• Advertisement

изневярята

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: изневярята

Мнениеот seli » 17 Април 2012, 20:16:05

Аз като знам какво ме очаква след 40-50 години максимум...все повече се убеждавам, че човек трябва максималмо да изцеди от даденият му живот...
На вас оставям да помислите, дали съм куче, което само лае, но не не хапе. :)
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот ysmivka » 19 Април 2012, 13:20:59

seli написа:На вас оставям да помислите, дали съм куче, което само лае, но не не хапе.

Я по–добре вземи ни разкажи, жена ти явно не го чете този форум :)
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот seli » 19 Април 2012, 15:06:46

ysmivka написа:
seli написа:На вас оставям да помислите, дали съм куче, което само лае, но не не хапе.

Я по–добре вземи ни разкажи, жена ти явно не го чете този форум :)

http://m.youtube.com/watch?p=B2451129E7 ... RzAlzoJNkc
Животът е "по-земен" отколкото искаме да признаеме. :)
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот contraintuitive » 8 Октомври 2012, 22:23:46

Темата малко е по-забравена...защо ли така... :mrgreen:

Мисля, че всеки мъж, който не си е "начесъл здраво крастата" e склонен да изневери на дамата до него,
с цялото уважение и любов към нея.
Дори с малко тренинг това може да става често, дискретно, разбира се с респект към постояното присъствие и
секс обекта привлякъл вниманието му.
Тръпката от самия флирт, сближаването, целувките и секс-а с непозната жена и възможността да бъдете "хванати в крачка" Жените сте са в крайна сметка най-прекрасните творения на този свят и всеки здрав и самоуверен мъж би се стремил да има повече от вас.
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот boyko123 » 8 Октомври 2012, 23:05:44

Не съм съгласен с глагола "има" в последното изречение, contraintuitive [-( . А на него май се крепи логиката на целия пост...
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот vessy72 » 8 Октомври 2012, 23:06:09

@contraintuitive А какво ако си постоянният партньор на някоя от тези непознати жени? Т.е. как би приел ако приятелката/ съпругата бъде хваната в крачка? Не изказвам мнение, нито хвърлям обвинение, просто ми е любопитно как се възприема ситуацията от другата страна.
• “On ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible pour les yeux.” Antoine de Saint-Exupéry
Не хранете форумните тролове
Истината за Антималигноцит
Аватар
vessy72
Роден писач
Роден писач

Снимки: 61
Статии: 2
Благодарил: 467 пъти
Благодарено: 329 пъти

Мнениеот contraintuitive » 8 Октомври 2012, 23:58:55

@vessy72
Ако имаш в предвид как бих реагирал ако Тя ми изневери? Ами да ще ме заболи или по-скоро ще нарани егото ми на мъж,
но в моя случай ще бъда склонен да и простя...все пак сме хора, грешим, никой не е застрахован.
А нагона според някои теории си остава основния двигател на човешката психика.

Нещо повече. Инстинкта за продължение на рода е естествен за мъжкия пол, като визирам не само хората, но и животните. Наблюдавала ли си глудница лъвове или стадо коне? Борбата между мъжките представители за женските е борба и за социален статус :). Инстиктът за продължение на самия себе си е дълбоко закодиран в някой пра-стар регион на мъжкия мозък, който има огромна сила. Мъжката част тук би трябвало да ме разбере много добре :) Окей, до тук с бихейвиористичните теории.

Един мъж може да създаде многобройно поколение с несравнимо по-малко усилие и жертва в сравнение с жената, поради обясними физиологични причини.Освен това мъжете се привличат от визулни картини, това може да бъде външния вид на една страхотна жена, с която още на 1вата минута искаш да спиш.

Жените се интересувате от своя страна на първо място от личността на мъжа и способността му да генерира положителни емоции у вас. Поради това, че природата е решила, че за цели 9 месеца може да имате в нормалния случай само едно дете, сте в сравнение с мъжете много по-внимателни в избора на сексуален партньор. Затова и съдите изневярата на мъжете понякога прекалено строго.

Лека вечер
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ysmivka » 9 Октомври 2012, 16:32:13

contraintuitive написа:Един мъж може да създаде многобройно поколение с несравнимо по-малко усилие и жертва в сравнение с жената, поради обясними физиологични причини.

O:) Aз пък досега да живея със заблудата, че тези които изневеряват внимават да не оставят поколение.
Изображение

Потребители благодарили на автора ysmivka за мнението:
bromma
Рейтинг: 4%

Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот estira » 9 Октомври 2012, 19:19:32

contraintuitive написа:... Нещо повече. Инстинкта за продължение на рода е естествен за мъжкия пол, като визирам не само хората, но и животните. Наблюдавала ли си глудница лъвове или стадо коне?

Мен повече ми се струва, че не си попаднал на лъвица, дето да те дресира малко.
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот contraintuitive » 9 Октомври 2012, 23:54:59

estira написа:
contraintuitive написа:... Нещо повече. Инстинкта за продължение на рода е естествен за мъжкия пол, като визирам не само хората, но и животните. Наблюдавала ли си глудница лъвове или стадо коне?

Мен повече ми се струва, че не си попаднал на лъвица, дето да те дресира малко.

Ууу това звучи доста заплашително :-) Жени дресьори не са ми интересни и не ме привличат сексуално и емоционално. Не ми харесват сделки, в които единния от двамата трябва да е губещ. А това което вметваш ти си е чиста проба win-lose ситуация. Единният натрапва на другия слабостите си и ги превръща в негов проблем. Една жена, която се стреми да се отнася майчински с приятеля или мъжа си има сериозни проблеми за решаване.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bromma » 23 Ноември 2012, 19:04:17

Ми то има и мъже, които са си избрали жена, която именно да замести майка им, дето на такива им викат "мамбо".
Аватар
bromma
Златен писач
Златен писач

Снимки: 270
Благодарил: 149 пъти
Благодарено: 252 пъти

Предишна

Назад към Всичко е любов