• Advertisement

Да се влюбиш в "неподходящ" човек

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот liverbird » 14 Февруари 2007, 15:10:58

vwpolo написа:а защо задаваш толкова въпроси? да не си журналист? или полицай под прикритие? щото както казах съм извън закона хахахаха :D

готвя се да ставам журналист :!: ти откъде разбра :D
(и м/удругото имам засилен интерес към лоши момчета, затова така разпитвам :oops: :lol: )
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот vwpolo » 14 Февруари 2007, 15:18:47

Защо жените се влюбват именно в лошите момчета? Мечтаят за добрите, а се влюбват в лошите. Каква е причината? Като се замислим нещата не са толкова сложни.

Доброто момче обича да се облича добре, да изглежда като спретнат джентълмен. Но като че ли зад тази фасада, то се опитва да скрие нещо. На него му липсва увереност и то я компенсира с изряден външен вид. Уверените в себе си мъже се чувстват добре във всякакъв вид облекло - спортно, в костюм, с джинси. Те изглеждат привлекателно във всякакъв вид дреха. И на тях не им трябва да доказват на другите каквото и да било. Те вече са доказали всичко на себе си.

Добрите момчета се страхуват да взимат решения. Те очакват ти да решиш къде да отидете на вечеря. И то не защото ценят мнението ти, а просто се опитват да ти прехвърлят всякаква отговорност. Лошите момчета може и да сбъркат, да те обидят, но знаят какво искат и не биха се скрили зад твоето решение, прехвърляйки ти евентуална вина или отговорност.

Има още нещо, което трябва да се спомене. Добрите момчета искат да са с теб, когато си в добро настроение. Те притежават свойството да се абстрахират, когато възникнат някакви неприятности и скачат в друга тема или си измислят причина да си тръгнат без дори да си предложат помощта. Какво е това? Просто добрите момчета не се натоварват с чуждите проблеми. Няма никаква гаранция, че лошото момче ще ти помогне. Но вероятността е голяма, защото той обича да се чувства като герой.

Друга причина, поставяща "в немилост" добрите е факта, че те попадат много лесно под чуждо влияние - на мама, на баба, на татко... И дори да те харесва достатъчно, ти никога не можеш да бъдеш сигурна и да разчиташ на такъв мъж, защото ако не си любимка на цялата рода, често ще си пренебрегвана. Как стои въпроса с лошото момче - нищо по-различно, само дето той ще те обича и ще е с теб въпреки мнението на останалите. На него му харесват по-трудните пътища.

Добрите момчета никога с никого не спорят! Те са свикнали да си премълчават, когато нещо ги смущава само и само да избегнат разправията. Те си спомнят колко тежко им е било в детството. Даже са искали да се запишат на бокс, за да придобият смелост, но мама ги е записала на музикално училище вместо това. Опозицията (лошото момче) от своя страна е свикнала да говори в прав текст, каквото мисли. Той не се бои от спора, от скандала, от боя. Той иска да бъде различен, да бъде забележим и уважаван с цената на всичко.

Доброто момче обича реда. Животът му е подреден, организиран - с една дума предрешен и скучен. Той следва правилата и със своето перфектно възпитание е изключително вежлив и културен. Той ще стои пред вратата ти като кученце и ще чака да му отвориш или ще пее под прозореца ти, докато не ти се прииска да онемее. Лошият герой ще дойде при теб и ако не му отвориш, ще влезе през прозореца. Още по-интересно! Той ще изникне ей така от нищото и ще те накара да си глътнеш езика, защото умее да разпали фантазията ти, да те влуди.

Добрите момчета обичат да възпитават и да те карат да се променяш. Те четат много и се чувстват длъжни непрекъснато да дават акъл и да те информират за новата информация. Любимото им занимание е да мислят за бъдещето. Има шанс и ти да присъстваш в неговите планове. Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент - днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!

Добрите момчета презират лошите момчета, но тайно, защото знаят, че не умеят да спорят и да се защитават като тях. Лошите момчета от своя страна просто ги игнорират, те не ги считат за съперници, защото знаят кого всъщност искат момчетата.
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот DerWolf » 14 Февруари 2007, 15:19:57

liverbird написа:
vwpolo написа:а защо задаваш толкова въпроси? да не си журналист? или полицай под прикритие? щото както казах съм извън закона хахахаха :D

готвя се да ставам журналист :!: ти откъде разбра :D
(и м/удругото имам засилен интерес към лоши момчета, затова така разпитвам :oops: :lol: )

Ауу значи много трябва да внимават въпросните "лоши момчета" !!! :lol: :lol: :lol:
Кой знае какви компромати им готвиш . 8) :D
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот elle » 14 Февруари 2007, 15:21:23

Доброто момче обича реда. Животът му е подреден, организиран - с една дума предрешен и скучен. Той следва правилата и със своето перфектно възпитание е изключително вежлив и културен.

Добрите момчета обичат да възпитават и да те карат да се променяш. Те четат много и се чувстват длъжни непрекъснато да дават акъл и да те информират за новата информация. Любимото им занимание е да мислят за бъдещето. Има шанс и ти да присъстваш в неговите планове. Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент - днес и сега.

хахаххахаха, право в десетката пилее
Последна промяна elle на 14 Февруари 2007, 15:22:28, променена общо 1 път
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот vwpolo » 14 Февруари 2007, 15:21:59

абе аз като ви казвам, че жените откачат по лошите, дето укриват данъци и такси ви е не вярвате :lol:
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот klatilina » 14 Февруари 2007, 15:25:14

аз не капирах защо тази тема започва цитат от клатилина, който според мен няма много връзка със заглавието на самата тема. честно, дори и за мен е странно. аз нямаше изобщо да погледна въпросната тема ако не беше 14 февруари.
важното е да има участие в дискусията.
Аватар
klatilina
Роден писач
Роден писач

Мнениеот DerWolf » 14 Февруари 2007, 15:27:24

Май робувате на нЕкакви клишета "пилета". На коя планета живеете ? :lol: :lol: :lol:
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

Мнениеот elle » 14 Февруари 2007, 15:28:08

klatilina написа:аз не капирах защо тази тема започва цитат от клатилина, който според мен няма много връзка със заглавието на самата тема.

Защото:

- си култов
- класиците са за това - да се цитират
- така ми харесва

.
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот elle » 14 Февруари 2007, 15:41:31

DerWolf написа:Май робувате на нЕкакви клишета "пилета". На коя планета живеете ? :lol: :lol: :lol:

Волф, направо с поло-то сме се клиширали от всякъде - той с кайсиева, аз с дюлева.... не си е работа.. и в момента сме "На Гости на Третата Планета" :D :D
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот klatilina » 14 Февруари 2007, 17:31:13

elle написа:
klatilina написа:аз не капирах защо тази тема започва цитат от клатилина, който според мен няма много връзка със заглавието на самата тема.

Защото:

- си култов
- класиците са за това - да се цитират
- така ми харесва

.

е кво е темата без един специален джентълменски поздрав и то на 14 февруари . много добре се танцува.

егати вмомента се чувствам като метин стази газова уредба.

http://www.youtube.com/watch?v=sUDPVNP_vqI

ако имате проблеми с разбирането на текста намигнете ми само и ви го пускам.
Аватар
klatilina
Роден писач
Роден писач

Мнениеот elle » 14 Февруари 2007, 17:38:52

Bellissimo !
Che piacere...
Grazie :love7:

Отвръщам на поздрава на клатилина с друг един:

http://www.youtube.com/watch?v=U4MaOicOJ6A

Ако някой иска превод да ми пише на лични ;)
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот elle » 5 Септември 2007, 18:39:11

Докато манджата ми е във фурната взех, че препрочетох няколко стари теми.

Язък, че толко "чешахме езици" тук.. оказа се, че съм безвъзвратно загубена за каузата на "добрите" момчета.

Обаче, съм била подходила с много погрешна нагласа, а именно, че "добрите" са подходящи, а "лошите" неподходящи. Груба грешка :) . Всичко е относително.
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот vwpolo » 7 Септември 2007, 22:44:11

е чак пък груба :roll: аз бих казал, че добрите момчета в един момент стават толкова лоши, че никой не може да ги разбере колко лоши са всъшност... ако ме разбирате :roll: демек кои са добри и кои са лоши май не се знае :? то и за вас жените важи същото де
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот lili_vlaeva » 8 Септември 2007, 16:47:07

ако ме разбирате демек кои са добри и кои са лоши май не се знае то и за вас жените важи същото де

Някои мъже пък казват,че "добри" жени нямало, просто имало добри актриси. А май като се замисля,има нещо вярно.
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Re: Да се влюбиш в "неподходящ" човек

Мнениеот ScheissMann » 16 Февруари 2014, 00:15:01

Първо се влюбват..А после е неподходящ/a ...А Ти изобщо знаеш ли какво искаш :-" :-" :-"
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов