• Advertisement

изневярята

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот jiji » 21 Декември 2006, 16:13:32

няма такъв директен отговор какво би направил човек, аз или той или които и да било.

не може да мислите за този факт ей така изолиран.

всичко е навързано, постъпки, поведение, ценности, начин на мислене, зрялост и т.н.

абе какъв е този въпрос изобщо?
"научавате след 3 години, имате деца, било е "само" един път - тогава какво ще направите?"

най много в дискусията да се изпокарате- няма смисъл в навечерието на уютните новогодишни празници
ама ако ви прави Spass тогава Viel spassssss :P
Аватар
jiji
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот pi4 » 21 Декември 2006, 21:58:34

Спокойно, никой с никого няма да се кара...а и за какво, за нероден Петко?! Вьпросьт беше хипотетичен и целеше да видя как разсьждава младежта сега. Понеже зрелите мьже от соц. времената на комунисти4еска БГ навремето много попьтувахме, та като се вьрне 4овек все се намира някой "Приятел", който да подшушне нещо,я за жената ,я за дьщерята... ако го попиташ какво е видял, ще каже ами нищо,но имам сьмнения...Много сем -ва с по 2 деца се развалиха заради тези приказки на чашка.Вие сте доста млади, без деца и с други виждания...режете и не цепите басма на никого,но дали това е правилното. Ако се обьрнем кьм религията-ами не,но ние не сме религиозни, ами тогава кой както сам си реши, това все пак е само нашия живот и ние си го живеем както на нас ни се иска.
Някьде бях 4ел за тези книги-игри...каква е тази фантасмагория?
Аватар
pi4
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот azbuk » 21 Декември 2006, 22:06:35

ц.ц.ц. баща ми се скъсал да пътува по онова време, как не се намери кой да подшушне?
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот elle » 21 Декември 2006, 22:15:09

Баща ми пътува много сега...добре че времената са други :lol:
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот Schnuffelchen » 21 Декември 2006, 22:48:52

режете и не цепите басма на никого,но дали това е правилното.

да... за мен е правилното - ако съм сигурна!!! че е изневерил, тогава както казваш - режа и не цепя басма на никого. Да е мислил преди това и да си е направил сметката за последствията! Дори и след 2-3 години да разбера, пак така бих постъпила! Няма да му имам доверие и ще ме човърка отвътре... Така че по-добре да се разделим.
Времената сега са още по-зле що се отнася до пътуването. В днешно време човек е принуден да е flexibel и това се отнася както за жените така и за мъжете. А хора които да се намират само на приказка измислят истории само и само да разделят семества или да създадават интриги, такива навсякъде ги има - за кои се говори повече, за кои по-малко .... Важното е в едно семейство доверието, а не кои какво казал. А при изневярата - тогава доверието рухва, така че няма смисъл и от семейство (или връзка).
Аватар
Schnuffelchen
Тукашен
Тукашен

Мнениеот stereo_girl » 22 Декември 2006, 14:26:06

Това би ме наранило ужасно много...може би толквоа много, че не бих простила.... Но човек никога не може да каже със сигурност докато не му се случи.
Аватар
stereo_girl
Роден писач
Роден писач

Мнениеот estira » 23 Декември 2006, 00:54:46

В една приятна вечер,
докато гледах сериал,
незнайно как се сетих
за този пасторал.
В едни далечно село,
с олющени мазилки,
жена живеела с Отело
и гледала мисирки.
Човекът бил набожен,
дори и прекалено,
а тя въртяла хурка
и счупено вретено.
Отело се ядосвал,
че бизнесът замира,
тя селската - мадона
че рядко има бира –
в хладилника износен
и втора употреба,
а лято все пак било,
и пивото – потреба.
В средата май на юли,
Отело бил с дървари,
женицата прилежна
забегнала с билкари.
И не е много ясно, но
туй ще е финалът,
по всяка вероятност
на Дездемона – фалът.
Обаче пак е жега
и времето горещо,
я, дай по бира, друже,
пък ще говорим нещо.
Последна промяна estira на 31 Май 2007, 20:41:47, променена общо 1 път
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот estira » 23 Декември 2006, 01:05:16

Сега да си кажа и мнението. Не бих се хванала на бас, че никога няма да изневеря. Любовта е лудост и в живота понякога се случва точно това, което си сигурен, че никога, ама абсолютно никога няма да направиш. Да изневеря? Кой? Аз? Нееее? Но историята познава и такива случаи. Да му простя? Че да не е последният мъж? Но тайничко прощавам. А и не винаги узнаването за една изневяра може да доведе до раздяла, но това винаги води до размислите, че нещо във връзката липсва. Бях чела, че според статистиката около 70% от мъжете смятат, че изневярата започва от момента на целувката. Аз мисля, че тя започва в мисълта. Събуди ли се желанието за нея всичко вече е само въпрос на време...
Съдбата e магьосница, от всеки ръкав може да извади нещо, даже и немислимо. Каквото е писано да стане - ще стане, каквото не - няма да се получи, пък дори и да умираме от желание.
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот dess » 23 Декември 2006, 21:57:32

Дали бих простила изневярата?....незнам! Зависи от човека с когото сам и в какви отношения сме, и по какъв начин сам разбрала за тази изневяра Вионаги трябва да се дава втори шанс...по този въпрос може много да се говори...По принцип ако някой го направи един пат 6те го направи и два и три и....и о6те мн пъти, но има и хора примерно които като изневерят си дават сметка колко им е скъп човека до тях и чак тогава започват да го ценят...Така че това е пак относително...
Аватар
dess
Тукашен
Тукашен

Мнениеот Zuniga » 23 Декември 2006, 22:20:04

dess написа: но има и хора примерно които като изневерят си дават сметка колко им е скъп човека до тях и чак тогава започват да го ценят..

Това за6то ли до сега не съм го видяла(освен по филмите), но пък аз съм млада и зелена - кой знае какво о6те 6те видя...

Ба6та ми(той е от ве4но пътува6тите) като е изневерил на майка ми, тя взела, 4е му простила пък той след което продължил с изневерите - както май е и в пове4ето слу4аи .. Та сигурно за това се съмнявам, 4е аз 6те съумея да простя. Или, 4е 6те изневеря.... - предразсъдък, признавам..но изневярата, като 4е ли 6те ми при4ини по-голяма болка, страх и съмнения от колкото раздялата.
"Nowadays, I do not make bread
Neither does he make wine
A desolate vineyard now wept
Forgotten on a lonely incline."
Аватар
Zuniga
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 15 пъти
Благодарено: 10 пъти

Мнениеот azbuk » 23 Декември 2006, 23:21:40

бе и аз не се виждам след изневярата как ще искам още да съм с човека. то доверието е съсипано, на какво да се гради тази връзка отсега нататък?
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Мнениеот nona » 23 Декември 2006, 23:52:00

azbuki написа: ц.ц.ц. баща ми се скъсал да пътува по онова време, как не се намери кой да подшушне...
азбуки, няма такова нещо, винаги се намира някой, кажи си координатите и ще открием леля Пена...сьседката,която сега така се е наточила ,4е си в ДЕ , 4е даже и "света Дева" да е била маминка по онова време, все нещо ще изплюят. И занеш ли защо, защото ПЛЮЕНЕТО в 4уждия двор е национална 4ерта...ха, ха така се кефя, 4е не живея ве4е с тия дивотии...а 4есането на езици може да подьлжи 100г.,но нека 1 во си отговорим на един вьпрос: Колко години сме живели с любимия човек и колко перипетии сме преминали заедно?
Мога да ви уверя, 4е живота тук в ДЕ / там ,кьдето има все по-малко бьлгари/ е много по- лесен и вероятността да изневериш е правопропорционална на БГ населението в твоето ДЕ населено място, т.е. ако си в Мюнхен, Берлин ...ами то на всяка крачка БГ реч...
Аз не сьм за изневярата,понеже тук HIV позитивните са на всеки сантиметьр,но и какво ще ми донесе това, какво си нямам...оооооооо само главоболия,не мерси, то май е вьпрос и на години, е вие му мислете и умната!
Аватар
nona
Роден писач
Роден писач

Мнениеот mart » 29 Април 2007, 01:58:09

Е да де,про6тава6 ,ведъж втори.Ама мене ,ме удари вав гърба наи добрата ми приятелка,4е и 4ак дете си направиха, това как да го простя.Макар 4е след като се разделихме,за да има неиното дете ба6та,а моито да остане без таъв,запо4на да ми пла4е вав краката.ама болката кояато преживях неможех да простя ,дори и заради детето ми.Мисля ,4е дори и да се прости все остава едно на ум,и винаги 6те има съмнениа.
Аватар
mart
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот lili_vlaeva » 29 Април 2007, 12:05:11

Когато е намесено дете, а камоли и 2, нещата стават мнооооого сложни и с доста по-различен отенък.

Иначе в друга ситуация, ами не знам. На мен ми се е случвало да ми изневерят и аз разбрах за това 1 година, след като е станало, и много ми се искаше въобще да не съм научавала. Но простих.Не знам защо но простих.Може би, защото твърде много обичах този и човек и не исках да го загубя. Не знам дали сам била права, не знам дали пак се е случило и честно казано не искам да знам. Някои ще каже,че да бягаш е по-лесно, но понякога предпочитам да избягам,от колкото да се срещна лице в лице с болката.

След тази случка обаче аз много се промених,станах доста по-мнителна и дори параноi4ка в това отношение.
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Venera » 31 Май 2007, 02:34:07

stereo_girl написа:Това би ме наранило ужасно много...може би толквоа много, че не бих простила.... Но човек никога не може да каже със сигурност докато не му се случи.

съгласна съм, че човек никога не знае..По-рано бях категорична, че такова нещо не прощавам. Тоест, може и да простя един ден, но няма да остана в тая връзка.
Сега..не знам. :) На мъжа с когото съм, имам чувството че всичко бих простила- дори и това. Разбира се, само ако става дума за един-два пъти в незапомнено пиянство..

:)
Аватар
Venera
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов