера ме пита
А може ли сега и да обясниш какви са точно тия ******и по душа, и как да ги разпозаеме??

Чудя се, това със звездичките аз ли съм
го писала или не съм. Щото обикновено
назовавам нещата с истинските им имена.
Та, ставаше дума за педалите по душа.
Думата е педали. И на френски е така.
И май трябва да е обидна.
Иначе, както казах, имам доста контакти
с мъжелюбещи мъже и женоближещи жени,
в професионален план са страхотни, иначе
не ги знам, как са като любовници, примерно.
Самите те употребяват думи като швухтел,
тунте и подобни и се заливат от смях при това.
Но виж, ако някой хетеро ги нарече така,
пламват. Както и черните, ако ги наречеш негър.
Или свекървите - крокодил. Или мене - Барби.
Аватар
kukla
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот kukla » 7 Декември 2006, 16:36:19

Не знам, ама автоматично ми
се появяват звездички, когато
пиша п е д а л и. Сори, явно
модератори, администратори
и други големи братя не спят.
Ако пак се появят звездички,
разбирай амбриаж. Знам ли и аз.
Аватар
kukla
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот kiriltscho_83 » 12 Март 2007, 12:29:01

аз друго не мога да разбера като цяло, че какво им е на жените, та мъжета харесват мъже???
аз като видя една хубава жена и ми става драго на сърцето, а и като се замисли човек, с жена е много по- приятно отколкото с мъж(не че второто съм го пробвали и искам да го пробвам), но като знам какво може да даде една жена, е извинявайте:)))

превел:vel...
Аватар
kiriltscho_83
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот AdioRio » 14 Март 2007, 20:43:59

Аз лично харесвам гайовете, защото душата им е цветна и сам на мнение,че е глупаво да вървиш срещу природата si.

Това ,което не харесвам е манията,която почна от " Спартакус" в БГ, защото всичко се изроди в мода и поза.

винаги, oba4e сам се питала, как оцеляват те в БГ, защото колкото и да харесвам мъжкарското в българина, то често е на границата на примитивността и нетолерантността, заложена в балканския манталитет. Viziram tazi tema i ne vsi4ki balgari estestveno.

Иначе си спомням как преди години се кефех в Берлин на 2ма типа, които си се държаха за рака...

A ina4e vav vsi4ki po- golemi gradove horata, njamat tolkova mnogo vreme za tova kakvo pravjat sasedite im...
Аватар
AdioRio
Тукашен
Тукашен

Мнениеот kiriltscho_83 » 15 Март 2007, 13:40:22

кво мъжкарство бе, тва гейовете са зараза за обществото, нахални, интриганти, клюкари, превзети, няма смисъл да изброявам, а какво правят като са насаме чак ме е гнус да си помисля, и не ми казвайте че било нормално
Аватар
kiriltscho_83
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Misti_girl » 15 Март 2007, 14:53:36

Здравейте!
Конкретно по темата за гейовете в Германия все още нищо не мога да кажа,по простата причина че съм съвсем отскоро тук.Но имам значителни наблюдения върху гейовете в БГ.Като цяло мисля,4е хората би трябвало да не осъждат не6то,което не разбират или с което не са запознати и да дават мнение по въпроса.Аз мога да говоря от личен опит,защото познавам и съм общувала с достатъчно подобни хора.Като цяло преди да придобия въпросния личен опит,бях толерантна и не можех да кажа нищо негативно. Вече след като ги опознах знам,че не искам да имам подобен род контакти!Както вече беше написано по-нагоре в едно др мнение,истина е че са интриганти,безкрупулни,нямат никакво чувство за срам и умишлено парадират със сексуалността си,което според мен адски много дразни хората.Всеки има право да избере какъв да бъде и ако ще да парадира с това,но що се отнася до нещо толкова интимно като сексуалността,смятам че е хубаво да си остане нещо лично,само за теб и за твоята половинка,няма значение дали си хетеро,хомо или би.
Гейовете постоянно се оплакват,че са дискриминирани,поради сексуалността си.А какво се случва в действителност!?-те дискриминират жените(няма значение дали хетеро жени или лесб).Това аз не намирам за нормално.Претендират,че искат да имат права,а те самите отнемат такива.
Аватар
Misti_girl
Нов потребител
Нов потребител

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов