• Advertisement

Секс за една нощ ?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот lili_vlaeva » 10 Февруари 2007, 11:00:27

dark написа:виж обаче приятел за секс си е съвсем друго нещо... това ми звучи по-смислено, а пък стари гаджета е най-добре ;)

Ето това никога не съм го разбирала. Разделили си се с един човек по една или друга причина и в един момент му званиш и му казваш:Айде! Ами просто не го разбирам. На мен лично ми е под достойнството да направя такова нещо! Още повече не бих позволила бив6ият ми да ме използва за секс, ако ме е наранил или обидил преди да се разделим. Принципите ми не го позволяват и наистина не мога да разбера хората,които го правят!

Приятел за секс, с когото никога не сте имали нещо повече от секс -да, но бившият да е този приятел - НЕ!

Моля някой,който го практикува с бившия, да ми обясни как става това и дали наистина и двете страни са напълно съгласни?:roll:
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 5 пъти

Мнениеот Mishle » 10 Февруари 2007, 15:54:19

@дарк - оо спина има много общо с еднократните сексуални контакти. това за умният май и умната жена е готино, но колко го правят ? :roll: :(

а за секса за една нощ - аз също сам за, въпреки че досега не съм правила, и то защото в последния момент нещо ми щраква и айде всеки по пътя си .. :( явно не съм била достатъчно пияна :lol: ноо като се замисля ако нямаш приятел или приятелка нищо лошо стига и двамата да сте с тази нагласа, без очаквания, без надежди, без капризи, без срам, защото иначе е кофти.

и както пее една моя любимка 8)

Lepo na slepo te tvoje usne stranca
ma lepo do bola kad pokupiš neznanca,
ljubi me ti, nikada te više neću videti,
al' koža pamti

Lepo na slepo, ni kajanja, ni srama,
ni juče, ni sutra, ni džentlmen, ni dama,
ljubi me ti, nikada te više neću videti,
al', koža pamti

понякога има нужда и от такива емоции :)
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Мнениеот dark » 10 Февруари 2007, 16:00:37

lili_vlaeva написа: Още повече не бих позволила бив6ият ми да ме използва за секс, ако ме е наранил или обидил преди да се разделим.

1. защо трябва да те "използва"... не може ли и двамата да сте съгласни? :wink:
2.защо трябва да те е обидил, наранил и т.н. 8O с всичките си предишни приятелки съм в прекрасни отношения и не сме се разделяли особено драматично...
have you ever been alone at night...
Изображение
Аватар
dark
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 0 пъти

none

Мнениеот kiriltscho_83 » 16 Март 2007, 10:43:37

странна работа, тук повечето жени казват, да на секса за една нощ , но те самите не са го правили или не биха го направили, но мъжете си падали много по него и така натам...
добре сега, ако си за, що не го пробваш, да видиш какво е и след това да казваш
аз лично му бях фен, но ако трябва да съм откровен,един мъж трябва да е порядъчно пийнал, или да се познава отдавна с жената за да може да направи нещо още от първата среща, аз не вярвам в митовете за свръхмъжа, който идва в живота на жената, оправя я, оставя ii спомен за цял живот, понякога дори и с плътско изражение(дете) и си заминава така както е дошъл-внезапно, извинявайте ама тва го вярват децата които влизат в побертета или свръхзагорелите мъже, на които обаче им стигат първите 20 секунди за да изкачат върха на блаженството и после настъпва тягостното мълчение и жената трябва да доказва че няма нищо, няма проблем следващия път и така натам, но до следващ път така и не се стига...
извинявайте много, но аз не разглеждам жените единствено като самоходни сексмашини и като ми хареса някоя я ввзимам да я пробвам и си я връщам обратно на поточната лента друг да я употребява, а и не мисля че секса е просто физическа наслада на анатомичните прелести на срещуположния пол, без чуства , без ангажименти....тва е как да кажа ... изхабяване на чуства emoziи, преживявания...
абе с една дума според мен еднократния секс носи много повече недоразумения и неприятности, отколкото може да си представим:)
тва е
Аватар
kiriltscho_83
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот makeno » 16 Март 2007, 13:32:34

Ми,какво да кажа,не съм съгласен с горното мнение.Единственият проблем на секса за една нощ е този,че може да се влюбиш :).Всичко друго си е о.к.Важното е и двамата партньори да са освободени искрени помежду си.А колкото до самоходните секс машини,хаха,не мисля,че след една определена възраст(около 21-22god.)някой ги разглежда така.Ако да,то жалко за него.Което обаче не се отнася за самите жени.Защото съм имал наблюдения върху жени,които точно така разглеждат мъжете.И то предимно в ДЕ.
Поздрави,
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.
Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

none

Мнениеот kiriltscho_83 » 16 Март 2007, 13:45:00

макено, това за влюбването е така, но проблема е че ако тръгнеш да градиш връзка, осоноваваща се само на секс, по-добре забрави, защото няма да стане!!!когато физическото общуване изпревари духовното, това води само до грижи и проблеми...
и в крайна сметка си навличаш толкова неща на главата колкото никога не са ти идвали, повярвай ми
лека и полека:)
Аватар
kiriltscho_83
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот alisia » 16 Март 2007, 14:18:37

здравейте:)
аз лично съм за секса за една нощ въпреки да го намирам за малко безсмислен.за мен това е или началото на края или началото на нещо ново.малко е трудно двама души които не се познават да си легнат заедно на първа среща.а тези които се познават или няма да им хареса и ще се гледат гузно или ще повторят.аз веднъж го пробвах.уж беше само секс за да забравя да се почувствам желана и така секса за една нощ се превърна в секс за две нощи после за 1 месец и след 3 месец вече не беше само секс.но пък хубавото се крие точно в това че никога не знаеш какво те чака на сутринта.можеш да си тръгнеш или да останеш.
Аватар
alisia
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот lili_vlaeva » 9 Юли 2007, 20:21:49

Секс за една вечер – не е за всеки

Колко пъти ви се е случвало да се събудите до някой непознат и да ви трябват няколко секунди да се опомните къде сте и с кого? - Никога? Един-два пъти? Или пък това е вашият начин на живот?
От който и “тип” да сте, това не ви определя нито като порядъчна, нито като [развратна.

През 21ви век сексуалните норми са толкова размити, че нищо не е забранено, нито пък има право да бъде осъдено. Това трябва да ни радва, защото всяка жена има свободата да избира начина си на живот, без да й тежат твърде много социалните норми.

Сексът за една вечер отдавна не е табу и почти няма жена, която да не е опитвала от този до скоро „забранен“ плод.

Защо обаче го правим?

Обикновено жените, които се отдават на „one night stand“ се делят най-общо на две - „мъжемелачки“ и „отхвърлени от любимия“.Твърде сложно е да се формулират психологическите причини, просто защото те са индивидуални и е трудно да ги сложим под общ знаменател. Щом обаче сте стигнали до там, то вероятно има причина.

Научно доказано е, че жените (с малки изключения) не са така първосигнални в сексуалните си желания както мъжете и щом видят хубав мъж, не тръгват с идеята да го вкарат в леглото си. За 80% от жените е много по приятен флиртът и чувството, че са желани, отколкото самият сексуален акт с непознат. Това е част от заложените ни стремежи винаги да се харесваме на противоположния пол. Продължението, в много от случаите, е алкохолна грешка.

Ако обаче сте от тази част, която сте продължили започналата „игра“ от клуба към спалнята, то запомнете един съвет: не се отдавайте на любовни емоции и не търсете пластове от чувства.

Забавлявайте се, гледайте на мъжа до вас като на „играчка“, защото в тази ситуация той не гледа с по-различни очи на вас. Невъзможно е за няколкото часа, в които сте разговаряли сред шум и музика, той да си е представял бъдещия ви съвместен живот. Бъдете сигурни, че докато сте обяснявали колко зает човек сте, той ви е събличал в ума си и всичко, което ви е изприказвал, е било само с тази цел.

Легнете ли с мъж от първата вечер, вие ще си останете в графа „само за секс“.Всички останали продължения на подобно начало са изключения от правилото.

Именно затова сексът за една вечер не е за всеки. Има огромна вероятност, вместо удовлетворена, на следващата сутрин да се почувствате доста унизена. Така често започват депресивните състояния при много от жените. Още по-голям проблем би било, ако имате очаквания към въпросния мъж, а насреща видите отегчен поглед и апатично поведение. Подобна история може да ви изкара от равновесие месеци наред – очаквания, разкаяние, комплекси.

Друга група жени преминават на противоположната крайност. Фактът, че са ги третирали като „леки“, ги тласка подсъзнателно да се вживеят в тази роля и да се превърнат наистина в такива. Те се пристрастяват в новото си амплоа, започват да трупат бройки, да демонстрират провокативност и разврат. Така искат да покажат на света и на себе си, че са силни и неуязвими и че те използват мъжете, а не обратното. Това обаче е също форма на душевно неравновесие, което не кара никоя жена да се чувства пълноценна, а точно обратно – объркана и търсеща собственото си аз.

Изводът? - Ако не сте сигурна, че сексът за една вечер е за вас и че няма да го отминете с лека ръка, не го правете, за да си спестите разочарованието от самите себе си. Ако все пак се случи, и се чувствате зле, правилната гледна точка е: „Поне пробвах“.
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот velingrad » 9 Юли 2007, 20:57:19

Легнете ли с мъж от първата вечер, вие ще си останете в графа „само за секс“.Всички останали продължения на подобно начало са изключения от правилото.

Именно - след като 2 сватби за малко ми се разминаха :lol: на третия път нямаше "спасение". По мои наблюдения, изключенията , са повече от споменатата "графа". Само, че болшинството не ще да си признае (даже пред себе си), нали сме се жребци (мъжете де). :wink:

без особенни функции - само мнение
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот lubo_kranchew » 9 Юли 2007, 21:08:00

Малееее само ако го хвана тоя дето е написал статията .... :shock: :)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 7 пъти

Мнениеот vwpolo » 9 Юли 2007, 21:54:20

добре че една статия не може да промени нагласата на момичета по тази тема :roll:
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 9 Юли 2007, 22:10:28

velingrad написа:

Именно - след като 2 сватби за малко ми се разминаха :lol: на третия път нямаше "спасение". По мои наблюдения, изключенията , са повече от споменатата "графа". Само, че болшинството не ще да си признае (даже пред себе си), нали сме се жребци (мъжете де). :wink:

Аз си мисля,че точно това възспира повечето дами да се спуснат към такава авантюра!

добре че една статия не може да промени нагласата на момичета по тази тема

И аз съм на мнение,че една статия не е в състояние да промени нечие мнение, но пък може да вкара малко яснота.:wink:
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот velingrad » 9 Юли 2007, 22:41:25

lili_vlaeva написа:Аз си мисля,че точно това възспира повечето дами да се спуснат към такава авантюра!

lili_vlaeva, няма нищо по-хубво от необвързващ, хубав, смел, безумен, шеметен, див и готин секс.
Не се възспира-йте, наслаждавайте се! Живота е кратък - много кратък. Авантюра??? Кое по-точно е авантюра? Удоволствието, без задължения или задълженията без удоволствие?
Уфффф, май станах сериозен...обичаш, мразиш, ненавиждаш - ако имаш секс, всичко е почти о.к.

без никакви задни мисли- просто мнение
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот bgpower » 9 Юли 2007, 22:44:08

Е-е-е! По-точно не може да се формулира! Подкрепям те! Когато имаш желание за нещо, къде всъщност е проблема да го направиш...? Къде е разликата между "за 1 нощ" и "Гаджета за 1 седмица"? Може би просто защото първото е станало нарицателно...
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот vwpolo » 9 Юли 2007, 22:51:51

Vel, заминаваш директно в подписа ми! Много добре го каза!

едит: нещо не става :? няма значение де :D

както обичам да казвам Нека не се ревнуваме, а да се редуваме
Последна промяна vwpolo на 9 Юли 2007, 22:56:24, променена общо 1 път
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов