• Advertisement

Кавалери ли са българите

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: Кавалери ли са българите

Мнениеот max » 9 Март 2014, 19:33:38

Българите и кавалери?! :-&
Когато са женкари и свалячи да, само заради егоистичния си сексуален интерес. Иначе са груби, недодялани мачовци. Гермаците са къде къде по-изискани. Начетох се тук на странни неща /били егоисти, а българинът видите ли не е/...
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот contraintuitive » 9 Март 2014, 20:27:44

max написа:Българите и кавалери?! :-&
Когато са женкари и свалячи да, само заради егоистичния си сексуален интерес. Иначе са груби, недодялани мачовци.

Мах, нищо лично спрямо тебе, но как се държиш с жените е директна препратка затова ти какъв мъж си, имаш ли характер, принципи, за какво живееш, живееш ли изобщо.
Да ти харесват жените и да имаш специално отношение, разбирай да си галантен, внимателен, открит, сърдечен към тях не е женкарство и свалячество по дефиниция, може би да е част от това цяло, да си мъж, но не е само това.
И да, ако криеш сексуалния си интерес спрямо жени, значи да плюеш на това, че си мъж и имаш сексуален нагон, че имаш едни работи между краката.
В същност всяка инстинска жена би те презряла ако не реагираш на женствеността и въпреки, че не искат да го признаят понякога или ги е страх от нея или са феминацита, или мислят, че имат сексуални блокади.
Жените са и винаги ще бъдат изключително сексуални същества, независимо от това дали ще си го признаят на себе си, околните и независимо от ситуацията им, от социални и политически коректни догми и други глупости.
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот max » 9 Март 2014, 21:30:20

Изказа се наизуст. Аз съм гей и ето защо мога чудесно да наблюдавам как реагират хетеро мъжете спрямо жените без сам да съм засегнат от техния нагон или подбуди :mrgreen:
Дори съм получавал присламчващи се съобщения на лични от жени, много добре знам с каква цел, преди да знаеха че не съм хетеро. Беше забавно да наблюдавам и тяхното поведение. O:)
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Esme » 9 Март 2014, 23:22:25

Ако ще обобщаваме... да, българите са кавалери. Както и германците, французите и ирландците.
Но аз не обичам да обобщавам. Все си мисля, че зависи от това дали насреща ти седи дама...
max написа:Аз съм гей и ето защо мога чудесно да наблюдавам как реагират хетеро мъжете спрямо жените без сам да съм засегнат от техния нагон или подбуди :mrgreen:

@max: каза ли нещо (по темата)?

Потребители благодарили на автора Esme за мнението:
olga
Рейтинг: 4%

Esme
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 73 пъти

Мнениеот ysmivka » 9 Март 2014, 23:43:37

Orel_S_Oriz написа:Ще ме извиниш, но не ми е приятно мнението ми да бъде цитирано с коментари съвсем извън контекста.

Уау, стресна ме бе човек, мога да ти предложа десетина различни трактовки да си избереш коя ти харесва.
И на мен много неща не ми харесват, никой не ме пита обаче :) .
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Re: Каваhttp://zaedno.de/forums/viewforum.php?f=85лери ли са българите

Мнениеот contraintuitive » 9 Март 2014, 23:48:09

max написа:Изказа се наизуст.)

Окей, мислиш, че се изказвам наизуст, значи имаш нещо ново да ми кажеш? Аргументирай се де!
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот max » 10 Март 2014, 00:03:52

По-горе казах нещо по ТЕМАТА, а в последното си мнение отговорих на човека, който се изказа наизуст. Ето защо Олга да не харесва мненията на другите прибързано. ;-)
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот olga » 10 Март 2014, 00:09:01

Esme, Heidelberg е много красив град ! И за дамите също си права. И за обобщенията също.

Потребители благодарили на автора olga за мнението:
Esme

Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот contraintuitive » 10 Март 2014, 00:15:11

Не се засягай, но това е твоето мнение по тази тема и то е меко казано наизуст.

max написа:Българите и кавалери?! :-&
Когато са женкари и свалячи да, само заради егоистичния си сексуален интерес. Иначе са груби, недодялани мачовци. Гермаците са къде къде по-изискани. Начетох се тук на странни неща /били егоисти, а българинът видите ли не е/...

Несериозно е да се генерализира по такъв начин, така че и не се очудвам защо не можеш да изкараш и един аргумен затова, защо според тебе се изказвам наизуст. Жалко...
Несериозно е да се национализира кавалерството също така.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот iniuta » 10 Март 2014, 00:27:58

Абсолютно всичките ми български приятели мъже са кавалери. Без да имат задни мисли, просто са много добре възпитани.

Та max, за пореден път - впечатленията се оформят от средата, която пък зависи от теб самия, и всякакви обобщения на национален или какъвто и да е друг принцип будят .... усмивка :).

Потребители благодарили на автора iniuta за мнението:
daisymm

Аватар
iniuta
Златен писач
Златен писач

Снимки: 256
Благодарил: 173 пъти
Благодарено: 202 пъти

Мнениеот daisy » 10 Март 2014, 01:37:14

Зависи от човека, но във всеки случай повече отколкото германците, които се правят на разсеяни в метрото, трамвая или пощата, когато видят бременна жена или майка/баща с малко (ревящо) дете. :(
Истинско е онова приятелство, където дори да мълчите ви е приятно.

Потребители благодарили на автора daisy за мнението:
Orel_S_Oriz

Аватар
daisy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 45 пъти
Благодарено: 108 пъти

Мнениеот ysmivka » 10 Март 2014, 10:55:41

max написа: Аз съм гей и ето защо мога чудесно да наблюдавам как реагират хетеро мъжете спрямо жените

Мах, не ме разбирай криво, наобратно, започвам обаче да разбирам как се чувстваш, напоследък се улавям да се заглеждам по жени, ако някоя ми реагира неадекватно, ще отворя тема да си се оплакваме от лошите хора ;-) .
А иначе знаеш, че нямам проблем с половата ориентация на хората.
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот max » 10 Март 2014, 15:04:57

Ами аз не мога да се оплача от липса на внимание от страна на немските мъже, а българите не са мой тип поначало, груби мачовци с повишено самочувствие без покритие и без чувствителност не могат да бъдат кавалери.
Моята гледна точка е напълно в полза на немеца като кавалер, пък вие си имайте друга гледна точка. Ако Бойко Борисов е образец за харесван от българските жени мачо то аз се отричам от българския си род. :-#
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот velingrad » 10 Март 2014, 23:30:41

Де да знам, какво точно търсите, та на какво отговор #-o
Българите са точно толкова кавалери, колкото и всички други- особенно китайците. Щото няма как да няма поне толкова кавалери измежду китайците, колкото са и българите "такова".
Определението "кавалер", поне за мен-си е еквивалент на любещ мъж, а такъв мъж нямам как да не е и кавалер ;-)

@max,
преекспонираш твоята собственна гледна точко (или желание) в обобщение, което няма основа (база).
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!

Потребители благодарили на автора velingrad за мнението:
boyko123

Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот max » 11 Март 2014, 16:11:33

Защо тогава много по-голям процент германци по улиците се държат за ръка с жените си, докато в България това явление се вижда доста рядко, обикновено вървят отчуждени, дръпнати и особняци българските двойки, като изключим младите свежо влюбени? :-k
max
Златен писач
Златен писач

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов