• Advertisement

Секс за една нощ ?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот lili_vlaeva » 6 Февруари 2007, 00:53:46

Май дамите в този форум се оказахме доста либерални. Аз също сам "за" :oops: , стига обаче и двамата да не са трайно обвързани. Живота е да го живеем,а не да му се радваме отсрани.
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 5 пъти

Мнениеот Sparxter » 6 Февруари 2007, 00:54:07

lili_vlaeva написа:А щом мъжете го практикуват и се приема от всички като нещо нормално, то тогава защо и ние да не го правим. Защо въобще ни пука толкова ?! :!:

Защото ако мъжът е оборотен пич, а ако жената е активната е *****.. Кофти времена живеем, ама е с тенденция за подобрение
Cartman: It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
Аватар
Sparxter
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот vwpolo » 6 Февруари 2007, 01:02:25

Хора, я се огледайте в немско за какво става дума! Тука като гледам немците какви са мишки жените решават какво и как!

Ние в БГ си живеем още в мачовските времена, и дано да си останем в тях... хич не ща еманципацията да завърти главичките и на нашите момичета!
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот foxi » 6 Февруари 2007, 01:14:57

vwpolo написа:Тука като гледам немците какви са мишки жените решават какво и как!

Е много ясно! То тва е номера, само 4е ние ви караме да си мислите 4е вие решавате :D

а за тва кви мъжкарани са германките, не ми се пише 4е, не то4но щото ме е страх 4е ше отнеса некой бан, ами просто не ме интересуват. На мен са ми по-скоро смешни.
Curiosity killed the cat!
В любовта и в прогнозите за времето няма лъжа, а само грешки.
Аватар
foxi
Роден писач
Роден писач

Мнениеот lili_vlaeva » 6 Февруари 2007, 01:16:30

vwpolo написа:Ние в БГ си живеем още в мачовските времена, и дано да си останем в тях... хич не ща еманципацията да завърти главичките и на нашите момичета!

Малко или много на тези жени, които са решили сами да се оправят и то извън родината, еманципацията им е завъртяла главичките. Но не се притеснявай, чак така като немкините едва ли ще станем скоро, защото колкото и да сме еманципирани, ни се иска да се знае кой е мъжът в къщата!
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот vwpolo » 6 Февруари 2007, 01:21:51

lili_vlaeva написа:защото колкото и да сме еманципирани, ни се иска да се знае кой е мъжът в къщата!

БРАВО!!! Изображение
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот mammamia » 6 Февруари 2007, 02:23:34

lili_vlaeva написа:
vwpolo написа:Ние в БГ си живеем още в мачовските времена, и дано да си останем в тях... хич не ща еманципацията да завърти главичките и на нашите момичета!

Малко или много на тези жени, които са решили сами да се оправят и то извън родината, еманципацията им е завъртяла главичките. Но не се притеснявай, чак така като немкините едва ли ще станем скоро, защото колкото и да сме еманципирани, ни се иска да се знае кой е мъжът в къщата!

Лили,определено не разбрах поста :roll: , а се опитвам да разбера ](*,)
Защо на жените дето се опитват да се "оправят" еманципацията им е завъртяла "главиЧките" ? Каква е разликата в и извън родината ?Какво имаш предвид при оправяне и еманципация/респективно защо тя преЧи ?/ Как една жена се "оправя " в Родината ?Как се оправя извън , така Че да не и се завърти "главиЧката" ? Защо не можем да стигнем немкините? Намирам го за изклюЧително интересно?
.
Аватар
mammamia
Роден писач
Роден писач

Мнениеот solay » 6 Февруари 2007, 02:24:02

vwpolo написа:
lili_vlaeva написа:защото колкото и да сме еманципирани, ни се иска да се знае кой е мъжът в къщата!

БРАВО!!! Изображение

един френд разправя6е(женен от 20г.):
"като се женехме се разбреахме големите проблеми ги ре6авам аз,малките жената и те на от 20г. не е инамло големи проблеми в семеиството"

:) така 4е кой е 6ефа в слу4ая?
Аватар
solay
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот lili_vlaeva » 6 Февруари 2007, 03:09:46

mammamia написа:Лили,определено не разбрах поста :roll: , а се опитвам да разбера ](*,) Защо на жените дето се опитват да се "оправят" еманципацията им е завъртяла "главиЧките" ? Каква е разликата в и извън родината ?Какво имаш предвид при оправяне и еманципация/респективно защо тя преЧи ?/ Как една жена се "оправя " в Родината ?Как се оправя извън , така Че да не и се завърти "главиЧката" ? Защо не можем да стигнем немкините? Намирам го за изклюЧително интересно?

В отговор на маммамия ще се опитам да обясна поста си. И така:

1. Момичета, които до един момент разчитат на "тати", после започват изцяло да разчитат на мъжа до себе си и така цял живот са "зависими" от мъжа! А тези, които решават да бъдат самостоятелни и да не приемат мъжка помощ, са "завлядяни" от еманципацията!

2. Разликата в и извън родината е в това, че както vwpolo каза, ние още живеем в страна на "мачовските времена" и хората все още не приемат добре еманципираните жени. Това е единствената разлика!

3. Защо еманципацията пречи ли? Ами просто защото на всички е ясно, че мъжът се страхува от силна жена до себе си,независимо дали става въпрос за делови или лични отношения. И именно това започва много да пречи в дадените отношения като започне едно безкрайно доказване кой е по-по-най!

4. А немкините ще ги настигнем, когато мъжете започнат да ни подкрепят, а не да ни подлагат крак, като успеем в нещо. Мом4ета не се засягайте, просто факти

П.С.Тъй като стана доста off топик, затова ако искаш ще се опитам да ти обясна на ЛС.
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот MapTu4ka » 6 Февруари 2007, 04:30:58

Лили,подкрепям те изцяло.
А относно темата,от която доста се поотклонихте,аз никога не съм правила секс за една нощ...Половият ми живот не е цветущ, както на днешните 15-16 годишни момиченца...но затова пък се ръководя от максимата :" Не е важно количеството,а качеството!" . Имала съм доста възможности, но ....Просто мисля,че за една жена е по важна емоционалната страна, отколкото чисто сексуалната..(Или поне за повечето,щото напоследък такива се навъдиха,дето само срамят рода ни!)...В природата на една жена е заложена обичта-към съпруга,децата...Затова аз, както и предполагам на много други жени, ни е трудно да се отдадем на някого само заради секса! На мен секса без чувства не би могъл да ми донесе никакво удовлетворение,затова не виждам защо да го правя.
Но има нещо,което ме вбесява! Ако една жена спи с мъж за една нощ или прекалено рано, веднага и се лепва прозвището с "к...."...А за мъжете е естествено.Просто обществото забелязва промените,които са настъпили,но някак си не успява да промени гледната си точка съгласно новостите!
Аватар
MapTu4ka
Тукашен
Тукашен

Мнениеот liverbird » 6 Февруари 2007, 11:11:22

3. Защо еманципацията пречи ли? Ами просто защото на всички е ясно, че мъжът се страхува от силна жена до себе си,независимо дали става въпрос за делови или лични отношения. И именно това започва много да пречи в дадените отношения като започне едно безкрайно доказване кой е по-по-най!

Не всички мъже се страхуват от силни жени. Но на повечето им пречи силната жена за една по-сериозна връзка. И не мисля, че е офф-топик, защото мъжете харесват силни жени за една нощ; защото са привлечени от тях, но въпросната еманципация и сила не им допада за сериозна връзка.(лично мнение и наблюдения; не важи за всички; мое обяснение за голяма част от явлението one-night-stand). Друг е въпросът, че една част от дамите за една нощ наистина нищо интересно не представляват за да събудят интереса. Но тези неща се променят. Все по-нормално става и жена да има секс за една нощ. И все повече различни жени го практикуват. Явно още съзнанието ми е продиктувано от нравите от средата на 90те :roll: (не бяха 70те, не са и новият милениум, където парис рулз).
Та ако човек има правилната нагласа може да е нещо много хубаво. Но вече ако почне да се надява дали няма да е за повече и т.н. - тогава идват някакви чувства и става кофти.
Мисля, че едно нещо е ок с немкините и еманципацията - тук е по-малко вероятно на one-night-stand мацка да й се лепне етикета к***а.
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот vwpolo » 6 Февруари 2007, 12:04:37

значи, трябва май да се доизясня! В Германия (само от тук имам впечатления) еманципацията ми изглежда изключително криво разбрана. Тук не че жените са нещо много силни или преуспели, а е модерно да се правят на такива! Примесено със срамежливите и толерантни немци (мишки), става една убийствена комбинация на брутално издевателство над мъжете. Гледам ги отстрани и ги съжалявам - правят се на клоуни, плащат безмислено големи сметки... чудят се как да привлекат вниманието на германките, а последните злоупотребяват с положението.

Тука питам вас - защо положението в България е различно? Защото момчетата сме все още с достатъчно самочувствие да отидем да кажем наздраве на някое момиче в дискотеката, или защото нашите момичета са широко скроени и не ги е страх да говорят с непознати? Или кажете вие?

Лично аз изпитвам истинска наслада да си приказвам с български моммичета. Изключително горд съм, че сте толкова готини и приятни (повечето от българките!) и смятам, че заслужено сте си извоювали названието "национално богатство"!

Заедно с едно питие, сладка приказка, хубава музика и настроение, хубав човек отсреща... ами защо трябва някой да робува на духовното? Ако ти се иска няма нищо лошо да отидеш и да си го вземеш.

едит: аз съвсем се отплеснах от темата, ама се вдъхнових от готините българки :)
та да довърша за еманципацията.
Ние мъжете нямаме нищо против това, жена ни да е пробивна, амбициозна и силна! Харесва ни... до момента, в който не се получи немския модел - а именно самочувствие без покритие - това дразни.
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот velingrad » 6 Февруари 2007, 13:57:04

vwpolo написа:
Тука питам вас - защо положението в България е различно?

Къде?

Лично аз изпитвам истинска наслада да си приказвам с български моммичета.

Ами сигурно, защото не можеш да говориш свободно и с германка :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот vwpolo » 6 Февруари 2007, 15:23:09

velingrad написа:
Лично аз изпитвам истинска наслада да си приказвам с български моммичета.

Ами сигурно, защото не можеш да говориш свободно и с германка :wink:

и това е вярно :D

но съм си говорил свободно на английски с германки и белгийки :D

едит: но да не изпадаме в СПАМ и офтопки :D 8)
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Barby » 6 Февруари 2007, 16:09:13

Аз пък не си падам по one night stands . Това, че някой си ме е пожелал само за едната вечер и за единия секс ...хехе, че те тва го искат почти всички мъже, които познавам.....няма да ме накара да се почувствам истински желана! Друго си е то секс със закуска след срещи, разговори, трепети и романтични вечери.....
Аватар
Barby
Нов потребител
Нов потребител

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов