• Advertisement

Да се влюбиш в "неподходящ" човек

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: Да се влюбиш в "неподходящ" човек

Мнениеот kaltcev.72 » 16 Февруари 2014, 00:34:42

Какво сме ние ? - Жени!
Какво искаме ? - Не знаем !
Кога го искаме?- Веднага!
Аватар
kaltcev.72
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 17 пъти
Благодарено: 49 пъти

Мнениеот ysmivka » 16 Февруари 2014, 11:58:12

Пуснах обява: “Търся си мъж.“
Получих планина от писма.
Във всички пише едно и също: "Вземи моя." ... :thumbleft:
Изображение

Потребители благодарили на автора ysmivka за мнението (общо 2):
svhristovaboyko123
Рейтинг: 8%

Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот contraintuitive » 16 Февруари 2014, 13:46:59

ScheissMann написа:Първо се влюбват..А после е неподходящ/a ...А Ти изобщо знаеш ли какво искаш :-" :-" :-"

ScheissMann, а ти пък знаеш ли какво искаш?
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот Orel_S_Oriz » 16 Февруари 2014, 16:00:44

Мен ме вълнува по-скоро въпроса "Да се влюбиш и да се окажеш неподходящия" (като се замисля, по-често ми се е случвало - да се влюбя, а да знам, че не съм походящ)
Мога да искам,зная да искам,ама съм инат и не искам ...
You've got a heart as loud as lions
So why let your voice be tamed?
Аватар
Orel_S_Oriz
Роден писач
Роден писач

Снимки: 2
Благодарил: 115 пъти
Благодарено: 60 пъти

Мнениеот ScheissMann » 16 Февруари 2014, 16:49:40

contraintuitive написа:
ScheissMann написа:Първо се влюбват..А после е неподходящ/a ...А Ти изобщо знаеш ли какво искаш :-" :-" :-"

ScheissMann, а ти пък знаеш ли какво искаш?

Определено знам какво искам ,но дали ще го получа времето ще покаже :-" :-" :-"
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот contraintuitive » 16 Февруари 2014, 17:40:09

Orel_S_Oriz написа:Мен ме вълнува по-скоро въпроса "Да се влюбиш и да се окажеш неподходящия" (като се замисля, по-често ми се е случвало - да се влюбя, а да знам, че не съм походящ)

Това е защото може би често ти се е случвало да се влюбиш в жена, за която мислиш, че е "eдин номер по-голяма" тебе. От друга страна може би имаш дефицитно мислене спрямо жени.
Имам много познати, които имат такова и като харесат една жена, фиксират се върху нея и мислят, ето това е най-сетне правилната и започват да я преследват като жертва, като забравят, че на света има и други жени, които търсят внимание.
На нея, "избраната", не и остава тогава никакъв друг избор освен да не ти обръща внимание или да те напусне, въпреки, че няма да ти каже,че не те иска, а ще те остави да го почувстваш и да се сетиш, че всичко е приключило.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Orel_S_Oriz » 16 Февруари 2014, 17:58:04

contraintuitive написа:
Orel_S_Oriz написа:Мен ме вълнува по-скоро въпроса "Да се влюбиш и да се окажеш неподходящия" (като се замисля, по-често ми се е случвало - да се влюбя, а да знам, че не съм походящ)

Това е защото може би често ти се е случвало да се влюбиш в жена, за която мислиш, че е "eдин номер по-голяма" тебе. От друга страна може би имаш дефицитно мислене спрямо жени.
Имам много познати, които имат такова и като харесат една жена, фиксират се върху нея и мислят, ето това е най-сетне правилната и започват да я преследват като жертва, като забравят, че на света има и други жени, които търсят внимание.
На нея, "избраната", не и остава тогава никакъв друг избор освен да не ти обръща внимание или да те напусне, въпреки, че няма да ти каже,че не те иска, а ще те остави да го почувстваш и да се сетиш, че всичко е приключило.

Аз явно не съм се изразил правилно - ставаше дума че не тя ме смята мен за неподходящ, а аз себе си, именно защото не съм се фиксирал само върху нея. Един вид - да откриеш, че си неподходящия преди другия да го е осъзнал
Аватар
Orel_S_Oriz
Роден писач
Роден писач

Мнениеот contraintuitive » 16 Февруари 2014, 18:07:47

Orel_S_Oriz написа:
contraintuitive написа:

Аз явно не съм се изразил правилно - ставаше дума че не тя ме смята мен за неподходящ, а аз себе си, именно защото не съм се фиксирал само върху нея. Един вид - да откриеш, че си неподходящия преди другия да го е осъзнал

Аха! Окей сега те разбирам, въпреки, че обикновено ми се е случвало обратното с жени. В смисъл те осъзнават, че не съм подходящия, но не го ИЗказват, а ПОказват, затова ми е необходимо известно време да "открия", че не съм подходящия. Трябваше да си удрям главата в много стени, докато го разбера :) В същност за емоционално стабилна жена, не е трудно и да го изкаже и без да трябва да минавате през цяла връзка.
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Orel_S_Oriz » 16 Февруари 2014, 18:23:34

Да за емоционално силните жени - улесняват много неща в заимоотношенията. Забелязъл съм, че и много успяват доста бързо да преценят дали някой мъж е "подходящ" или не още преди нещо да е започнало и най-интересното е, че никога не бъркат. Още нямам представа как го постигат това.
Аватар
Orel_S_Oriz
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ScheissMann » 16 Февруари 2014, 18:44:17

Според Теб кой е излишен ?
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Мнениеот contraintuitive » 16 Февруари 2014, 18:50:08

Orel_S_Oriz написа:Да за емоционално силните жени - улесняват много неща в заимоотношенията. Забелязъл съм, че и много успяват доста бързо да преценят дали някой мъж е "подходящ" или не още преди нещо да е започнало и най-интересното е, че никога не бъркат. Още нямам представа как го постигат това.

Преценяването е нещо свързано с логическо мислене и разсъждения, поне за мене. Според мене при жените се касае по-скоро за нейното чувство и интуиция дали си подходящ или не, дали си материал за дълготрайна връзка или уаннайтстенд и естествено рефлектира и върху нейното емоционално състояние в момента.
Може би е майчинския инстинкт или това, че жените четат измежду редовете на това, което казваш или езика на тялото ти и усещат какъв мъж или момче имат пред себе си. Но нека може би някоя дама да осветли въпроса...

Преди година бях на втория си дейт с една и бях убеден в себе си, че вечерта няма да свърши в заведението, в което бяхме...когато съвсем като гръм от ясно небе насред приятния разговор дойде фразата от нея "не УСЕЩАШ ли, че няма да се получи между нас ?!" :)
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Мнениеот asenbg » 16 Февруари 2014, 22:58:10

Преди година бях на втория си дейт с една и бях убеден в себе си, че вечерта няма да свърши в заведението, в което бяхме...когато съвсем като гръм от ясно небе насред приятния разговор дойде фразата от нея "не УСЕЩАШ ли, че няма да се получи между нас ?!" :)

"Eiskalt und hart wie DeutscherStahl!" :mrgreen:
asenbg

Мнениеот ysmivka » 17 Февруари 2014, 12:39:02

Мнениеот elle » 26 Януари 2007, 14:05:47
Отварям една тема, която според мен съществува из архивите на повечето форуми..Защо тогава я отварям? Ами защото както писа в една тема klatilina..........
Знам че темата е достатъчно сълзлива, за да бъде пренебрегната от голяма част от мъжете във форума

Не зная дали elle ще ме прочете, силно обаче се счепетлих от написаното и ще и отговоря, надявайки се да не пиша на Х профил, веднъж мислих, че съм настъпила някоя си ревнива г–––а, а то излезе не точно така :) :mrgreen: .

Мила elle, с този начин на мислене, просто си просиш да бъдеш излъгана, а това, че мъжете са подвластни на хормоните си, не означава, че не могат да обичат.
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот ScheissMann » 31 Март 2014, 11:22:56

Хайде да се влюбваме ;-)
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Мнениеот contraintuitive » 31 Март 2014, 22:21:34

ScheissMann написа:Хайде да се влюбваме ;-)

Ами, хайде бре, аз да имах твоята професия...ехее...дами канят :mrgreen:
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов